bende psikoloji kalmadı, her şey senin için BEBEĞİM sabırla ve inatla bekliyorum...

canm benim hiç böyle bişi yaşamadığım için sana önerebileceğim tek şey doktorunu ara danış ya da yüzyüze görüş inş kötü bi durum yoktur üzme kendini:KK43:

valla al benden de o kadar arkadaşım bende de psikoloji falan kalmadı..
Evlendik hemen bebek olsun dedik,üçüncü ay reglim gecikti test yaptım silik pozitif hemde akşam yapmıştım,sabah yaptığım daha koyu çıkması gerekirken daha silik çıktı sonuç kimyasal gebelik.bi varmış bi yokmuş oldu..bu olaydan tam 2 ay sonra hamile kaldım yine yolunda gitmeyen bişeyler kahverengi lekelenmeler hcg iyi ama ikiye katlamıyor,rahim kendini gebeliğe hazırlamış kalınlaşma falan tam gebelikte olması gereken gibi ama kese yok..sonuç dış gebelik+kürtaj... 4 ay korunma sonra hsg filmi rahimde doğuştan anomali varmış üstten kalp şeklinde bu perde de olabilirmiş..şimdi ameliyat olmayı bekliyorum o anomali düzeltilicek ama sonuçta rahme müdahele olucak en iyi proftada olsam yinede korkuyorum bi daha gebe kalamamaktan :KK43:

merhaba ben daha önce hiç gebelik yaşamadım. Doktora gittim. Artık bebek istediğimizi ve kontrol istediğimi söyledim. Kontrolde aaa sen de kalp şeklinde rahim görünüyor dedi doktor.yani dedim? O da erken doğum ya da düşük olabilir dedi. Sonra ben başladım araştırmaya derken ameliyat olmaya karar verdim ki iyi ki vermişim. Ameliyat eden doktorum iyiki olmuşsun rahim kalp şeklinde değil tamamen ayrıkmış dedi. 05.08.2013 de ameliyat olsum. Sıkıntını çözdük dedi doktor. 6 ay içinde hamile kalmazsan görüşelim dedi bakalım. şu an hala ilişkiye girmedik ama 1 hafta sonra gebelik için başlayacağız çalışmlara :) ameliyat sonrasında çoz az kasık ve karın ağrım oldu ama gerçekten çok az idi. Yaklaşık 10 gün kanamam oldu. şimdi ise iyiyim.bilginize...

merhaba ben daha önce hiç gebelik yaşamadım. Doktora gittim. Artık bebek istediğimizi ve kontrol istediğimi söyledim. Kontrolde aaa sen de kalp şeklinde rahim görünüyor dedi doktor.yani dedim? O da erken doğum ya da düşük olabilir dedi. Sonra ben başladım araştırmaya derken ameliyat olmaya karar verdim ki iyi ki vermişim. Ameliyat eden doktorum iyiki olmuşsun rahim kalp şeklinde değil tamamen ayrıkmış dedi. 05.08.2013 de ameliyat olsum. Sıkıntını çözdük dedi doktor. 6 ay içinde hamile kalmazsan görüşelim dedi bakalım. şu an hala ilişkiye girmedik ama 1 hafta sonra gebelik için başlayacağız çalışmlara :) ameliyat sonrasında çoz az kasık ve karın ağrım oldu ama gerçekten çok az idi. Yaklaşık 10 gün kanamam oldu. şimdi ise iyiyim.bilginize...

Canım,iyki olmuşsun ameliyatını ve çok geçmiş olsun inşllah en kısa zamanda alırsın haberlerini,ben hsg çektirdim tamamen ayrık değil üstten yay şeklinde basıklık var arkuat uterus yani ama şimdiye kadar 5-6 doktora muayne oldum hepsi normal dediler hsgde çıktı işte benim sorunumda..bende tam ameliyat olucaktım önümüzdeki ay ameliyat olacağım doktora gidicektim ama 2 aydır geçmeyen yoğun akıntım vardı ve rahim ağzında yara varmış bi de bu çıktı başıma :) dış gebelikte büyük ihtimal bundandır iltihaptandır dedi.. şimdi onu tedavi ediyoruz sonra ameliyat inşallah

Son düzenleme:
arkadaşlar ilginç bi durum oldu bende dün yumurta takibi için doktora gittim fakat kist çıktığından iptal oldu tam anlamda regl olmadığı için söktürücü tarlusal verdi dün akşamdan itibaren başladım zaten az olan regl durdu bu ne şimdi hani sökülecek rahim duvarı kalınlığı düzelecekti haptan sonra tekrar mı regl olucam arkadaşlar böle bişi yaşayan var mııı regl bitsin soğan kürü yapıcm zaten

canım ben hiç tarlusal kullanmadım,kullanan arkadaşlar yardımcı olsalar keşke..

