Eşim boşanmak istiyor nolur yardımlarınızı bekliyorum:(((

Bastan sona okudum yani okurken ben catladim. 8 yil sevgiliymissiniz, artik evli.. Yahu bunca olay donup dururken bir kere yuzyuxe gelip konusmazmi insan?

Baslik agustosta acilmis, 5 ay gecmis uzerinden hala barisilcak mi bosanilcak mi net bi sey yok.

Yahu 5 ay belirsizligi kendine nasil reva goruyosun? Bu ne gurur boyle, yok o gelsino arasin.. Tamam normal sartlarda gurur yap tabikide, babasi vs. Aramis izmire gelecek demis 2 defa gorusmemissiniz.

Barismak icin gorusun demiyorum. Kesinlikle ayrilin, pisman olmasini bekliyosun hala ama deli gibi pisman olsa bile ayrilin ki artik yuz goz olunmus, baban zaten basindan beri istemiyordum demis. Bu lafin ardina barisma olmaz..

Ama bunca yilin hatrina bi iliskiyi whatsapp uzerinden konusmayla nasil karara bagliyorsunuz?

Bitmis gitmis bi iliski icin hala evli olmak, dava acmamis olmak, hergun acaba nolcak diye dusunmek mi kendine reva gordugun hayat..

Alacagin taxminatin derdine dava acmiyorsun ama daha kari koca bile olmadigin adamdan, bellki alacagin 3-5 bin tazminat icin beynini bu kadar oyalamaya deger mi?

Adam bide 1 yil gelmiycekmis. Al iste o kadar gurur, inat babali kizli. Bekle 1 yil daha nikahli nikahli.

Aslinda evli degilsin, yeni ise giriosun evlisin, biri sorsa evliyim. Adami hala yaninda tasiyosun bu sekilde..

şartları konuşucaz olayı olmamış mı ne. adam dönmek istiyosada tekrar senin iyi niyetinden mi şüphelenir acaba. iş ticarete döküldümü olmuyo be gülüm. o da tahmin etmiştir elbet şart deyince tazminat olayını. ııı ıııı bundan sonra pek hayır gelmez gibi. ha zaten adam ayrılmayı gerçekten düşünüyorsa yani sevmiyorsa yada seni ezmek istiyorsa tazminat şart öyle milletle oynamayacağını bilsin.

Bastan sona okudum yani okurken ben catladim. 8 yil sevgiliymissiniz, artik evli.. Yahu bunca olay donup dururken bir kere yuzyuxe gelip konusmazmi insan?

Baslik agustosta acilmis, 5 ay gecmis uzerinden hala barisilcak mi bosanilcak mi net bi sey yok.

Yahu 5 ay belirsizligi kendine nasil reva goruyosun? Bu ne gurur boyle, yok o gelsino arasin.. Tamam normal sartlarda gurur yap tabikide, babasi vs. Aramis izmire gelecek demis 2 defa gorusmemissiniz.

Barismak icin gorusun demiyorum. Kesinlikle ayrilin, pisman olmasini bekliyosun hala ama deli gibi pisman olsa bile ayrilin ki artik yuz goz olunmus, baban zaten basindan beri istemiyordum demis. Bu lafin ardina barisma olmaz..

Ama bunca yilin hatrina bi iliskiyi whatsapp uzerinden konusmayla nasil karara bagliyorsunuz?

Bitmis gitmis bi iliski icin hala evli olmak, dava acmamis olmak, hergun acaba nolcak diye dusunmek mi kendine reva gordugun hayat..

Alacagin taxminatin derdine dava acmiyorsun ama daha kari koca bile olmadigin adamdan, bellki alacagin 3-5 bin tazminat icin beynini bu kadar oyalamaya deger mi?

Adam bide 1 yil gelmiycekmis. Al iste o kadar gurur, inat babali kizli. Bekle 1 yil daha nikahli nikahli.

