özel mesaj bölümünden olmuyor :D

kız burdada sayfayı yenilemeden yazılan görünmüyoo az derdim varmış gibi :KK70: sen naaptın annendemisin hala? benim belim ehh iştede belim geçse rahmim ağrır o geçse yumurtalık ağrır hergün biyerim ağrır benim :/

• Beğen
Reactions: gsx
rahimin neden ağrıoki bı sıkıntınmı var evet annemde tatildeyim çok rahatım valla genç kız olduğum günlerdeki gibi çocuğum bile bana zor gelmio çünkü hep ananede dayılarında dedesinde:))bende sana msj atıom cvp takip bölümünden bekliom cevabı sende öle yap yazıı gördüğün an tıkla ben ordayım:))))

• Beğen
rahimin neden ağrıoki bı sıkıntınmı var evet annemde tatildeyim çok rahatım valla genç kız olduğum günlerdeki gibi çocuğum bile bana zor gelmio çünkü hep ananede dayılarında dedesinde:))bende sana msj atıom cvp takip bölümünden bekliom cevabı sende öle yap yazıı gördüğün an tıkla ben ordayım:))))

ee ev işi noolduu?? valla bende bi sorun var ama bulucaz bi ara :KK70: kaynanandan ses yokmu?

• Beğen
yok cnm koyamadılar kadın dogumcu ürolojiye git dedi üroloji dahiliyeye git dedi dahiliye beyin cerrahı dedi beyin cerrahı yine kadın dogumcuya git dedi hahahhaha eksenim etrafında dönüyorum zehra napıyoo :KK70:

internet gitti tam zamanında herşey sorun oldu bize yahuu snrada zehra uyandı napsın alkış yapıp duruo:) öğrettim ona alkışı biri onu sevsin yada beni görsün anında alkışş yapıo biraz seste çıkıo artık çok tatlı oldu insan tahmin edemio bu kadar sevimli olucağını sabahları kahvaltıda masanın üstünde hanım efendi artık yatarak yemek istemio :) adam oldu başıma ilk 6 ay baya zordu şu 1 aydır rahatım anlıcaninsana herşeyi unutturuo öle işte lütfen kusura bakma canım cvp yazıodum yolluodum internet yok dedi snrada zehra hanım uyudu onu uyuttum geldim gitmişin en kısa zamanda görüşürüz inş.kib

internet gitti tam zamanında herşey sorun oldu bize yahuu snrada zehra uyandı napsın alkış yapıp duruo:) öğrettim ona alkışı biri onu sevsin yada beni görsün anında alkışş yapıo biraz seste çıkıo artık çok tatlı oldu insan tahmin edemio bu kadar sevimli olucağını sabahları kahvaltıda masanın üstünde hanım efendi artık yatarak yemek istemio :) adam oldu başıma ilk 6 ay baya zordu şu 1 aydır rahatım anlıcaninsana herşeyi unutturuo öle işte lütfen kusura bakma canım cvp yazıodum yolluodum internet yok dedi snrada zehra hanım uyudu onu uyuttum geldim gitmişin en kısa zamanda görüşürüz inş.kib

yok yavrum ne kusuru olurmu öyle şeyy :)))) en önemli ayrıcalıgın bebegin olmalı zaten ayrıca geçenlerdede benim internet gitmişti :KK70:D oluyo iştee demekki adam gibi konuşamıycakmışızz bugünde farklı bi konserve durumum var ayrıca buzluk için yapacaklarım var gebericem yine :KK43:((( yapmasan ziyan oluyor yapsan sen ziyan oluyosun adetimede az kaldı kız dua et olmiim bu ay yaaa :KK43:(((

benim adımda elif tatlım :)))) ya ayşenur ben hasta olucam sanki biliyomusun ama aldırmıyomuş gibi yapıyorumki beynim öyle zannetsin diye :KK70:
ayy cnm bnm ne desem bilmoyorum uzme kendini insallah olmassin bende hic adet olcak gibi degilim bugun denize girmistim korktum biraz acaba ondan mi olmadim etkisi olmusmudur acaba bilmiyorumki sende hic belirti varmi

ayy cnm bnm ne desem bilmoyorum uzme kendini insallah olmassin bende hic adet olcak gibi degilim bugun denize girmistim korktum biraz acaba ondan mi olmadim etkisi olmusmudur acaba bilmiyorumki sende hic belirti varmi

vallaa canım deniz etki edermi hiç bilmiyorum ama stress çok etki ediyoo onu biliyorum kışın ben böyle heyecanla beklerken 15 gün sarktıgını biliyorum nasıl kastıysam artık :KK70: inanki dualarım seninle Allah iyi haberlerini duymayı nasip etsin bize cnm

X