3 haftada 10-12 kg verdiren domates suyu diyeti

askrhpozitif

Nirvana
Pro Üye
19 Haziran 2013
24.362
92.112
09:00 SABAH UYANINCA
1 bardak sıcak su +1 dilim limon+1 dilim elma+1 parça kabuk tarçın+1 çay kaşığı elma sirkesi

10:00 1 bardak domates suyu
11:00 1 adet haşlanmış patates
11:30 az zeytinyağlı sebze yemeği veya yağsız bol sırkelı salata (acıkılırsa )
12:00 yarım bardak domates suyu, 4 tane kiraz
13:00 1 dilim karpuz
14:00 1 bardak domates suyu
15:00 1 tas sarmısaklı az tuzlu cacık
15:30 az zeytinyağlı sebze yemeği veya yağsız bol sırkelı salata (acıkılırsa , yada bunu acıktığınız bı araya tasıyabılırsınız)
16:00 bir bardak domates suyu
17:00 bir bardak suya 4 çorba kaşığı limon suyu ekleyip için
18:00 bir haşlanmış patates
19:00 18 adet kiraz
19:30 az zeytinyağlı sebze yemeği veya yağsız bol sırkelı salata (acıkılırsa yada bunu acıktığınız bı araya tasıyabılırsınız )
20:00 1 küçük kase light yoğurt
21:001 dilim karpuz ve 30 gr. tuzsuz beyaz peynir

Not:
1-Her saat arasında gelişigüzel bir şekilde az yağlı herhangi bir zeytinyağlı sebze yemeği veya bol sirkeli salata yenebilir.
2-Karpuz ve kırazdan başka bir meyve yazılmamış evde olmayanlar için ki bendede yok eş değer meyvelerin listesini veriyorum .birbirleriyle degıstırebılırsınız.
3-domatesin suyunu rendeleyip yada blender dan gecırerek elde ede bilirsiniz .
asagıdakı maddelerı ben ekledim yapılması sart degıl
4- 2,5-3 lt su ve günlük 3 bardak yeşil çay
5- günlük en az 60 dk spor

İsim/kgefsax/81,4 kggülfuren/
1.Gün300 gr500 gr
2.Gün100 gr500 gr
3.Gün
4.Gün
5.Gün
6.Gün

Kiraz ve karpuz yerıne yenlebılecek meyveler asagıdakı linkten bakabılırsınız

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...diren-domates-suyu-diyeti-7.html#post31656274

AŞAĞIDAKİ LİNKTEDE DİYET YAPMAK İSTEMEYENLER İÇİN YADA DİYET YAPANLAR İÇİNDE BUGUN NE YESEM DERDİNDEN KURTARACAK TARİFLER MEVCUTTUR KIZLAR BİR ÇOĞUNU KENDİM DENEDİM VE ZAYIFLADIM BU İLK DİYETİM DİYEBİLİRİM :KK9: [/FONT]

DİĞER TOPİKLERİM

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...34620-20-gunde-adim-sayarak-4-kilo-verme.html
http://www.kadinlarkulubu.com/basta...um-kizlar-tavsiyelerinize-ihtiyacim-varr.html
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...-guzel-kilolar-vericeksiniz-cogu-denendi.html

Son düzenleme:
evet ilk güne başlamış bulunuyorum 2 kucuk domatesın kabuğunu soydum ve rondoda cektım bıraz katı oldu yarım cay bardağı su ekleyip domates suyu halıne getırdım , azıcık tuz ektım :26:tuzu çıkartamıyorum hayatımdan :KK50:

2 bardak suyumu ıctım ve sımdı domates suyumu yudumluyorum :KK52:

Domates suyu ıctıkten sonra bır saatı çoktan gectı acıkmadım ama programa uymak ıcın patatesımı haşlamaya gıdıyorum 2 ,5 bardak daha su ıctım .
toplamda 4,5 bardak su 1 bardak domates suyu oldu

sanırım hala benle beraber dıyet yapacak kımse yok , destek olun kızlar hep bırlıkte kurtulalım fazlalıklarımızdan

patatesimizide yedim yanındada 3-4 tane kavun parçası yedım bakalım bı daha ne zaman yemek yemek ısteyecegım sımdılık gayet güzel gıdıyor

Son düzenleme:
ilk kısımdaki mavi renkte yazdıklarınız haşlanıp suyu filanmı içiliyor yani başka bi alternatif yoktur tabide :KK9:

Bugünü biraz toparlayacak olursak ;(19.08.2013)
11:40 1 bardak az tuzlu domates suyu , 2 bardak su
12:54 1 orta boy az tuzda haşlanmış patates, 3-4 parça kavun, 2.5 bardak su
14:30 1 bardak yeşil çay,1.5 bardak su

Son düzenleme:
yarım bardak az tuzlu domates suyumuda hazırladım sımdı tuketıyorum meyve yemedim cunku demın yanlısıkla meyve yemısım :KK9:
1,5 su bardağı suda ıcıldı

Son düzenleme:
Canım hayırlı uğurlu olsun yeni topiğin :KK3:
İnşallah son hedefinede en kısa zamanda ulaşır dahada fıstık gibi olursun :KK54:

Canım hayırlı uğurlu olsun yeni topiğin :KK3:
İnşallah son hedefinede en kısa zamanda ulaşır dahada fıstık gibi olursun :KK54:

oyy saol cnm benım inss hep bırlıkte ulaşırız hedeflerımıze bu aralar hep dısarda yıyınce cozuttum ondan bunu deneyeyım dedım bakalım artık hep bırlıkte gorucez sonuçları ınss hepımız dahada fıstık gıbı oluruzada etramızdakıler catır catır catlar:KK9:

yemegımı yemem 5i buldu ılk yaptığımı yakınca :KK9: saat 5 gıbı buharda az pısmıs ,az tuzlu taze fasulye ,1 bardak domates suyu
3 bardak su

:KK58::KK50: an ıtıbarıyle dıyetımı bozmuş bulunuyorum bızımkıler fesleğen soslu makarna yapmıslr uzun zamandır cnm cekıyordu yapmıyordum 1 tabak yedım yanında bol salata ve 3-4 kasık yoğurt 1.5 bardak su :KK4:

Son düzenleme:
Bugünü biraz toparlayacak olursak ;(19.08.2013)
11:40 1 bardak az tuzlu domates suyu , 2 bardak su
12:54 1 orta boy az tuzda haşlanmış patates, 3-4 parça kavun, 2.5 bardak su
14:30 1 bardak yeşil çay,1.5 bardak su
15:00 1/2 bardak az tuzlu domates suyu,1.5 bardak su
17:00 100gr yağsız az tuzlu buharda az haşlanmış taze fasulye, 1 bardak tuzsuz domates suyu, 3 bardak su
18:30 1 tabak fesleğen soslu makarna, 3-4 kasık yağsız yoğurt, 7-8 çatal az yağlı salata(marul,nane,havuc,sogan),1.5 bardak su

Son düzenleme:
X