Bugünün Saraylısı ATV

nilim

Guru
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
4.849
104
ATV yeni sezona bomba gibi giriyor.Başrollerinde Serhat Teoman ve Selçuk Yöntem'in oynadığı Bugünün Saraylısı dizisi Ekim'de ATV'de yayınlacak.

Ekim ayında atv’de Bugunün Saraylısı dizisi başlıyor. Avşar Film’in yapımcılığını üstlendiği dizide; Selçuk Yöntem, Nazan Kesal, Serhat Teoman, Ali Ersan Duru ve Cansu Tosun rol alacak. Kuzey Güney’in Burak Çatalcalı’sı Serhat Teoman bu kez başrolde Savaş olarak karşımıza çıkacak. Kudret Sabancı’nın yönetmenliğini yapacağı dizi, ekim ayında salı akşamları ekrana gelecek.
Dizinin oyuncu kadrosuna daha önce "Muhteşem Yüzyıl" ve "Kuzey Güney" gibi dizilerde rol alan Gözde Çığacı ve "Ihlamurlar Altında" ve "Tövbeler Tövbesi" gibi dizilerden tanıdığımız Derya Durmaz dizinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Hikayenin özeti ise şöyle:

Ata, servetini kaybettikten sonra, son olarak babadan kalma konağını da satınca büyük bir yıkım yaşar. Bu da yetmezmiş gibi; paragöz karısı Üftade ve aynı kendisi gibi yetiştirdiği kızı Feride de Ata'ya bugünlerinde destek olmaktan öte canını yakarlar.

Ancak Ata için asıl şok, yıllar evvel sevdiği kadınla kaçan Yaşar'ın, konağı satın alıp kızıyla birlikte yaşamaya başlaması olur.

şu selçuk yönteme bayılıyorum eskimeyen ölmeyen aşk gibi :KK34::KK34:

Selçuk yöntemi ben de çok seviyorum ama o sanırım kızı rolündeki kız için aynı şeyi söyleyemeyeceğim maalesef ... hele o küçük hanımefendi dizisindeki depresif halleri, dudaklarını büze büze ağlayacak mı bayılacak mı anlayamadığım halleri beni benden aldı vesselam :KK14:

güzel diziye benziyor ama bende basroldeki kizi sevmedim.
önceki dizisinden gicigim var :KK1:

Sırf Selcuk Yöntem için izlemeye değer..
Sonunda yayın günü belli oldu..
9 kasım saat 20.00 de ATV de başlıyor :)

Güzeldi,ben beğendim.:KK9::KK9:

Selçuk Yöntem mükemmel.:nazar:

Son düzenleme:
Selçuk Yöntem
Selçuk Yöntem
Selçuk Yöntem !

Oyuncu kadrosunu başarılı buldum umarım böyle devam eder. Bencede tutar bu dizi benim çok hoşuma gitti. Özellikle jeneriğine bayıldım. Kendime favori bir dizi arıyordum ve sanıyorum ki onu buldum :)

Son düzenleme:
Bence de bu dizi tutar.
Güzel bir başlangıç,iyi bir hikaye ve kalabalık kadro...

Selçuk Yöntem'i 3. kez Adnan Bey tarzında görüyoruz.
(1-Aşk-ı memnu,2-Mazi Kalbimde Yaradır )
Ama olsun,yakışıyor :)

Başroldeki kız ne kadar Arzum Onan'a benziyor.

Dizinin ilk bölümünü begenerek izledim.2. BÖLümün fragmanında sanırım ayşen ve ata bey baba kız olduklarını ögreniyorlardı ben öyle anladım ama tahminimce bunu bir süre gizlerler gibime geliyor ata bey ve ailesi heralde tekrar yalıya dönerler büyük ihtimalle.

Dizide savaş ve ayşen aşkı olacak heralde çift olarak ama fatihte ayşene aşık olacak heralde.Dizide sevmedigim karakter feride,atıf ve feridenin annesi.

Çok güzel dizi.. Hikaye :KK61:
Ben izlerim bu diziyi sanırım..
Bence de Selçuk Yöntem bir harika :KK9::nazar:

Bu arada, henüz isimleri ezberleyemedim ama,
hani kendi eski yalılarının komşusu yalı var ya(Savaş'ın yalısı),o yalı aslında Aşkı Memnu'nun çekildiği yalı.. Ancak içi aşkı memnu,dışı başka görüntülü bir yalı..(anlatabildim umarım :KK9:)
Ata Beyin atölyesi,Binbir Gece dizisindeki Şehrazat'ın ofisi (eski at ambarları-Kulelinin yanında)
Şimdiki apt daireleri de sanırım Fatmagül'ün suçu ne dizisindeki hani avukat Kadir'in evi vardı ya,oraya yerleşmişlerdi,orası gibi geldi bana..

Bunların hepsi benim tahminlerim.. Bir dikkat edin bakalım sizler de..

Ben varım canım:KK9::KK9: dizinin 2.bölümü severek izledim tabi sevmedigim kısımlarıda vardı yok değil feride ve annesinin tavırlarını hiç begenmedim feride o çantayı hiç hakketmedi aslında kızı kendi çıkarları için kullanır bunlar kesin.

Son düzenleme:
Ben varım canım:KK9::KK9: dizinin 2.bölümü severek izledim tabi sevmedigim kısımlarıda vardı yok değil feride ve annesinin tavırlarını hiç begenmedim feride o çantayı hiç hakketmedi aslında kızı kendi çıkarları için kullanır bunlar kesin.

Saçını başını yolup eline veresim var.:KK53::KK53:

X