çok geçmiş olsun canım hayırlısı ile sorun yaşamadan uğraşmadan bebeğine kavuşursun inş.

Son düzenleme:
selam güzel anne adayları nasıl gidiyor ben bugün soğan kürüne başlamak istiyorum ama sizlerden bu kürü uygulyan birileri varsa bilgi almak isterim

günde bir defa içsek olurmu? acaba

arkadaşlar hazırladım soğan suyunu ılıması için bekliyorum Rabbim şifa verir. inş. bunlar vesile sizde yaptınız mı hiç? yazın lütfen

merhaba seniseviyorum sana kendimden bahsedeyim ben 15 yıllık evliyim 16.yıldan gün almaktayım bu 15 yıl boyunca görmediğim tedavi amaliyat kistler aklına ne gelirse çektim bebeğime kavuşmak için kısa yazmaya çalışıyorum 3 tüp bebek denedim 2 aşılama 2 amaliyat 3 rahim filmi ahhhhhhhh artık bıkmıştım karar verdim hayatımı yaşıcam birdaha dr falan gitmicem ama içimdeki annelik duygusunu bastıramadım karnıma yastık koyup acaba hamile olsam nasıl olurum deyip ağlardım biliyormusun ben 15 yıl sonra kavuştum meleğime dr hamilesin dediğinde hıçkıra hıçkıra ağladım şimdi 5 aylık teyzesi rabbim herkeze nasip etsin ama bukadar uzunda aratmasın sende bigün anne olacaksın buna inan o mis kokuyu burnuna çekip geceleri onun güze yüzüne bakıp rabbim sana şükürler olsun diyeceksin sadece sabır sabret tatlım allah muradını enkısa zamanda versin inşallah eğer oluşumdan vakit bulursam yazıcam bu topiğe bu arada avatardaki benim 15 yıllık geç gelen misafirim duam olmayan herkezle:KK54:

merhaba seniseviyorum sana kendimden bahsedeyim ben 15 yıllık evliyim 16.yıldan gün almaktayım bu 15 yıl boyunca görmediğim tedavi amaliyat kistler aklına ne gelirse çektim bebeğime kavuşmak için kısa yazmaya çalışıyorum 3 tüp bebek denedim 2 aşılama 2 amaliyat 3 rahim filmi ahhhhhhhh artık bıkmıştım karar verdim hayatımı yaşıcam birdaha dr falan gitmicem ama içimdeki annelik duygusunu bastıramadım karnıma yastık koyup acaba hamile olsam nasıl olurum deyip ağlardım biliyormusun ben 15 yıl sonra kavuştum meleğime dr hamilesin dediğinde hıçkıra hıçkıra ağladım şimdi 5 aylık teyzesi rabbim herkeze nasip etsin ama bukadar uzunda aratmasın sende bigün anne olacaksın buna inan o mis kokuyu burnuna çekip geceleri onun güze yüzüne bakıp rabbim sana şükürler olsun diyeceksin sadece sabır sabret tatlım allah muradını enkısa zamanda versin inşallah eğer oluşumdan vakit bulursam yazıcam bu topiğe bu arada avatardaki benim 15 yıllık geç gelen misafirim duam olmayan herkezle:KK54:

oyyy maşallah teyzesi öpsün onu kocaman çoook :KK54: canım içtenlikle bunları benimle paylaşıp bana destek olsuğun için ALLAH razı olsun paylaşacak kimsem yok burada biraz rahatlıyorum inan biraz geç gelmiş ama gelmiş meleğiiin neler yaşadın kim ilir ahh canımm

geçen aynı şeyi bende yaptım biliyomurmusun hamile olsam nasıl olur die sonrada oturdum ağladımm zor ama sabır etmem lazımm dualarını esirgeme canım ve her zaman beklerim duyarlılığın içinde ayrıca teşekkür ederim

Son düzenleme:
Arkadaşlar bugün saat 14:00 da kontrole gidiyorum dualarınızı eksik etmeyin benden olur mu bugün yine hafif hafif kanama oluyor bu ay ne oldu böle çok üzülüyorum ya

m erhaba,

kontrolunden ne cıktı canım? yazdıgın topigi okudum da insallah en kısa surede tedavi olup bebegini kucagına alırsın..
bi de bişey soracam, HSG de sorun bulduklarından sonra ameliyat yapmayı teklif etmediler mi? mesela benim HSG de tüpler tıkalı cıkmıstı ama ameliyatt sorun olmadıgı goruldu yani demem o ki, HSG başlıbasına yüzde yüz dogru diye bişey degil. doktorların ameliyat onermedi mi onu merak ettim

X