Sünnet sünnet mi olmalı?

Ametist77

Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2013
6
0
Arkadaşlar merhaba;4 yaşındaki oğlumun pipisinin ucunda yapışma var dün doktora götürdüm açtı ancak ilaç falan vermedi çocuk cerrahının görmesi gerekiyormuş araya bayram girdiği için bayram sonrasına kaldı.Bugün yine yapışma var bunun çözümü sünnet mi başına böyle birşey gelen varsa yardımcı olabilir mi ilacı yok mu?

benim oğlum içinde doktor yapışma var dedi evde kendin aç dedi açamazsan burda açarız dedi uğraştım ama açamadım korkuyorum götürmeye tekrar canı yanacak diye canı yandı mı çocuğun?

arkadaşlar merhaba, benim oglum 2012 temmuz dogumlu. 2013 mayıstada sunnet ettirdik. ya böyle bişey olamaz. cocuk hiç mi acı hissetmez. hiç mi aglamaz... vallla hiç mi hiç zorlanmadım. ne kadar büyürse o kadar zorlaşıyor. bence hemen sünnetini yaptırın, yapışıklıktan dolayı demiyorum ama eşimin arkadası cerrah, o bize yaptırmamızı önerdi. cocuk büyüdükçe deri kalınlaşıyormuş ve iyileşme süresi uzuyor. üstüne agrısı da artıyormuş.. karar sizin, cok geçmiş olsun...

arkadaşlar merhaba, benim oglum 2012 temmuz dogumlu. 2013 mayıstada sunnet ettirdik. ya böyle bişey olamaz. cocuk hiç mi acı hissetmez. hiç mi aglamaz... vallla hiç mi hiç zorlanmadım. ne kadar büyürse o kadar zorlaşıyor. bence hemen sünnetini yaptırın, yapışıklıktan dolayı demiyorum ama eşimin arkadası cerrah, o bize yaptırmamızı önerdi. cocuk büyüdükçe deri kalınlaşıyormuş ve iyileşme süresi uzuyor. üstüne agrısı da artıyormuş.. karar sizin, cok geçmiş olsun...

sünneti anesteziyle mi yapıldı acaba ?

canım cok cok pardon anestezi dedigim iğne yapıldı uyuşturuldu pipisi, 5 dakka bekledik sonra uyanık halde sünnet oldu,anestezi midir bilemem yanlış bilgi olmasın.. bayagı geç cevap verdim ama sitede yeniyim pek anlamıyorum kim cevap yazmış diye. umarım sünnet olmuştur paşa..Allah onlara saglık versin.

X