Bursa'da Salon ve Kuaför

teşekkür ederim canım :KK16:
bademlideki yerinde mi? kır düğünü için 8000 istedi ama hoşuma gitmedi mekanı. her yer taş, kır diyecek yer yok yani.
bu salona da 5000 dedi öğretmenlere indirimleri varmış o yüzden 4500 e indirdi.

Anladım canım demekki tutturabildiklerine göre fiyat söylüyorlar :) zaten zayıf uzun boylu bi gıcık kız vardı hiç kanım ısınmamıştı ters ters konuşuyordu sinir olmuştum :)
4500 TL çok iyi canım ikimizde Bursa gelinciği olucağız ne kadar güzel :KK16::KK16:

Merhaba arkadaşlar
Seneye ağustos ayında Bursa'da kınam olucak kısmet olursa. Kınam açık alanda olsun istiyorum ve olduğum yere çok uzak olmasını istemiyorum. Korupark'a yakın bir yerde oturuyorum. Şu ana kadar sadece Arya Park'ı buldum görüşmeye gittiğimde ilgilenen kimse yoktu ve organizasyon yapılan alan kir içindeydi. Burda düğün vs yapan oldu mu fikir verebilir misiniz? Veya önerebileceğiniz başka bir mekan?
Bir de yine yakın yerlerde kuaför bilen varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Merhaba. Öncelikle hayirli ugurlu olsun simdiden. Gectigimiz mayis ayinda Heybeli'de dügünüm oldu, her anlamda cok cok memnun kaldik. Sehir disindan hatta yurt disindan gelen misafirlerimiz bile hala anlata anlata bitiremiyor. Kinam da kaplikaya'da Sehriyar tesislerinde oldu, kir dügünü yaptiklari yer gercekten cok güzel, yemyesil. Fakat sana uzak gelebilir. Asil tavsiye edecegim, sana da yakin oldugundan kuaförüm. Nisan, nikah, kina ve dügün sacimi ailecek orada yaptirdik, muthis bir kuaför isini cok iyi yapiyor. Özellikle makyaj konusunda harikalar yaratti. Kuaför ismail, koruparkin kipa girisinin karsi sokaginda. Mutlaka gidip görmeni tavsiye ederim. Mutluluklar..

Anladım canım demekki tutturabildiklerine göre fiyat söylüyorlar :) zaten zayıf uzun boylu bi gıcık kız vardı hiç kanım ısınmamıştı ters ters konuşuyordu sinir olmuştum :)
4500 TL çok iyi canım ikimizde Bursa gelinciği olucağız ne kadar güzel :KK16::KK16:

ben bayan görmedim erkek ilgilendi benimle. gayet ılımlı konuşması vardı. hatta benim ekstra isteklerim oldu hiçbirine hayır demedi yaparız düğünden önce gelirsiniz görüşürüz isteklerinizi ekleriz dedi.
oraya babamın zoruyla gittim bakkmak için ve amacım babam kırılmasın sadece bakayım çıkayımdı. ama o kadar güzel anlattılar ki her şeyi istemiyorum diyerek girdiğim yerden sözleşme yaparak çıktım ve çok memnun ayrıldım. umarım kına da harika geçer. o zaman daha kesin bilgiler veririm bursada düğün yapacak arkadaşlara :)
evet canım, sabırsızlanıyorum o gün için :KK16:

Merhaba. Öncelikle hayirli ugurlu olsun simdiden. Gectigimiz mayis ayinda Heybeli'de dügünüm oldu, her anlamda cok cok memnun kaldik. Sehir disindan hatta yurt disindan gelen misafirlerimiz bile hala anlata anlata bitiremiyor. Kinam da kaplikaya'da Sehriyar tesislerinde oldu, kir dügünü yaptiklari yer gercekten cok güzel, yemyesil. Fakat sana uzak gelebilir. Asil tavsiye edecegim, sana da yakin oldugundan kuaförüm. Nisan, nikah, kina ve dügün sacimi ailecek orada yaptirdik, muthis bir kuaför isini cok iyi yapiyor. Özellikle makyaj konusunda harikalar yaratti. Kuaför ismail, koruparkin kipa girisinin karsi sokaginda. Mutlaka gidip görmeni tavsiye ederim. Mutluluklar..

ilginiz için teşekkür ederim :)
ben salonumu tuttum kuaför de salona ait ama başka fikir almak isteyenler için faydalı olabilir :KK16:

hyırlı olsun şimdiden ben de şubatta evleniyorum :) Kuaför yıllardır gittiğim kuaförümden başkasına gitmeyi düşünmüyorum çünkü yllardır bir kere bile memnun kalmadığım olmadı :) Ertuğrulkent gökhan-serkan kuaför tavsiye ederim. Birde kuzenim geçen ay evlendi Beşevlerde limon kuaför diye biryere gitti çok memnun kaldı oda eğer istersen gitmek adımı verebilirsin fiyatı da çok uygundu :)

Merhaba arkadaşlar
Seneye ağustos ayında Bursa'da kınam olucak kısmet olursa. Kınam açık alanda olsun istiyorum ve olduğum yere çok uzak olmasını istemiyorum. Korupark'a yakın bir yerde oturuyorum. Şu ana kadar sadece Arya Park'ı buldum görüşmeye gittiğimde ilgilenen kimse yoktu ve organizasyon yapılan alan kir içindeydi. Burda düğün vs yapan oldu mu fikir verebilir misiniz? Veya önerebileceğiniz başka bir mekan?
Bir de yine yakın yerlerde kuaför bilen varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

bence aden organizasyonla bi görüş derim onlar çünkü kapı önünü bile süslüyorlar

Arkadaşlar düğünüm oldu sizlere bilgi vermeye geldim :)
Atalay clup ta hem düğün hem kına karışık yaptık. gelin arabamızı süslediler gelin saçı makyajı yine salona aitti. kır çekimi yaptık tabi bunun için ekstra ücret ödedik.
salona gelince benim için muhteşem bir geceydi. sayıları kaçtı bilemiyorum ama bir çok görevlisi vardı salonun içinde. hepsinin kulaklarında kulaklıklar ve mikrofonlar vardı salonun her yerinden birbirleriyle haberleşip koordinasyonu sağlıyorlardı. Bizimle üç kişi ilgilendi. salona girişimizi yürüyüşümüzü vs tüm ayrıntıları anlattılar ve prova yaptırdılar. düğün boyunca da yakınımızda durarak gidişat hakkında bilgilendirdiler neler yapılacağını söylediler.
kına için her türlü hazırlıkla da onlar ilgilendi. kınanın hazırlanması, genç kızların toplanıp mumların dağıtılması vs..
kısacası tüm personeli çok ilgiliydi ve işlerini gerçekten çok iyi yapıyorlardı. mekan arayanlara kesinlikle tavsiye ederim.
soruları olan sorabilir keyifle cevaplarım :)

Arkadaşlar benim düğünüm Ağustos 2015 te olacak düğün salonu bakmaya başladık Çırağan club ve gold Nilüfer beyaz salon çok güzel diye duydum bilgisi olan varsa yardım bekliyorum

Arkadaşlar benim düğünüm Ağustos 2015 te olacak düğün salonu bakmaya başladık Çırağan club ve gold Nilüfer beyaz salon çok güzel diye duydum bilgisi olan varsa yardım bekliyorum

Gold Nilufer beyaz salon herseyiyle mukemmel.Gectigimiz Eylul kuzenim orda evlendi.Ancak muzik ile ilgili pek memnun kalmadik.

X