evlilik yıldönümü sabahım :(

ya erkekler bu konuları bizim kadar önemsemiyorlar sen de bu kadar ufak birşeyden sorun çıkarma bence, sonuçta tamam yarın gideriz demiş. kendi düşünse daha iyi olurdu tabi ama bir de yeni evlisiniz, ilerki yıllarda alıştırırsın diye düşünüyorum

sanırım yerinde olsam adamın kafasını koparmak isterdim:KK47:
madem annelerini bu kadar çok seviyorlar neden evleniyor ki bu erkekler
anne-oğul ilişkisi kopuk dahi olsa gelin geldi mi muhabbetlerinin artacağı tutuyor ne hikmetse

bence sana şaka yapıyo olabilir :) senin aklının ucundan geçmeyen bir süprizle karşılaşabilirsin canım inşallah hayal kırıklığına uğramazsın =( biz kızlar daha çok özeniyoruz aynı özen karşı tarafda pek olmuyr ama mesala bnm nişalım doğum günmde önce beni boş yere bilerek sinirlendirmşti sonra sürpriz yapmştı daha hoşuma gitsin diye yapmş inşallah gönlünce olur inşallah :KK1: :KK1:

Gerçektende çok sinir bozucu bir durum :KK57: Ama dediğin gibi özel günleri unutmuyorsa evlilik yıl dönümünüzüde unutmamıştır ve çarşambaya denk gelmesi onunda işine gelmiştir sürpriz yapmak için :103: İnşallah harika bir gece geçirirsiniz :KK12: İyi haberlerini bekliyoruzzzzz :KK17:

ya erkekler bu konuları bizim kadar önemsemiyorlar sen de bu kadar ufak birşeyden sorun çıkarma bence, sonuçta tamam yarın gideriz demiş. kendi düşünse daha iyi olurdu tabi ama bir de yeni evlisiniz, ilerki yıllarda alıştırırsın diye düşünüyorum

Bizimde birlikte oluşumuzun 1. yılı olcak ve pek önemsemediğini söyledi bana :KK57: Hiç ama hiç beklemezken kadınlar günümü papatya toplayarak kutlayan insan 1. yılımızı umursamadı fakat lafa gelince hadi iyisin epeydir birlikteyiz diyor :KK19: Beklenti içersinde değilim ama ben ona sürpriz yaparım, o da altında kalmaz biliyorum :13:

Canım bence esın sana surprız yapacak...Bugun oraya gıtmeyecektı senı denedı bence tepkını olctu...
Aksamı bekle sen,guzel haberlerını beklıyoruzzz:KK16:

Çok mu umut bağlıyoruz ne bu erkeklere..:KK31:
Valla çok beklenti içinde olmuyorum artık sonra üzülen ben oluyorum
:KK50:
Sen de öyle yap derim artık

sinir oldum.
kendi 1. evlilik yıldönümümüz aklıma geldi.
biz başka yerlerde çalışıyorduk eşimle. evlilik yıldönümümüzde buluşacaktık ben onun olduğu yerden otelden yer ayırtmıştım.
sonra eşim işler çok sıkı izin alamam dedi. Hiç de arayıp sormuyordu o gün.
ben de moralimi bozdum gelmiyorum o zaman dedim.
eşim de gelme o zaman dedi.
sonra aradı hep böyle kötü mü hatırlıycaz bu günü, gel buluşalım canım dedi.
tamam dedim otogara gittim (4 vesait yapacaktım bu arada)
orada bi daha kavga ettik, otobüs bulamıyorum diye kavga çıkarttım.
eşim de gelme eve dön dedi kapadı teli.
yine de gittim.
eşimin çalıştığı ilçeye 1 saat kala aradı, ben yoldayım gel dedim.
şaşırdı ben sana gelme demedim mi ben bu saatte nasıl geleceğim vs. dedi. (dağ başı bi yerde çalışıyordu)
indim otobüsten bekle bekle adam yok. (saat de 10.30 gece)
arkadaşının motorunu almış.
o da yolda bozulmuş falan.
neyse sonunda geldi, bir sarıldık bütün her şeyi unuttuk :)
alaçatı yollarında motorla gezdik 2 gün.

meğer eşim de gündüzden izin alamıyor diye bir önceki gün sabah 5 te işe çıkmış. o yüzden beni bütün gün aramamış vs. ben ne bileyim benim için öyle bir fedakarlık yaptığını. böylece 1 gün sonrası izinliydi ve çok güzel ve maceralı bir evlilik yıldönümü geçirdik :)

Ne olursa olsun bugünün mahvolmasına izin vermeyin. İnşallah eşin de benimki gibi önemsemiyormuş ayağına yatıyordur.