Aslinda evli degilsin, yeni ise giriosun evlisin, biri sorsa evliyim. Adami hala yaninda tasiyosun bu sekilde..
Ben onunla yuzyuze gorusmeye gidemedim ailem gondermedi artı ilk basta o ayrilmayi istedi buyuk oranda haksiz olan o babam eve cagırdıgında barismak icin olmasada gelmeliydi
babam dısarı gondermedi akabinde denize gidince hic yuzyuze gorusme imkani yok gelmeye tenezzul etmeyen adama ben niye gideyim ayrilmak istiyosaydı gelip yuzume soyleseydı ben tazminat olayında parasında deilim tenezzul etmek istemem ama sen bu kadar yil emek verip bekletilsen nisanin ustunden 1 yıl gecmesine ragmen hala dügün tarihi bile belli olmasa bide ustune bunlari yasasan hakaret isitsen yuzcyuze olsak siddette gorurdum cok buyuk hayal kirikligi yasasan bide ustune aldatilma suphesi yasasan nasil bi intikam alirdin? seytan diyo git vur!

Ben onunla yuzyuze gorusmeye gidemedim ailem gondermedi artı ilk basta o ayrilmayi istedi buyuk oranda haksiz olan o babam eve cagırdıgında barismak icin olmasada gelmeliydi
babam dısarı gondermedi akabinde denize gidince hic yuzyuze gorusme imkani yok gelmeye tenezzul etmeyen adama ben niye gideyim ayrilmak istiyosaydı gelip yuzume soyleseydı ben tazminat olayında parasında deilim tenezzul etmek istemem ama sen bu kadar yil emek verip bekletilsen nisanin ustunden 1 yıl gecmesine ragmen hala dügün tarihi bile belli olmasa bide ustune bunlari yasasan hakaret isitsen yuzcyuze olsak siddette gorurdum cok buyuk hayal kirikligi yasasan bide ustune aldatilma suphesi yasasan nasil bi intikam alirdin? seytan diyo git vur!

ablacım sonuç ne? bütün mesajları okudum ve senin adına ben sinirden kudurdum..:KK4: :KK4:

ablacım sonuç ne? bütün mesajları okudum ve senin adına ben sinirden kudurdum..:KK4: :KK4:

valla son 2 aydır konusmuyoruz pişman falanda değilmiş alnı akmış utancak bişey yapmamış o sütten cıkma ak kaşıkmış(!) bende umursamıyorum artık geldiğinde bitircez biran önce bitsin tazminat neyinlede ugrasmıcam amaann

Son düzenleme:
valla son 2 aydır konusmuyoruz pişman falanda değilmiş alnı akmış utancak bişey yapmamış o sütten cıkma ak kaşıkmış(!) bende umursamıyorum artık geldiğinde bitircez biran önce bitsin tazminat neyinlede ugrasmıcam amaann

o senin zamanından çalmış yıllardır, bir an önce kurtulmaya bak bence de :)) yolun açık olsun

1 ay önce falan ben turkıyedeyım 1 haftalıgına izne geldim hala fikrinde değişme varmı annem izmire gelmiş onla niye gorusmedin diyo ya bende haziranda ugra bi zahmet bitsin artık yeter dedim ben seneye doncem kendin hallet dedi artı bosanmak istemiyorum dedi en basta kendin istiyodun neyini uzatıyosun dedim yok ben bosanmıcam gıcıklıgına dedi bende istediğin kadar isteme eninde sonunda kurtulcam senden dedim gorucez hep birlikte dedi! :KK53:

1 ay önce falan ben turkıyedeyım 1 haftalıgına izne geldim hala fikrinde değişme varmı annem izmire gelmiş onla niye gorusmedin diyo ya bende haziranda ugra bi zahmet bitsin artık yeter dedim ben seneye doncem kendin hallet dedi artı bosanmak istemiyorum dedi en basta kendin istiyodun neyini uzatıyosun dedim yok ben bosanmıcam gıcıklıgına dedi bende istediğin kadar isteme eninde sonunda kurtulcam senden dedim gorucez hep birlikte dedi! :KK53:

Konu açıldıgından beri aylar geçmiş hala çözüme ulaşan bişey yok dibi kör kuyu gibi Allah sabır versin

Arkadaslar uzun bi aradan sonra yazıyorum nikah yapalı tam bir yıl oldu.Benimki mesajlar atıyo barısmak için hatalarının farkına varmışmış okadar senemiz gecmişmiş kendini düzeltmişmiş pişman olmuşmuş işte tekrar düşün iyi düşün v.s. diyo bende zamanında dicektin bunları ben cok cabaladım artık cok geç bende güven sevgi saygı falan kalmadı gecmiş olsun olmaz artık benim için öldün dedim 1 yıl dolunca biticek biticek diyip duruyodum neden dava acmıyosun 1 yıl doldu ac ama ben bosanmak istemiyorum mahkemdede bu şekilde söylicem falan diyo gelmen lazım turkiyeye onu bekliyorum dedim gelmiyorum napcaksın dedi (hala seferde yurt dısında) dedim herseyi geç beni aldattın halada devam ediyosun bu ne karaktersizlik kalkmıs bide barısalım diyosun v.s. seyler yazdım ses yok (hala twitterda karı kız takip etmeye devam ediyo) avukatımla tekrar goruscem bosanmak istemiyo gelmiyo diye bakalım....

