Birikimin altın anahtarı "İsraftan kaçınma!"

yok canım hiç soğuk değildi.ilk gün biraz tereddütlü gittik hatta eşim girmeyecekti denize bi girdik 2 saat çıkamadık.su çok ılıktı,sudan çıkınca biraz esiyordu ama biz sıkı sıkı sarındık hiç birşey olmadı :KK76:
ama havuza giremedik havuz suyunda ısıtma yokmuş,ben aqua ya hevesliydim ama soğuk olduğu için cesaret edemedim.denizle idare ettik..gerçi bence en güzeli deniz zaten :KK14:
Boşver canım havuzlar çok riskli zaten.
En güzeli deniz.
Biz yazın ortasında yağmur yedik mersinde maşallah havalar da iyiydi siz gittiğinizde.
Kızlar anacığım geldi biraz seyrek girerim artık merak etmeyin beni cicişler
Ayyy canım gözün aydın. İyi muhabbetler size canım.

Bugün okuldan gelirken önce kooperatife gittim. Maşallah bitmesi yaklaşmış gibi duruyor. Yürüye yürüye gelirken bi de a101 e gittim. Çoraplarım eskimişti 3 tane çorap aldım. Dün kaynanacığım da bi tane çorap verdi sosyeteden almış etti 4.
Bi de a101 den ne aldım bi bakin ne kadan tatlı maşallah.
IMG_20141027_172718-1.jpg

Az önce de komşudan geldim. Ben çiğ köfte yaptım o da çay demledi. Sonra da lahana sardık. Bi gün de bana sarcaz KV si de var. Yırttim o lahanalardan:KK76:
Akşam da kv ye sardık. Dün onlara gitmiştik. Bi sarmadır gidiyo bakalım.

Bugün okuldan gelirken önce kooperatife gittim. Maşallah bitmesi yaklaşmış gibi duruyor. Yürüye yürüye gelirken bi de a101 e gittim. Çoraplarım eskimişti 3 tane çorap aldım. Dün kaynanacığım da bi tane çorap verdi sosyeteden almış etti 4.
Bi de a101 den ne aldım bi bakin ne kadan tatlı maşallah.
Eki Görüntüle 1284213

Az önce de komşudan geldim. Ben çiğ köfte yaptım o da çay demledi. Sonra da lahana sardık. Bi gün de bana sarcaz KV si de var. Yırttim o lahanalardan:KK76:
Akşam da kv ye sardık. Dün onlara gitmiştik. Bi sarmadır gidiyo bakalım.

saatin aynısı bende var..sabah kalkamama problemimin olduğu zamanlar almıştım bi çalıyor maşallah bütün bina uyanıyoruz :KK53:
çiğ köfte hakiki çiğköfte mi canım,bende öğrenmek istiyorum da.gerçi sahtesi olsa da olur.ben çok seviyorum ne idüğü belirsizlerden olmasındansa evde yaparım..
geçenlerde burda bir beyaz lahana muhabbeti vardı bende çok severim beyaz lahana sarması.şu tatil dönüşü adaptasyonumu sağlayayım bende saracağım inşallah :kk77:

saatin aynısı bende var..sabah kalkamama problemimin olduğu zamanlar almıştım bi çalıyor maşallah bütün bina uyanıyoruz :KK53:
çiğ köfte hakiki çiğköfte mi canım,bende öğrenmek istiyorum da.gerçi sahtesi olsa da olur.ben çok seviyorum ne idüğü belirsizlerden olmasındansa evde yaparım..
geçenlerde burda bir beyaz lahana muhabbeti vardı bende çok severim beyaz lahana sarması.şu tatil dönüşü adaptasyonumu sağlayayım bende saracağım inşallah :kk77:
Canım google a cahide jibek robotta çiğ köfte yaz. Ordaki tarif yaptığım. Harika oluyor herkes bayılıyor. Yalnız ordakinin rengi kısır gibi görünüyor. Cahide hanım isotunu mu neyi unutmuş. onu da yapınca bildiğin harika bi çig kofte etsiz. Ben senelerdir yaparım.

Baze telefon şarjda oluyor saat kuramıyorsun. Tam başının dibine telefonu koyamıyorsun. Ne zamandır istiyordum kısmet bugüneymiş.

Canım google a cahide jibek robotta çiğ köfte yaz. Ordaki tarif yaptığım. Harika oluyor herkes bayılıyor. Yalnız ordakinin rengi kısır gibi görünüyor. Cahide hanım isotunu mu neyi unutmuş. onu da yapınca bildiğin harika bi çig kofte etsiz. Ben senelerdir yaparım.

