Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bursa'da Montessori eğitimi veren ilk anaokulu-Pembe Kule

1. Konu Sahibi : naksan #1

Bursa'da Montessori eğitimi veren ilk anaokulu-Pembe Kule

Bursa'da Montessori metoduyla eğitim veren ilk anaokulu açıldı.
    Anaokulundaki her materyal özenle seçilmiş, yurt dışından getirilmiş. Çocukların günlük yaşam becerilerini kazanabilmeleri için , onları hayata hazırlayan ortam oluşturulmuş. Özel mutfak, marangozhane, bahçe vb. farklı bölümler oluşturulmuş.Buralarda kullanılan malzemeler günlük kullandığımız aletlerin aynısı fakat çocukların kullanabileceği ebatlarda ve güvenli olanları. 3- 6 yaş aralığında hizmet veriliyor. Çocuklara eğitim oyunla veriliyor ve yanlışlara öğretmen müdahale etmiyor, çocuk hatayı kendi fark ediyor. Aynı zamanda Almanca, İngilizce ve Fransızca eğitim veriliyor. Ben oğlumu gönderiyorum. çok memnunum. tavsiye ederim.
    Düzenleyen: Kazen Düzenleme Tarihi : 26-08-2013 Düzenleme Saati :12:56 Sebep: Reklam amaçlı üyelik !

2. Konu Sahibi : naksan #2
    öğretmenlerin montessori sertifikalarını sordunuz mu?
    sorduysanız gördünüz mü?

3. Konu Sahibi : naksan #3
    Pembe Kule Bursa daki montessori egitimi veren ilk anaokulu degildir. Tamam yeni bir okul aciyorsunuz da dogru bilgi verin. Sizden once orada mandalina cocuk evi ve renkli kurabiyeler anaokulu vardi zaten. Lutfen dogru bilgi vermekten sasmayin, bu size birseyler kaybettirmez kazandirir.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-01-2015

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 161 gün kaldı.

Bu hafta içinde bebeğiniz hızlı ve tüm vücut olarak büyüdü. Mecvut yapı ve uzuvları genişledi ve daha gelişmiş hale geldi. Bebeğinizde yeni bir yapı oluşmadı. Bebeğinizdeki büyüme atağı, aynı şekilde sizde de gözleniyor. Meyve, sebze, tahıl, kepek gibi içinde yüksek miktarda lif içerin gıdalar tüketmek, kabızlık sorununuza yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

4. Konu Sahibi : naksan #4
    Ustelik okul daha yeni acildi ne zaman cocugunuzu yolladiniz da cok memnun kaldiniz, reklam yapmak icin yalan yazmayin buraya. Bu cok itici ve size cok seyler kaybettirecektir eger buna devam ederseniz.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-01-2015

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 161 gün kaldı.

Bu hafta içinde bebeğiniz hızlı ve tüm vücut olarak büyüdü. Mecvut yapı ve uzuvları genişledi ve daha gelişmiş hale geldi. Bebeğinizde yeni bir yapı oluşmadı. Bebeğinizdeki büyüme atağı, aynı şekilde sizde de gözleniyor. Meyve, sebze, tahıl, kepek gibi içinde yüksek miktarda lif içerin gıdalar tüketmek, kabızlık sorununuza yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın