Çene Estetiği Hem burun hem çene estetiği olanlar bakabilir mi?

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
hoşgeldiniz:KK16: ilk ameliyatımda burnumda bazı sorunlar oldu. doktor araştırdım ve Emre beyi buldum bu forumdan. revizyon ameliyatı olduğu için tedirgindim. ama Emre beyle ilk görüşmem de bana güven verdi.şuan 9 ay oldu ameliyat olalı . çok şükür hiç bir sıkıntım yok.burun ameliyatlarında kesinlikle çene operasyonu büyük önem taşıyor. profil estetiği için bu gerekli. zaten Emre bey gerekli olup olmadığı daha ilk görüşmede söyler.sizin ilk mi olacak ne gibi sıkıntılarınız var??ben sizi ekliyorum. ama 25 mesajınızı tamamlamanız gerekir. bazı özel fotoları görebilmeniz için...

Tesekkürler :) meraklardayım bir an önce görüp fikir edinmek istiyorum:))

Selam benimde cenem geride burnumdada kemee vardi 1 sene once burnumdan ve cenemde ameliyat oldum , ceneme implant takildi . Suan cok memnunum ameloyat olmayi dusunen bilgi almak isteyen varsa yardimci olabilirim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben çene ameliyatı olanlardan doktor tavsiyesi istiyorum ve mümkünse bana resim atabilirmisiniz? sadece abdulkadir göksele ameliyat olmuş bir arkadaşımızı gördüm kimi tercih etmeliyim bilmiyorum :44:

Oldu ve bitti...:) Acı yok ağrı yok hiç bir şey yok :)Sadece burnum kalın derili olduğu için iyileşme sürecim uzun olucak ama farkındayım problem yapmıyorum o yüzden çene çok iyi sonuç veriyor gerçekten burnumdan çok onu beğendim ya yüzüne çok farklı bir ifade katıyor ilk 2 gün sıkıntı sonra alışıyorsun canım benim ameliyatım ağır geçti ama sorun etmedim çünkü benim durumum istisnaydı inşallah seninde çok güzel olucak içini ferah tut ilk 2 gün yemek problemin olur ama boş ver rahat ol benim bugün 5. günüm şimdiden alıştım

hangi doktora ameliyat olmuştunuz şuan ne durumda çeneniz memnun musunuz? benimde olmama gerekiyor ve karar veremiyorum :KK43:

hangi doktora ameliyat olmuştunuz şuan ne durumda çeneniz memnun musunuz? benimde olmama gerekiyor ve karar veremiyorum :KK43:

Emre ilhana ameliyat olmuştu arkadaşımız.kendisi ile zaman zaman görüşüyorum çok memnun. sanırım siteye fazla girmiyor . Dilerseniz asistanından bilgi alabilirsiniz.

Selam benimde cenem geride burnumdada kemee vardi 1 sene once burnumdan ve cenemde ameliyat oldum , ceneme implant takildi . Suan cok memnunum ameloyat olmayi dusunen bilgi almak isteyen varsa yardimci olabilirim

sizin resimlerinizi görme şansım var mı acaba?

Arkadaşlar merhaba öncelikle
Ben Hüseyin Altun a burun ve çene estetiğini aynı anda olacağım kendisi çeneyi büyütme de protez kullandığını söyledi.
Hüseyin bey e çene ameliyata olan ve protez konulan var mı aranızda ? Protez olayında ne gibi sıkıntılar olabiliyor benim çenem çok fazla geride olduğu için zayıf olduğum halde gıdığımdan dolayı suratım kilolu ve burnum aşırı büyük önde duruyor.
Bu doktora ameliyat olanlar varsa ve bilgilendirilirsem çok sevinirim
Şimdiden teşekkür ederim

merhabalar yaklaşık bır senedır çene amelıyatını araştırıyorum bu site bana cok yardımcı oldu o yüzden bende kendı ameliyatımı paylaşayım.burun ve çene beraber oldum burunda hem sınuslerım vardı hemde içeriden kemik eğrılığı çenemde uzun ve sıvrıydı dun amelıyatımı oldum yaklaşık 5 saati geçti çıktığımda birkaç saat sonra aa bu kadarmıymış korktuğum gibi değilmiş dedim.ama gece kötüleşmeye başladım tamponlardan dolayı nefes alamıyordum ağızdan alıyordum e çeneyıde törpülettiğim için çenede ağrıyordu .neyse serumlar ilaçlar öğlen taburcu oldum suan ikinci gecem ağrıdan nefessizlikten ağladım zorla uyumaya çalışıyorum uyuyamıyorum ağrıdan bir an once sabah olup tamponları çıkarmaya gitmeyi beklıyorum:2:

az önce tamponlar alındı anlıkda olsa içimden bişeyler koptu sanki acıdı bağırdım doktorda bana kızdı kendını sıkarsan tekrar kanama başlar ve tekrar tampon takarız dedi.ama alınınca okadar rahatladımki şuan denızsuyu verdi evde kullanıyım diye.çene içinde antıbıyotık içtim biraz ağrı geçınce oyle yemek yıyecegım

