bende psikoloji kalmadı, her şey senin için BEBEĞİM sabırla ve inatla bekliyorum...

m erhaba,

kontrolunden ne cıktı canım? yazdıgın topigi okudum da insallah en kısa surede tedavi olup bebegini kucagına alırsın..
bi de bişey soracam, HSG de sorun bulduklarından sonra ameliyat yapmayı teklif etmediler mi? mesela benim HSG de tüpler tıkalı cıkmıstı ama ameliyatt sorun olmadıgı goruldu yani demem o ki, HSG başlıbasına yüzde yüz dogru diye bişey degil. doktorların ameliyat onermedi mi onu merak ettim

merhaba canım hsg de sorun çıkmamıştı bende yumurta takibine başlayacakken kist görüldü ardından rahimde kalışma vardı 13 tarlusal ilaç verdiler içtim bugün terar gittim dünya başıma yıkıldı rahim duvarı 25 olmuş artan bir kalınlık hemen parça alıcaz dediler

meleğim senin için yarın ikinci kez uyutulucam hiç bi şeyden korkmuyorum da bana gelmemenden korkuyorum direnme bebeğim sende çaba sarf et lütfen...

adım atıyorum başa dönüyorumm rüyamda gördüğüm şey gerçek mi olucak :KK43: karanlığın ucunda güzel bir bebek ama çok uzak koş diyolar koşam ki çok uzak diyorum sen koş diyolar koşuyorum koşuyorum ama ulaşamıyorum sadece görüyorum kucağıma alamıyoum sana ulaşamıyorum ne olur sana ulaşmamda bana yardım et :KK43: :KK43:

böle bişi yaşan var mı ne olursa yazsın lütfen :KK43: RAHİM DUVARI KALINLAŞMASI?

OL DE OLSUN YARABBİM

merhaba canım hsg de sorun çıkmamıştı bende yumurta takibine başlayacakken kist görüldü ardından rahimde kalışma vardı 13 tarlusal ilaç verdiler içtim bugün terar gittim dünya başıma yıkıldı rahim duvarı 25 olmuş artan bir kalınlık hemen parça alıcaz dediler

hadi ya çok geçmiş olsun canım:KK43: sanırım kurtaj yapacaklar, umarım en kısa sürede ıyılesırsın,hamile kalirsin..iyi aksamlar

canım benim okudum cok duygulandım ne zor seyler Allah ım tez zamanda senimelegine kavustursun..bende senin gibiydim tamam saglık problemleri yasamadım ama 6sene dogun kontrol hapı kullandım cevremden cok sey duydum 5 6 aya yakın bebek istedik her ay husran oluyodu bana simdi 10haftalık olduk sukurler olsun onduyguyu tarif edemem...zsimdl sana tum enerjimle tum lctenligimle dua ediyorum...insallah yaradanım kollarını bos bırakmaz insallah cennet kokulunu koklamayı nasip eder yuzunu guldurur hayırlısıyla dualarım seninle canım benim :KK43:

sağolun arkadaşlar ben panik oldum diye açıklayamamış doktorum dün gittik eşimle anlattı her şeyi kürtaj olucamı dünyam alt üst oldu

BEBEĞİM OLMADAN KÜRTAJ OLDUM :KK43: çok zor bi durum çok zor of tarifleyemiyorum genel anezteziden uyanırken bide sinir krizi geçirmişim çok yıprandım parça patolojiye gönderildi kanser...vb. şeyler arştırılıyor

yüreğimde yaşadığım acı yıkım tarif bile edemem çok ağladım hemşireler bebeğini kaybeden bu kadar ağlamıyo dedi onu bi tek bilirim kimse anlayamaz içimde kopan fırtınaları

çok üzülüyorum bebeğim çok yoruluyorum gücümün tükendiğini o masaya çıktığımda anladım her şeye ramen seni dediler gibi isteyen bir anne adayıyım benn ben sana koşuyorum sende bana gel MELEĞİM ben o masaya çıktığımda sen içimde değil din biliyorum sanki seni orada bıraktımm benn off çok üzgünüm :KK43:

hepinize merhaba arkadaşlar ben tanı amaçlı kürtaj olalı 4 gün geçti hastaneden geldiğim gün çok hafif oldu durdu normaldi bu sabah kalktığımda kanamam oldu bu durumu yaşayan var mı arkadaşlar :KK43:

arkadaşlar hafif ateşim var gibi ve regl gibi kanama devam ediyor aşırı derecede halsizim bunları yaşayan varsa yazsın lütfeen :KK43:

eveeet kimse yardımcı olmuyor ama olsun bebeğim umudumuzu kaybetmek yok.!

kızlar sonuçum hala çıkmadı bu beni endişelendiriyor hücrede farklı bir görünüm olduğunda başka boyama yapılır partolojide buda süreci uzatır oofff gerildim iyice bi çıksaa artık bi duysam doktordan temiz diyeee çoook sevinicem çok :13:

merhaba ..
ben 7 yıllık evliyim
bebeğim olmadı malesef :KK43:(
oysa ona kavuşmak için neler neler yaptık
1 aşılama 2 rahim filmi 1 laparoskopi ameliyatı ve 6 sefer tüp bebek
bitkisel kürler desen haddi hesabı yok ama olmadı
benim tüplerim tıkalı ve yumurtam az
6 kere tüp bebeğin sadece 1 seferinde transfer oldum
geri kalan 5 seferde tedavilerim hep iptal oldu bu öyle bir acı ki !!
benimle aynı sene evlenenlerin bebeleri okula başlarken 2. 3. bebeleri olurken
ben acaba benimde bebem olurmu ki diye hayal kuruyorum
yaşımda 33 bu arada :KK43:

merhaba ..
ben 7 yıllık evliyim
bebeğim olmadı malesef :KK43:(
oysa ona kavuşmak için neler neler yaptık
1 aşılama 2 rahim filmi 1 laparoskopi ameliyatı ve 6 sefer tüp bebek
bitkisel kürler desen haddi hesabı yok ama olmadı
benim tüplerim tıkalı ve yumurtam az
6 kere tüp bebeğin sadece 1 seferinde transfer oldum
geri kalan 5 seferde tedavilerim hep iptal oldu bu öyle bir acı ki !!
benimle aynı sene evlenenlerin bebeleri okula başlarken 2. 3. bebeleri olurken
ben acaba benimde bebem olurmu ki diye hayal kuruyorum
yaşımda 33 bu arada :KK43:

canııım seni okadar iyi anlıyorum ki şu yaşadıklarımdan sonra umudunu yitirme olur mu Rabbim bir an önce muradını versin inş. içinde kopan fırtınaları anlayabiliyorum ne desek boş hiç br teselli içindeki o yoksunluk duygusunu gideremez bilirim :KK43: bu sürece başlamış biri olarak bir bebek haberi duyduğumda öncee çok sevinip sonra iç çeken biriyim kimyam boozuldu inan sende aynı duygular içindesin bunu ancak yaşayan bilir sana oranla yolun başındayım ama bende kolay şeyler yaşamıyorum bebeğim olmadan kürtaj oldum endometruium hiperplaziden şüphe ediyorlar kanser araştırıyorlar bende de :KK43: ama sabırla iyi haber bekleyip bebeğimin hayalini kuruyorum ne olur her şey bitti diye dşünme rabbim bi mucize verir gelir meleğin üzülme olur mu gel buray dertleşellim tekrar bi umut olsun olmaz mı dua edicem senin için hepimiz için he benim de yaşım çok küçük sayılmaz 28 yaşındayım okul iş vs. kariyer hep erteleedik şimdi ise hayal kuruyoruz keşke zamanı çevirebilsek ama malesef ALLAH YAR VE YARDIMCIN-YARDIMCIMIZ OLSUN sevgiyle kal