Arkadaslar uzun bi aradan sonra yazıyorum nikah yapalı tam bir yıl oldu.Benimki mesajlar atıyo barısmak için hatalarının farkına varmışmış okadar senemiz gecmişmiş kendini düzeltmişmiş pişman olmuşmuş işte tekrar düşün iyi düşün v.s. diyo bende zamanında dicektin bunları ben cok cabaladım artık cok geç bende güven sevgi saygı falan kalmadı gecmiş olsun olmaz artık benim için öldün dedim 1 yıl dolunca biticek biticek diyip duruyodum neden dava acmıyosun 1 yıl doldu ac ama ben bosanmak istemiyorum mahkemdede bu şekilde söylicem falan diyo gelmen lazım turkiyeye onu bekliyorum dedim gelmiyorum napcaksın dedi (hala seferde yurt dısında) dedim herseyi geç beni aldattın halada devam ediyosun bu ne karaktersizlik kalkmıs bide barısalım diyosun v.s. seyler yazdım ses yok (hala twitterda karı kız takip etmeye devam ediyo) avukatımla tekrar goruscem bosanmak istemiyo gelmiyo diye bakalım....

ayy canım allah iyilerle karşılaştırsın diye boşuna demezler
allah kurtarsın bacım harbi dengesiz çıkmış bu ne lahana bu ne perhiz ya
o uğraşacaksa sende uğraş canım ya manyakmıdır nedir
hee 1 sene dolduysa kendi kaşınmış mal paylaşımı evlendiğinde edindiği tazminat falan o uğraşacak çok akıllı ya

sanırımm sevgi falanda kalmadı bu süreç içinde sizdee ??

Gelişmeleri merak ettim ne oldu acaba? İnşallah boşanmamışsınızdır. Bir saattir okuyorum. Birbirini çok seven ama gururdan herşeyi mahfeden 2 insan gördüm. Çok mu romantiğim acaba :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ne yalan söyliyim kafam karısmadı degil ama yaptıklarını dusundukce gelecegimi tahmin ettikce hic barismak gelmiyo icimden :KK43:

ne yalan söyliyim kafam karısmadı degil ama yaptıklarını dusundukce gelecegimi tahmin ettikce hic barismak gelmiyo icimden :KK43:

Kafanı hiç karıştırma bence ayrılmakda iyi yapıyorsun, gerçekten evli olsaydınız daha çok zorlanıcaktınızz hayırlısı olsun sizin için

