Anket Msn'de en çok hangisine kızarsınız?

Msn'de en cok hangisine kizarsiniz?

• Durmadan oturum açanlar

OY: 50 21,9%
  • Karşıdakinin Israrla Cam'ınızı Açmanızı İstemesi

OY: 96 42,1%
  • Her Oturum Açışınızda 3 - 5 Kişinin Sizi Listesine Eklemiş Olması

OY: 31 13,6%
  • Durumuzda yokum,yazmayın vs yazdığı halde hala birşeyler yazmakta ısrar edenler

OY: 59 25,9%
  • Birisine birşey yazdıktan sonra,çevrimdışı görünmesi

OY: 65 28,5%
  • Titresim yagmuruna tutulmak

OY: 58 25,4%
  • Soru yagmuruna tutanlar

OY: 22 9,6%
  • Diger (belirtiniz)

OY: 15 6,6%

• Ankete Katılan
    228

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44
--Durmadan oturum açanlar

--Karşıdakinin Israrla Cam'ınızı Açmanızı İstemesi

--Her Oturum Açışınızda 3 - 5 Kişinin Sizi Listesine Eklemiş Olması

--Durumuzda yokum,yazmayın vs yazdığı halde hala birşeyler yazmakta ısrar edenler

--Birisine birşey yazdıktan sonra,çevrimdışı görünmesi

--Titreşim yağmuruna tutulmak

--Soru yağmuruna tutanlar

--Diğer..

Karşıdakinin Israrla Cam'ınızı Açmanızı İstemesi 1 100.00%
Her Oturum Açışınızda 3 - 5 Kişinin Sizi Listesine Eklemiş Olması

AHADA BUNUN İKİSİNE YÜREĞİM DAYANMIYO KIL OLUYORUM HELE ŞU CAM AC DEYİP ISRAR EDENLERE SAĞSIZ SOLSUZ KÜFÜR YAVMURUNA TUTASIM VAR :1closedeyes: AMA İŞTE MSNE SAHİBİ YÜREĞİ DAYANMIYO:Roflol::Roflol: jeyyar

Durmadan oturum açanlar

--Karşıdakinin Israrla Cam'ınızı Açmanızı İstemesi

--Her Oturum Açışınızda 3 - 5 Kişinin Sizi Listesine Eklemiş Olması

--Durumuzda yokum,yazmayın vs yazdığı halde hala birşeyler yazmakta ısrar edenler

--Titreşim yağmuruna tutulmak

bunların hepsine gıcığım Çok üzgünüm çoook ama en çokda durmadan oturum açana hastayım ..anladık görüyoruz işte ordasın ille yazalım diyee ne gelip gidiyosun :mymeka:

durmadan oturuma açanlara sinir oluyorum Kötü Kazen

titretenlere hatta uyarıma rağmen titretenler sinir olurum bir insana bir şey bir kere söylenir eğer anlamıyorsa cidden kazma demektir.

Bende mesgul gorunmeme ragmen hala birseyler yazanlara ve soru yagmuruna tutanlara sinir oluyorum ...:kızgın:

e) hiç biri.

Ben hep çenrimdışı olduğum için sadece istediğim kişilerle görüşürüm. Genelde gündüzse kardeşimle, akşamları da sadece çok yakın arkadaşlarımla konuşurum. Açıkçası onlar da beni rahatsız edecek bir şey yapmazlar çok şükür...!

:teytey::teytey::teytey:

nereden buluyolarsa bi sürü tanımadığım insan ekleyip duruyo hepsini engelliyorum tabi..ben de en çok tanımadığım ve beni ekleyenlere gıcık olurum

benim kişi listemde 789 kişi var ve çoğuyla hiç sohbet etmedim hatta 500 kişisiyle hiç ama ben onlardan hiç rahatsızlık duymuyorum onlarda beni rahatsızlık etmiyo

Cevap vermeye iki saniye gec kaldim diye titretilmeye gicik oluyorummmmmmmmmm

Karşıdakinin Israrla Cam'ınızı Açmanızı İstemesi
Her Oturum Açışınızda 3 - 5 Kişinin Sizi Listesine Eklemiş Olması
Durumuzda yokum,yazmayın vs yazdığı halde hala birşeyler yazmakta ısrar edenler
Titreşim yağmuruna tutulmak
bide arka arkaya şu gözkırpmalarından yollanmasıbenim pc kaldırmıyor kilitliyor pc yi sonra uğraş işin yoksa:mymeka:

Görüyorum ki durmadan oturum açanlara herkez fitil:1shok:ben bunu hiç düşünemedim, çünkü devamlı düşüyorum o yüzdendir ki sık sık oturum açıyorum senağlamasenağlama ama artık devrim dışı modunda olcam jeyyar artık sık sık oturum açmam töbe :1ninca:

ben de en fazla şu göz kıpmaları gönderenlere ve titreşim yapanlara sinir oluyorum:kızgın: iyiki titretme denen şeyi keşfetmişler ne kadar faidei bir şeymişş :kızgın:

Ben çevrimdışı olayına takıkım galiba, yemiycez yahu seni:Roflol:
Diğerleri konusunda rahatsız eden yok. Neyse herkesin vardır bir bildiği.

arkadaslar ben en cokk bayan arkadasima yazi yazdigimda kocasinin cvp yazmasina sinir oluyorumm,ya kardesim senin kendi msnen yokmu niye aciyorsun esinin msnesini,actin niye cvp yaziyorsunn ben kocasiyimm diyeee,

X