offf kızlar bugün patoloji sonucu çıkıyor inş. birazdan doktora gidicem ve öğrenicez sebebini ALLAH IM sen yardım et kızlar duanıza ihtiyacım lütfen

evet bebeğim dün doktora gittim veee sonucun temiz olduğunu öğrendim basit hiperplazimiş anne hasta olmadığı anlamına gelmiyor ama kanserde değil :KK42: doktorumuz hemen yumurta geliştirme programına geçeceğini sölediii bu bile beni ne çook umutlandırdı bilemessin meleğim annecini bekletme olurmu ilk yumurta takibimizde gel bana gelde sana en güzel cicileri alımmmm oyyşşş

:13: içimde kelebekler uçtu sankiii bitanem bi adım daha yaklaştım sanki sana :13:

Canım,iyki olmuşsun ameliyatını ve çok geçmiş olsun inşllah en kısa zamanda alırsın haberlerini,ben hsg çektirdim tamamen ayrık değil üstten yay şeklinde basıklık var arkuat uterus yani ama şimdiye kadar 5-6 doktora muayne oldum hepsi normal dediler hsgde çıktı işte benim sorunumda..bende tam ameliyat olucaktım önümüzdeki ay ameliyat olacağım doktora gidicektim ama 2 aydır geçmeyen yoğun akıntım vardı ve rahim ağzında yara varmış bi de bu çıktı başıma :) dış gebelikte büyük ihtimal bundandır iltihaptandır dedi.. şimdi onu tedavi ediyoruz sonra ameliyat inşallah[/QUOTE]

İNŞALLAH BÜTÜN TEDAVİLERİN OLUMLU SONUÇLANIR VE AMELİYATINI OLUP BEBEĞİNE KAVUŞURSUN ARKADAŞIM. ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.