Kızlar merhaba bir aydır baya bi doktora gittim ve hala gitmeye devam ediyorum Ankara'da. Gidip görüşmeden hepsiyle bi karar veremicem sanırım. Çünkü kalın derili bir burnum var :KK43: ve çene estetiği de yanında olmak istiyorum. Burdaki bilgilerden çok işime yarayan şeyler öğrendim. Şimdiye kadar gitmiş olduğum doktorlar ve fiyatları hakkında bişeyler yazayım dedim. Bu şekilde tavsiye,tecrübe ve bilgi paylaşırsak birbirimiza yardımcı oluruz diye düşünüyorum :) Buyrun güncel fiyatlar

Selim Çelebioğlu Burun - 3500
Selçuk Işık Çene + Burun 4500
Mehmet Ketene Çene + Burun 5500
Muharrem Demiroğulları - Çene + Burun 6000
Nebil Bozdoğan Çene + Burun 7000
Oğuz Kılıç Çene + Burun 8000
Muvaffak Sipahioğlu Çene+ Burun 16000

Daha görüşmeye gittikçe yazarım ama ben Dr.Muharrem Demiroğulları veya Dr.Selçuk Işık a ameliyat olmayı düşünüyorum şimdilik...
Onlar hakkında hep iyi yorumlar duydum .. Bu doktorlar hakkında kötü birşey duyan yada ameliyat olan var mı ?
Lütfen kızlar yorumlarınız çok önemli benim için.​

Oldu ve bitti...:) Acı yok ağrı yok hiç bir şey yok :)Sadece burnum kalın derili olduğu için iyileşme sürecim uzun olucak ama farkındayım problem yapmıyorum o yüzden çene çok iyi sonuç veriyor gerçekten burnumdan çok onu beğendim ya yüzüne çok farklı bir ifade katıyor ilk 2 gün sıkıntı sonra alışıyorsun canım benim ameliyatım ağır geçti ama sorun etmedim çünkü benim durumum istisnaydı inşallah seninde çok güzel olucak içini ferah tut ilk 2 gün yemek problemin olur ama boş ver rahat ol benim bugün 5. günüm şimdiden alıştım
Kime oldumuz ve önce sonranız aradında büyük fark var mı?

Yoo aslında aynı anda iyileşiyorlar beraber aradn çıkarmış oluyorsun:) Benim kanımda problem varmış çok akmış durduramamışlar o yüzden normale göre daha fazla şişlik morluk oluştu ama geçiyor tabi çok şükür :) Doktorun kim canım ?
Önceniz ve sonranız arasında büyük fark varmı?

Ne demek canim sen de iyiki varsin:) ben cok arastirdim ve cok ameliyat olmus kisiye baktim o yuzden soracagin herseyi seve seve cevaplarim:) her konuda elimden geldigince yardimci olurum sen sikma canini ben ekstra sistim morardim tir mi carpti sana diyolardi o derece :) emre beyin o kadar moraran sisen hastasini gormedim genelde azcik oluyo ya da hic:) caddede yuruyorum 3. Gunumdu sanirim insanlar benden kaciyodu:) vah vah diyolardi:) aciyomu noldu diyolardi:)) ben hep guluyodum annem gulmee gulmeee bisey olcak dikislerine diyodu:) gulunce de pandaya benziyodum:)) cok komiktim ya inanilmaz morarmistim gozlerim kapanmisti goremiyodum:) ama agri sizi hic olmadi 1 haftada baya toparladim burnum da cok sisti ama ben herkesin agzina lafi tikadim firsat vermedim 4. Ay bitti herkes bayildi simdi benimle yan yana fotograf cekilemiyolar kompleks oldu onlarda hatta bir kaci ameliyat oldu:) o yuzden sana sabir lazim moralin bozulursa ben burdayim ve asla abartmam yalan soylemem emre bey bilir cok dobrayim elimden geldigince yardim ederim sen simdi keyfine bak sadece muhtesem olcak burnun onu dusun:)
Çok yapanı biliyorum dediğiniz için size sordum emre beye olanları biliyormusunuz ?önce ve sonrasına bakmak istiyorum gercekten değişiyormu insanlar

bilemiyorum canım silikon protez nasıldır? ama biliyorm çene gerçekten çok zorluyor bence çene yi yaptırıken çok iyi düşünmek lazım ve daha öncede söylemiştim,keske çene olayına hiç girmeseydim..keşke bende bu konuyla ilgili iyi yorumlar yapabilseydm istersen doğa 8 cim fotolarımı göndermek istiyorum ...en azından görmüş olursun.
Böyle mi düşünüyorsunuz peki neler oldu biraz anlattırmısınız?

Fotolarınız varmı?

Arkadaşlar burun ve çene ameliyatını yeni olanlar paylaşabilir mi.? Bu yeni ameliyat oşacak olanlara ve karar aşaöasında olanlara çok faydası oluyor.Doktor seçimi fiyat ameliyat öncesi ve sonrası yaşanan piskolojik durum bumlar çok önemli bu konuları paylaşan arkadaşlarada ayrı ayrı Teşekkürler

Arkadaşlar burun ve çene ameliyatını yeni olanlar paylaşabilir mi.? Bu yeni ameliyat oşacak olanlara ve karar aşaöasında olanlara çok faydası oluyor.Doktor seçimi fiyat ameliyat öncesi ve sonrası yaşanan piskolojik durum bumlar çok önemli bu konuları paylaşan arkadaşlarada ayrı ayrı Teşekkürler

X