Gelinlik Modelleri Bencepembe'nin gelinliği

evet evet bencepembe acilen diktirir diktirmez fotoğraf bekliyoruz.
bu arada kolaylıklar diliyorum her aşamada...

Resimde çok güzel ama bence katalogdan model gösterip diktirmek çooookkk riskli bir hareket. Mağazadaki modellerden seçip aynısını diktirmek çok daha mantıklı, hatta o zaman hayal ettiğinden daha güzel oluyor. Bu arada şimdi baktım da, Bade İşçil'in üstünde tek kelimeyle rezalet durmuş, inşallah sende güzel durur, bol şans...

Maşallah.. Zevkli seçim gerçekten, bende bu tarzları çok seviyorum ama modelin üstünde durduğu gibi olacak mı sizde de çok merak ediyorum. Provanızdan bir kaç fotoğraf ekleyebilseniz keşke.Bende diktireceğim bu konu hakkında fikrim olmuş olur :)

çeyızlerını gördükten sonra
pembe cıceklerı olan bır gelınlıkle hayal etmıstım senı:)

inşallah birerbir aynını dikebilirler hayatım hercekten çok değişik bi gelinlik çokda kibar ben begendım rabbım mutlulugunu daim etsın aslıylada fotolarını merakla beklıyorum

Çok güzel bi gelinlik çok zarif peri kızları gibi olucaksın en mutlu gününde allahım hep mutlu etsin canım:)

Omuz detaylari çok şahane bayıldım benim için de fikir oldu ağustosta nuhun ama daha ben gelinlik bile bakmadım yalnız ön göğüs kısmı hafif açık değil mi rahatsız olmaz misin :)

Merhaba, bende bu gelinliği çok beğenmiştim fiyat olarakta oldukça iyi görünüyor. Fakat herkes dikebiliyor mu dikişleri nasıl duruyor oldukça kafa karıştırıyor. Mümkünse fotoğraf paylaşabilir misiniz. Ayrıca siz moda evinden memnunsanız bende İzmir e gelip diktirmeyi düşünüyorum. Teşekkürler :)

X