Onca aci ve sikintidan sonra geldin mlegim fakat asil aciyi o zaman yasayacagimi bilemezdim ki klomenle hamile kaldim sana on bir aralikta ogrendim artik benimle oldugunu dunyalar bizimdi artik yavrumm seni icimde buyutmeyin tarifsiz keyfi inanilmazdi oglummm hrycanla gunler geciyor karnim buyuyordu benim icimde kelebekler ucuyordu yavrum sonra bir erkek oldunu ogrendikhemen ismin hazirdi bizimle yasamaya baslamitin yavuzumm taaaki detayli usg de ozafagus atrezili oldugunu ogrenebe kadar mideni goremiyordu doktorlar yemek borun hic olusmamisti :KK43: duyduk bunu yureklerimiz daglandi sanki dogumdan sonra hemen ameliyat olucani kabullendirmeye calisiyolardi o arada ada amniyosentez hormon testleri yikilmistim adeta yavrum sonra yutamadigin icim suyum cogaldikca cogaldi sen iki kiloydun suyum bes kilo artik gezemez durumdaydim agkiyodum hep hasta oldugunuda kabullenmistim tekmekerini duyuyodumya benimleydin ya sorun yoktu arti sonlara yaklasiyoduk inanilmaz bir kasinti basladi bende duramiyodum artik alin bebegimide benide kurtarin dedikce ben olmaz gelismesi lazim 37haftalik olmadan olmaz o normal bir bebek degil ameliyat olmasi icin belli bir kiloya ulasmasi lazim diyolardi aglaya sizlaya 34haftalik olduk yavrumbu arada erken dogum olucak diye her seyini hazirladim bir tek icine gelip yapman kaldi o derece hast cantamiz bile hazirdikontrolumuz vardi 7 temmuz aksami baban geldi isten iftar yemegimizi yedik randevu saatimiz gece on ikiydi kimizde gitmek isremiyoduk sanki icimizde bi sikinti ben dysa girdim ama icimde garip bisilrr oluyodu sanki gerilir gibi toplanuyodu bebegim ve erken araliklarda oluyodu bense bevegimin gerindigini dusunuyodum babanla karnimin seklini izledik hatta sonra ciktik yola gule oynaya gidiyoruz hast ama o kasilna cogaliyo bende gittik nst baglicaklar siramiz geldi hemsire yatirdi beni bagladi elime butonu verdi ters giden bisiler vardi kalp sesini alamiyo donduruyo beni bi o tararf bi bu tatarf hemsirenin yuzu dustu saklandi saklandi diyo ama o ara doktorum geldi ne oldu dedi kalp sesini alamiyorum hastamizin suyu fazla dutamamissindir dedi bide kendi bakti yok :KK43:hasta ciksin hemen usg akalim dedi biz bekliyoruz baban bana bebegimiz bizi terk etmemistir dimi dedi ben hala sacmakama o bizimle baksaba nasil griniyor diyorum :KK43: nrrden bilebilirdim rahnin sanciyi baslattigini bizi aldi hemen usg hepimiz donmustuk ben baban dktorumuz kalbin atmiyordu nekefim pir pir cirpinan kalbin artik atmiyordu hocam atmiyo diyebildim hepimiz tikandik doktirumuz iyi haberkerim yk kaybettik dediya bizde orda bittik zaten babanla sarildik birbirimize ben kendimden gecti zateb yavruummm yandi cigerlerim tuttum karnimi vermem diyr bagardimm normal yaptirabiliriz dogumu dedi doktorum yapamam dige yiktim orlari sabah ilk vakkasin eve gut rahatlamaya calisin vs. Dendi vaban doktirla konusuyo amasinek viziltisi gibi sesler yavrum bittim annem yandin resmen evimize geldik baban henen anne annenleri dayilari aramishepsi geldi beni uyutmaya calisiyolar uyurmuyum yavruuum sen benim icimde son geceni yasarken uyurmuyum annem saatlerce konusmadan katnima sarilip oturmusum olece annem beni kaldirip hadi yavrum zaman yaklasiyo bi dus aldiralun azcik ragatla sonra hastaneye gidicez diyince kendime geldim atik sancimda cogaliyodu ve parmaklarim morarmaya basladi gittik centralhospirala bizi dogum katiba yatirmadi doktorumuz herkes perisan beni yatamda uyuttular henen gerisi yok zaten hayatimda melegimmm almislar seni icimdem 8temmuz saat 09:05seni ben den ayirmislar yavrum yatama geldim sakinlestiriciler igneler serumlar bittimi diyorum evet diyolar karnina baktim hemen yoktun yavrumm icim bos yuregim bos kalbimkucagim bos allahim tarifsis bir sey bu son ra babani cagarmislar seni gostermek icin baban aglanaktan perisan etmis kendini geldi askim yavrumuzu gordum dedi nasil diye haykirdim cook guzel bir bebek tipki benim kopyami dusun dedi allahim o hem anlatti hem agladik sonra annaannen halanda gormus seni hepsi dedi ki yok bole bir guzellik oglum bakamadim guvenemedim kendime babana rwsmini cek dedim baban seni memlekete goturdu ben bekletilmeni istemedim sen gittin ben taburcu oldum evimiz bos besigin bos kalbimiz bos zaman duedu sanki aglamaktan sinir krizleri gecirdim ama artik duzeliyorum yavrum uzulme tekrar yeni bir kardesin olsunistiyoruz sakun kizma bize senin yerin ayri guzel cocugum ama en azindan senin ozleminide kardesinde yasariz belki bitanem 2015subat ayina kadar kardes yasak sonra doktor amcani tekrar zitaret edip baslicaz bakalim bebegim dua et bize kardesin cabuk gelsin benim yarum kalan hikayem yavuzummm ogulum cigerparem seni cok seviyor annen ve baban kavusacagimiz gune kadar Alah ve meleklere emanetsin kucugum...

X