Baze telefon şarjda oluyor saat kuramıyorsun. Tam başının dibine telefonu koyamıyorsun. Ne zamandır istiyordum kısmet bugüneymiş.

teşekkür ettim en kısa zamanda deneyeyim bende..instagramdan falan takip ediyorum aslında Cahide Hanım'ı ama şimdiye kadar bi tarifini bile denemek nasip olmadı..sanırım çok tembelim :KK53:

Merhaba kızlar
Dersim boşken bir iki şey yazayım size

Karanfilce ben arada girip bişey yazmış mısınız diye bakıyorum
Dün akşam yakalamışsin demek ki:p
Bazen cok yazasim geliyor ama fırsat olmuyor

Böyle bitmesin dizisini biz de izliyorduk geçen yıl
Hoş bu oğlanla dizi mizi izlenmez
Arada çizgi film açıyorum ona
Ama çok dalmiyor
Hatta oturup ben izliyorum sonlarini merak ettiğim için:KK53:
Ben odadan çıkınca tv.yi kapatıp pesime koşuyor hemen
Tutumlu oğlum benim:KK68:
Yapışık gibiyiz, bensiz durmuyor odada falan
Fırfır arkamda
Namazdayken sirtimda
Yemek yaparken pacalarimda

Karanfilce esimin vakfa bağlılığını sen biliyorsun
Vakiftaki görevi değişti
Yoğunluğu azaldı diye seviniyordum ki...
Şimdi de aniden tlf.geliyor
Gidiyor hemen
Ee o arada benim işim olabiliyor
Oğlan o an huysuz olabiliyor
Kalıyorum öylece
Mesela dün akşam eve 7 buçuk gibi geldik
Oğlanın karnını doyurup banyoya gircektim
Hoop telefon geldi, eşim gitti, yarım saate dönerim dedi
Gitti gelmez
E-okula öğrenci bilgilerini girmem lazımdı
Uzun bi iş bi de
O da kaldı
Çok üzüldüm
Hizmete gönül vermiş tamam
Ben de yapmaya çalışıyordum
Ama çocuktan sonra ben hic gidemiyorum
Ama eşimin hayatında çocuktan sonra bi değişiklik olmadı
Çocuk sadece benim hayatımı etkiledi
Şikayet etmiyorum
Hatta ikinciyi düşünmeye başladım
Ama islerimi yapamıyorum
Ona da diyorum
Şu an sana ihtiyacım var
Gitme, o zaman da hizmetten alikoydun oluyor
Hoş beni dinlemiyor zaten
Gidecekse gidiyor
O an çok zor durumda olsam bile
Bazen komsuya ver oğlanı diyor
Ama ben her zaman her zaman nerden bulayim komsuyu
Utanirim hem de

Işte bende durumlar böyle
Hep annemlerdw kalsam, o zaman nerde kaldı benim evliliğim
Ya da annemler biz de dursa da aynı şey :KK51:
Canim ne vakfi sakincasi yoksa adını yazarmisin

Kizlar cok tadim yok ondan pek bakamiyorum uyuyorum genelde
Oglumla vakit geciriyorum daha cok uzerine dusmeye basladim umarim sıkılmaz ama elimde degil
Alisverisler alisverisler yazarim detayli bi ara biraz toparlanim opuyorum hepinizi

karanfilce ,saatin cok cici,gule gule kullan.Beimde var aynindan korkumdan kuramiyorum,cok siddetli caliyor yaa.simdilik dekor olarak kullaniyorum :)

bende ancak onunla uyabiliyorum..birde bizim evin yalıtımı epey kötü yatak odamızla yan tarafın yatak odası yanyana ne konuşsalar duyuyoruz..ben saati bi sabah namaza birde 7.30 a kuruyorum,kimbilir arkamdan nasıl sövüyorlardır ama ancak öyle uyanıyorum napiim :oops:

bende ancak onunla uyabiliyorum..birde bizim evin yalıtımı epey kötü yatak odamızla yan tarafın yatak odası yanyana ne konuşsalar duyuyoruz..ben saati bi sabah namaza birde 7.30 a kuruyorum,kimbilir arkamdan nasıl sövüyorlardır ama ancak öyle uyanıyorum napiim :oops:
Oyy o kotuymus Iste,sen odani değiştir o zaman,yada,komşunla ortak duvarına elbise dolabini koy,benim eski evimdede oyleydi,bir nebze bu yolla halletmeye çalıştık.
Karanfilce,bende Cok olmadı alali:)
Bugun nasılsınız bakalim,kizim uyumak bilmiyor ve benim karnım agiriyor :KK43:cok fenayım,papatya,rezene çayı yaptim oda kâr etmedi.Hava soguk kaloriferide actim,oturuyom oyle

Oyy o kotuymus Iste,sen odani değiştir o zaman,yada,komşunla ortak duvarına elbise dolabini koy,benim eski evimdede oyleydi,bir nebze bu yolla halletmeye çalıştık.
Karanfilce,bende Cok olmadı alali:)
Bugun nasılsınız bakalim,kizim uyumak bilmiyor ve benim karnım agiriyor :KK43:cok fenayım,papatya,rezene çayı yaptim oda kâr etmedi.Hava soguk kaloriferide actim,oturuyom oyle
çok geçmiş olsun.ben böyle durumlarda ayağımın altına sıcak su koyuyorum çok iyi geliyor bana.
o değil de şuan senin yerinde olmayı evde üşümeyi o kadar isterdim ki anlatamam :cry:

Sabah namazına kaçta kalkıyorsun canım yetişebiliyormusun? Bir de süre çok kısa değil mi? Hemen aydınlanıveriyor ortalık.

X