Rüya Yorumları Rüyamda çürük yumurta gördüm

lili88

Guru
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2013
2.808
1.309
Rüyaların ne anlama geldiğini bilen varsa nolur cevap versin. rüyamda eşimle çarşıya çıkıyoruz. orada yumurta alıyoruz güya köy yumurtasıymış. eve gelip pişiriyorum. öyle pis kokuyor öyle pis ki leş gibi kokusu halen burnumda. sonra diğer yumurtaları kırıyorum hepsi bozuk hatta içinden olmamış pıhtılı civciv var gibiydi . öğüre öğüre kusuyordum. halen midem bulanıyor. çok etsinde kaldım

Hayir olsun INSALLAH Her rüyadan anlam cikarmamak gerek...
Birde ruyanizi ilk anlattiginiz kisi neye yorarsa ona delalet edermis diye biliyorum.. :KK8:

Boşver düşünmemeye çalış :KK43: unut hatta. Gerçekten de yorum kısmı önemli...

evet haklısın. gün boyu midem bulandı. rüyalarım genelde çıkar o yüzden tedirgin oldum , hele kötü rüyayı birilerine anlatmazsam kesin başıma gelir o yüzden anlatayım içimden çıksın dedim. uzun bi süre yumurta görmek istemiyorum ıyyyyy

evet haklısın. gün boyu midem bulandı. rüyalarım genelde çıkar o yüzden tedirgin oldum , hele kötü rüyayı birilerine anlatmazsam kesin başıma gelir o yüzden anlatayım içimden çıksın dedim. uzun bi süre yumurta görmek istemiyorum ıyyyyy

:KK43:(......................

Ruyanizin aynisini bende gordum.
Kek yaparken kirdigim yumurtalar curuktu yada iclerinden civciv parcalari cikiyodu:)

Annem strese yorumladi:)

Iki haftadir ters giden isler yuzunden dudaklarimda gozlerimde stresten yaralar cikti:)

Asiri stresin sebebide evi tadilat ettiriyoruz ve iki haftayi gecti. Milim milim ilerliyo hersey ve nerdeyse iki hafta daha surucek.
Ben iki cocukla perisan sekilde stresten kuduruyorum..

Sizinkide insallah sonu guzel biticek basit stresle kalir.

X