Bugünün Saraylısı ATV

Yoğunluktan dolayı 2. Bölümü hrnüz izleyemedim.. Başarılı bir yapım umarım reyting kurbani olmaz.

dİziyi şuan izliyorum bu bölüm feride,neslihan ve süreyya ya gıcık oldum iyice,süreyya bile değişti bu bölüm.:KK30:

ilk kez izledim güzel bi diziye benziyo. sonunu izleyemedim kızım çizgi film açtı.eşyalar taşınıyodu noldu orda

ilk kez izledim güzel bi diziye benziyo. sonunu izleyemedim kızım çizgi film açtı.eşyalar taşınıyodu noldu orda

Ata bey ve ailesi geldi orada bitti,aile konağa yerleşiyor artık fragmanda izledim ayşen evin bütün işini yapıyor hizmet ediyor onlara kızı ezip duracaklar.

Eee,oyle ortada fol yok yumurta yokken elin adamina kendini opturursen boyle aglrsin aysen hanim.kiz hem sevgilisi olan adama yesilleniyor,hem de iyilik perisi gibi ortada dolaniyor,yesilcamin kotu kadinlarindan lale belkis bir roportajinda demisti filmlerde turkan soray,hulya kocyigit vb oyuncular tarafindan sevgilisi elinden alinan biziz ama onlar iyi kiz,biz kotu kadin olarak goruluyoruz diye,hakkaten de oyle :KK14:ayrica cok da uyanik,fatih de onu begeniyor ama kizimiz zengin ve tipsiz savas midir nedir onu tercih ediyor,fatih bosver kocum,pesinde cillop gibi manita var,sureyyaya bak sen,napcan ayseni :KK52: iziyi izliyosam selcuk yondemin hatrinadir valla,severim kendisini

Dizide ayşen en çok süreyyadan çekecek galiba,süreyyadan korkulur.:18::18::KK9:

Bu diziyi neden izliyorum anlayamadım :KK9:
Ekranın içine girip Feride ve annesinin saçını başını yolmak istiyorum.
Bu kadar negatif itici tipler görmedim.
Yıllar önce bir yerde okumuştum gülmüştüm, Erol Taş`ı yolda gördüklerinde taşlarlarmış. Kötü karakter diye,
İşte bu duyguyu yaşıyorum onlar için..:KK53:

Bu diziyi neden izliyorum anlayamadım :KK9:
Ekranın içine girip Feride ve annesinin saçını başını yolmak istiyorum.
Bu kadar negatif itici tipler görmedim.
Yıllar önce bir yerde okumuştum gülmüştüm, Erol Taş`ı yolda gördüklerinde taşlarlarmış. Kötü karakter diye,
İşte bu duyguyu yaşıyorum onlar için..:KK53:

benım aysene de cok gıcıghm var abı.bu kadar kafasına vur,lokmasını al modunda olunmaz kı. Masal gıbı bır hıkaye. Kulkedısı gıbı herseye eyvallah dıyor. Hayır son donemlerde turk dızilerınde kotu karakterlerın ornek kısıler gıbh tanıtılması daha yanlıs,o yuzden boyle ıyılıksever,yardımsever bır tıplemenın basrol oldugu yapımlara ıhtıyac var ama kımse bu kadar ıyı olamaz. Kaldı kı aysenınkı ıyılıkten farklı bısey. Zengınler turlu hakaret edıyo,gıkı cıkmıyo,fakır cocuk fatıhe ıse olur olmaz yerde cemkırıyo. Cok demode bı senaryo valla. Daha ozgun seyler yapılsın artık bıraz da

Iyyy,aysen ne kadar itici. Ferıde'nın,atıf'ın pıyonu olmus. Bır de ısın basına koydu onu. Su dızıde bı tane adam var. O da ata bey. Dıgerlerı cope. Savas da cok gıcık,ustelık hıc yakısıklı da degil. Aysenın fırmasındakı selım ve fatıh tatlılar ama ;-)

Ayşen mi ooofff onun için yorum bile yapamıyorum.

Şimdi sinirden kuduruyorum. taciz tecavüz ooof yeter yaa.
klasiktir erkeğe inanılır kadın itilir.
Bir kere olsun da tersi olsun. Kesin bu dizide de bilindik şeyler olacak. Ohh neden izliyorum derken bırakma nedenim çıktı..
Valla sıkıldım artık. Dizilerde kadının bu şekilde sunulmasına.

Bu bölümde dikkatimi çeken bir şey vardı Savaş arabada arka koltuğa oturmasına rağmen emniyet kemerini taktı.Hoşuma gitti.

X