Eşimle 6 yıl çıktık.1 yıl nişanlı kaldık.İşimden ayrılıp tazminatımı almak istiyordum o yuzden bundan 2 ay önce nikah yaptık.Düğününümüz seneye olcaktı.Nikahta düğünde olcaktı normalde.Halen ben izmirde ailemle,o bursada yasıyor.Nikahtan sonra tartışmalarımız başladı.Benim bundan sonraki kariyerim konusunda karasız kalmamla ilgili,yaşam tarzımla ilgili v.s. 3 gün barışık 5 gün küs biçimde gitmeye başladı.Ben genelde kendimi haklı gördüğüm için onun aramasını gelmesini beklerdim.
1 senedir sürekli istekli bi şekilde balayı planları yaparken birgün pat diye düğün yapcam ticari araç alıp yatırım yapcam diye balayına belki geç gideriz gitmeyiz nolcak falan dedi.bende tepki gösterdim neden en başından beri haftaya balayına gitcekmişiz gibi plan yapıyosun en baştan açıklasaydın ozaman diye.O yüzdende aramız bozuldu.
Sonra dayımlar baska sehirden izmirin ilçesine yazlıga geldiler bizde onların yanına gittik o günde telefonunmu evde unuttum eşimlede gorusmuyoduk kızgındım haber vermedım.O gece orda kaldım.Gece bana mesaj atmış yarın izmire geliyorum diye benim haberim yok.Sabah annem arayıp haber verdi.Kardeşim yanımdaydı ordan gorustuk haber vermedım tel.imi unuttum diye bagıra cagıra konustu benle izmirde işleri vardı hemde gorusmeye gelmıstı bende o oyle ters konusunca bekliceksen gelcem izmire dedim(2 saat yol sürüyo) gelme dönüyorum dedi gelcem bekle dedim gittim ama dönmüş.Senin sorumluluğun yok.Evlilikle eşle alakan yok diye kızdı.Bu olayın bi komplo oldunu düşündü!
Aileside yıllardır zaman zaman hos olmayan davranıslarda bulunuyodu soyleyıncede genelde onları savunuyodu.Nikah zamanıda bursaya gittik ailemle dogru duzgun ilgilenmediler soyleyınce suc oldu zaten ailemi de dogru duzgun aramıyosun saygın yok falan dedi.Halbuki cok sık olmasada özel günlerde arıyodum.Ailesi eşimin yanında bana iyi davranıyo,hediyeler alıyo,resimlerim dolu evlerinde ama o yokken bazen sinir bozucu davranıslarda bulunuyolar eşimde onların kotu seyler yaptıgına inanmıyo (laf sokma işlerimize karışma aileme saygısızlık yapma gibi seyler) mesafeli davranırdım cok aramazdım ama saygısızlık etmedim.
Ben bole eş istemiyorum onlara saygılı olcaksın akıllı olcksn sıcakkanlı olcaksın falan dedi bende onlardan o samimiyeti alamadıgım için olamıyorum dedim.
Bikaç gün küs kaldık sonra ben bole devam edemem ayrılalım ben hayatımı senle mahvedemem kendime zehredemem v.s seyler yazmıs yuzyuze goruselım dedım kabul etmedi.Fedakarlıkla beklediğim 8 yılı bi anda silip daha ilk problemde nasıl bitirmeye kalkarsın sende nasıl bi sorumluluk varda ilk sorunda kacıyosun fln dedim oda ben sana kackere soledım sana problemler ıstemıyorum aileme daha ilgili olcksın die fln dedi ben yinede alttan aldım.Çözmeye calıstım yanasmadı.Hep zıtlaştı.Ailesini kandilde aradım.Bayramda aradım.O ben önceden ole yaptım die ailemi aramadı.Ailemde olayların içinde buldu kendini.Ailesi benimle normal konustu soguk yada tepkİLİ değildiler.Tavır yaptıklarıda yok.Kaynvalide niye bole oldunuz nıye buyudu bukadar uzuluyorm falan dedi.
Eşim gemi kaptanı oldugundan bayramın ertesi gun sefere cıkıcakmıs ben benle agır konustugu için kızgın oldugum için aramadım geçirmeyede gitmedim...aylarca dönmeyecek...O benim gelmemi beklemiş 2 gece alkol almış.Perişan üzgün bi halde gitmiş giderken allahaısmarladık diye ne beni ne ailemi aradı.Bende telefon bekledim.Gidince annesini aradım.Bunlardan bahsetti niye bu boyutlara geldi dedi o getirdi ben alttan aldım dedim.Yuzyuze goruselım çözelim dedım ıstemedı dedim gelmedin dedi benle gorusmek ıstemıyo davet edende yok nie geleyim dedim.Kadına ayrılmak istiyomus diyorum aglaya aglaya anlatıyorum sasırmadıgı gibi teslli etmediği gibi yapacak birşeyim yok diyo.
Eşim giderken ya ailemin yanına gidip ben size layık bi gelin olcam sıcakkanlı olcam ilgilencem diye konusursun dedi yada bu iş biter dedi.Yani beni hiç aramadıkları gibi kızım senin halin ne cok uzgundun diye sormadıgı gibi bide yapcak bişi yok dedi ben bunun ustune gurursuz gibi nasıl arıyayım eşim sorcak aradımı diye cunku suan seferde herzaman ulasamıyoruz ona aramadı diyince zaten buyuzden ayrılmak ıstıyo iyice ipler kopacak annemde kesınlıkle aramıcaksın sen gurursuzmusun ararsan annen baban değiliz bosanırsa bosansın dunyanın sonu değil istese sonradan gelir diyo
Hersey bianda böle bitsin istemiyorum eşimi cok seviyorum bukadar buyutulcek bisey yoktu ortada hallolurdu istediği gibi daha cok ilgilenirdim ailesiylesiyle en ufak seylere takılmazdım daha anlayıslı surdurmeye calısırdım...onada dedim ama sinirden anlayıp dinlemedi suanda ona istesemde ulasma sansı yok denızde tel cekmıyo.Karaya yanascakta öle...Zaten onuda ailesinide arayıp aramamak konusunda kararsızım kendi ustunluklerını kuramaya calısıyolar anladığım kadarıyla hala alttan alırsam omur boyu ezmeyemi calısırlar acaba...cıkmaza girdim... biyandan annemin tehditleri...offfff çok kotuyummmm :18:
NOT : Arkadaslar kimimiz olayın ne zaman yazıldığına dikkat etmiyoruz 15 agustos 2013 te yazıldı ve olay burda yazılanlardan cok farklı boyutlara geldi,benim duygu ve düşüncelerim cok değişti tüm yorumları okumadan yorum yapmak yanlış anlaşılmasın ama anlamsız kalıyor...Buaraya yasadıklarını yazıp aylar hatta yıllar sonra sadece yazdıgı olaya yorum yapıldığını görenler bilir...asıl son gelişmelere yorum yapılırsa sevinirim...

