Kına Gecesi kına gecesi mekanı

betulita

Guru
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2013
54
8
sevgili forum arkadaşlarım,lütfen benimle deneyimlerinizi paylaşınız. saatlerdir internette kına gecesi mekanları arıyorum ve kayda değer hiç birşey bulamadım.neden? çünkü bir çok insan paylaşım yapmamış bu konuda.
evlenen,evlenecek olan arkadaşlar nerelerde yaptınız kına gecenizi paylaşın bizimle lütfen.
ben başakşehir civarında bi yer arıyorum ama bulamadım. artık kafama göre nere uygun olursa orayla görüşücem ama iş o kafaya uygun yerleri öğrenmekte:) hadi hadi yazın lütfen paylaşın :)

sevgili forum arkadaşlarım,lütfen benimle deneyimlerinizi paylaşınız. saatlerdir internette kına gecesi mekanları arıyorum ve kayda değer hiç birşey bulamadım.neden? çünkü bir çok insan paylaşım yapmamış bu konuda.
evlenen,evlenecek olan arkadaşlar nerelerde yaptınız kına gecenizi paylaşın bizimle lütfen.
ben başakşehir civarında bi yer arıyorum ama bulamadım. artık kafama göre nere uygun olursa orayla görüşücem ama iş o kafaya uygun yerleri öğrenmekte:) hadi hadi yazın lütfen paylaşın :)

Bahçelievler'de Garden var canım bi oraya da bak istersen,bide avcılarda villa tuana var fiyatları diğerlerine göre nerdeyse yarı yarıya diye duymuştum

Gecmişten gelecege köprü olan KÜLLİYE'de kına ritüelini yaşayın...Konuklarınızı, tarihi yarımada ve Haliç’in emsalsiz panoramasında İstanbul’un fethedildigi noktada,yaşayan tarihin içerisinde ağırlayın...

gardenin biraz aşağısında violet var garanti bankasının yanında orasıda güzel

Le Parc De Mariage - Kır Düğünü ve Düğün

Kişi başı fiyat veriyorlar her şey dahil çalışıyorlar

paket detayları şöyle:

Leparc | Kına Gecesi Paketi | Kına Gecesi Paketi

$xjtdv22w.jpg $s0zkx4m4.jpg $r0uemtrm.jpg $osraosj1.jpg $ldcmj1gp.JPG $l4wx544y.jpg $irmjnur2.jpg $eiknr0mu.JPG $di4dlggl.jpg $432369_125000890959702_1335045161_n.jpg $3fncmsqn.jpg $uu0phvxf.jpg $vbeu1sdt.jpg $tyveofje.JPG

Mecidiyeköyde kına sarayı var az kişili kınalar için çok ideal 40 kişiye kadar organizasyon yapıyorlar ama fiyatlar çok uygun kına ile ilgili herşeyi veriyorlar.

X