iş çıkışı beni alıyo birlikte eve geciyoruz çalışıyorum sofra haazırlayamam zaten ama eğer sabah öyle söylemeseydi sabah tan bi çok şeyi yapacaktım not kağıdı filn almıştım küçük sözler yapıp yapıştıraCAKTIM şuan içimden bişey gelmiyo napıyım kızlar ben yinede hediyemi hazırlayımmı gerçi bi karne var nargilenin siparişi bugün verecektim de hiç heves kalmadı bendee :KK43:

yaa canım afedersnde seninki yapmş bi eşşelik hem erkekler kadınlar gbii düşünemezki.sen de o eşşekliği devam ettiriosun.bak msj çekmişsin tamam yarn gderz demiş.düşüncesz bnlar bzler yontarız hep surat yaparsan olmaz.hem başkaları için sen neden eşinle arana soğukluk katıosunki.sen ona ne kdr sıcak ne kdr ii davranrsan o seni o kdr çok dinler.şimdi çocuun oolsa en sevdiğin şeyi kırsa suratmı yapıcaksın çocuğa.bnce sen hç bişii olmamış gbi devam et.aç netten bi dua içindeki sıkıntıyı alması için oku üfle kendine sora devam et.surat asabilik soğukluk yaparak onlara daha çoık yakınlaştırırsın eşini çocukluk yapma bence:) :KK76:

Bizimde birlikte oluşumuzun 1. yılı olcak ve pek önemsemediğini söyledi bana :KK57: Hiç ama hiç beklemezken kadınlar günümü papatya toplayarak kutlayan insan 1. yılımızı umursamadı fakat lafa gelince hadi iyisin epeydir birlikteyiz diyor :KK19: Beklenti içersinde değilim ama ben ona sürpriz yaparım, o da altında kalmaz biliyorum :13:

aynen yaaa biz de 1. yıldönümümüzde ben çok hevesliydim işte 1. yıldönümümüzü kutlayalım falan diye, kendisinin dediği her gün mutlu olmak istemiyor musun. sevgilisinden eşinden hakaret şiddet görüp yılın 1 gününü kutlayanlar kendi kendilerine mutlu olduklarını zannediyorlar gibi birşey demişti ki haklılık payı da çok fazla. tabiki her gün mutlu olmak birbirine gereken değeri her gün vermek çok daha önemli. neyse ben istiyorum diye güya 1. yıldönümümüzü kutladık o da benim istediğim bir yere gidip gezerek, normalde de onu yapıyoruz zaten:))) ama ben kendi kendime kutlamışız gibi avuttum ne yapayım onu çok seviyorum:)

Erkekler ne yazıkki evlenince gerçek yüzlerini gösteriyorlar nasılsa benim mantığı oluyor üzmekten çekinmiyorlar.Nişanlıyken hediyeler alan işyerime çiçekler getiren adam evleneli 2 senee oldu bi çöp görmedim inanki durumu iyi değil tamam ama ufak bi hediye yeterdi de artardı hele bu evlilik yıldönümümü kutlamadı bile oruçluydu yorgun geldi işten bugün senin için birşey ifade etmiyomu dedim off şimdi senle uğraşamam dedi ağlaya ağlaya doğuma gittim artık özel günmüş kutlamaymış sürprizmiş bitti benim için oğlumun doğum günü var sadece o kadar o kazandı öyle istedi öyle olsun gördüğüm çoğu erkek böyle canım benim başıma gelmez derdim geldi üzülme sende inşallah düşündüğün gibi değildir.

sanırım ilk evlilik yıldönmü güzel geçen yok aramızda:KK14:
benim yıldönümüm evde aglayarak geçti aklıma geldi birden
o zamanlar hergün kv ye giderdik akşam yemegine
o gün gitmeyecek eşimle yemege gidecektik
kv aradı o zamanlar görümcede evliymiş beni çagırdı
bende o ara ütü yapıyordum gelemem işim var dedim gel ne işin olacak senin dedi bana
ben gelmiyorum işim var gelemem dedim ve kapattık
eşim aradı annemlere gitcenmi kardeşim gelmiş dedi bende ne yok
kardeşin beni görmek istiyosa ben ona gidemem o bana gelsin zaten kzımda uyuyo dedim
o da iyi dedi kapattı sonra annesiyle konuşmuş
bana msj çekti 2 saat sonra bende hazırlandım yemege gidecez diye eşimi bekliyorum
gelemeyecem işim çıktı tabi ben dumur oldum cvp vermedim
10dk sonra kp aradı müsaitsen 2 dk ugrayacam diye
eşim kp annemle iyilikmeleginin sorunları var demiş telde
kp onun için gelmiş
sonuç igrenç bi evlilik yıldönümü:KK14:
benden şanlısın gene kavga etmeden huzursuz olmadan yarına erteleme imkanın vardı
olmasa iyi olurdu ama neyse

X