Sanki bana ayrılmak için bahane aramış gibi geldi..
Bilmiyorum ama benim fikrim size çok yükleniyor..ya başkasını buldu bahane arıyor olabilir..yada gerçekten böyle düşünüyor bilmiyorum ama aslında aranızda sorun yokta istedikten sonra çözülebilecek şeyler. Karşı tarafın bişeyleri düzeltmeyi istemesi lazım.

canım evlenmişsiniz çekip de ayrılcagına cekmeden ayrıl aynı evde insanlar değişiyor.
daha kötü olur. kac yılını gecırdıgınede bakma ınsanız hersey bızım ıcın. anasıda oglunu tursu etsın cokda lazım
ama ki ailesiyle vakit geçirmemen aramaman konusunda haksızmıssın basta gidip yiyip ıccektın konuscaktn arıcaktn laf söylıceksende esirgemicektin
senden iyiside olmıcaktı. sen kendınden gormessen baskası sana yaklasmaz güzelim.

bence hiç düşünme bile direk ayrıl seni kölesi mi sanmış bu git ailemle konuş özür dile falan ne demek varsa bi sorun sen ve onun ailesi arasında kendi düzeltmeliydi:nazar: seni ezdirmemeli bundan adam olmaz canım ya benden sölemesi hatasını anlamış olabilir ama artık çok geç sende baya yıpranmışın:KK50: HAYIRLISI NEYSE O OLSUN RABBİM SANA DOĞRU YOLU GÖSTERSİN

canım öncelikle Allah sabır versin gerçekten sonuna kadar da okudum.
hala net değilsin sanırım bana öyle geldi kolay değil tabi 9 yıl bence kesinlikle pişman olmuş ama yediremiyo kendine zaten en baştanda boşanmak istediğini zannetmiyorum ama olaylar bu raddeye gelmiş ve sende soğumuşsun bi kere karşındaki insan çok dengesiz ne zaman ne yapıcağı belli değil ve sürekli uzun yolda olma ihtimali var barışsan bile anlaşmanız çok zor bu tip insanları sürekli gözünün önünde tutup alttan alman falan gerekir ki senin karakterinde pek öyle değil anladığım kadarıyla ( zaten çekme de ne gerek var ) bence yalnız yaşamak bile sürekli mutsuz olmaktan çok daha iyidir bide sonradan çocuk olsa o da kötü etkilenebilir tabi bunlar benim fikrim canım sen yine kendin en doğru kararı ver kendin için özellikle bi kere yüzyüze konuşmanızın faydası olur imkan yokmuş tabi o nasıl olur bilmiyorum ama hakkında hayırlısı olsun canım kimse içinde kendini fazla üzme gelişmelerden bizi haberdar et

Her şeyi geçtim de ben 8 yıllık birliktelik yada duyulan aşk nasil olur bu kadar kolay harcanır duygusuz olunur. Kendi ailem bir tarafa eşim bir tarafa ikisi farklı şey demiyorlar nasil bu aşkı bastiriyorlar bu erkekler bir anlasam arkadaşım ya umarım gonlunce olur her şey. Dua ederim senin için.

X