Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Bursa'da Montessori eğitimi veren ilk anaokulu-Pembe Kule

naksan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2009
52
7
43
Bursa'da Montessori metoduyla eğitim veren ilk anaokulu açıldı.
Anaokulundaki her materyal özenle seçilmiş, yurt dışından getirilmiş. Çocukların günlük yaşam becerilerini kazanabilmeleri için , onları hayata hazırlayan ortam oluşturulmuş. Özel mutfak, marangozhane, bahçe vb. farklı bölümler oluşturulmuş.Buralarda kullanılan malzemeler günlük kullandığımız aletlerin aynısı fakat çocukların kullanabileceği ebatlarda ve güvenli olanları. 3- 6 yaş aralığında hizmet veriliyor. Çocuklara eğitim oyunla veriliyor ve yanlışlara öğretmen müdahale etmiyor, çocuk hatayı kendi fark ediyor. Aynı zamanda Almanca, İngilizce ve Fransızca eğitim veriliyor. Ben oğlumu gönderiyorum. çok memnunum. tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
öğretmenlerin montessori sertifikalarını sordunuz mu?
sorduysanız gördünüz mü?

Pembe Kule Bursa daki montessori egitimi veren ilk anaokulu degildir. Tamam yeni bir okul aciyorsunuz da dogru bilgi verin. Sizden once orada mandalina cocuk evi ve renkli kurabiyeler anaokulu vardi zaten. Lutfen dogru bilgi vermekten sasmayin, bu size birseyler kaybettirmez kazandirir.

Ustelik okul daha yeni acildi ne zaman cocugunuzu yolladiniz da cok memnun kaldiniz, reklam yapmak icin yalan yazmayin buraya. Bu cok itici ve size cok seyler kaybettirecektir eger buna devam ederseniz.

X