Tüp Bebek Merkezleri İzmir Dr Kaan Bozkurt

ben de bir kaç ay bahsettiğiniz yumurta arttırıcı ilaçları kullandıktan sonra şükür embriyo transferi yapılacak hale geldim. benim aceleciğime rağmen dr kaan bey ısrarla tüp bebek tedavimi erteledi.sayesinde ilk defa transfer edilecek kalitede embriyom oluştu. Daha önce gittiğim merkezlerde apar topar beklenmeden tüp bebeğe başlanıp döllenme bile olmadan hayal kırıklığı ile ayrılırdım. harcadığım ilaç parası tüp bebek parasını geçerdi.bende artık hiç değilse gebelik testi sonucu bekleme şansına kavuştum sağolsun dr kaan bey sayesinde.

merhaba

bende kaan beyde tedavı olmak ıstıyorum onun hakkında çok güzel yorumlar okudum.. yalnız merak ettığım bır durum var.. kaan beyde tedavı olmak için sadece ırenbede onu tercıh etmek yeterlı mı yoksa onun özeli varda ordan radevumu almalıyız ayrıca muayene ücreti ödeyerek? bu arada tedavin hayırlı olsun canım :)

evlendiğimden beri vaginismus problemine çare bulamadım. kaan bey sayesinde ilk tüp bebek denememde gebe kaldım. bu hafta kese görüldü haftaya bebeğimin kalp atışlarını izleyebileceğimi söyledi.önce tüp bebek yaptırmayıp belgin torucu diye bir psikologda vaginismus tedavimi yaptırmamı önerdi aslında. eşimde de sperm problemi bulununca önce bebek diye ısrarım üzerine tüp bebeğimi yaptırdım. yumurtalıklarımın tedaviye zayıf cevabına rağmen bir kaliteli embriyo ile gebe kaldım.allah razı olsun sayesinde inşallah hem çocuğuma kavuşacağım hem de sonra vaginismus tedavime başlayacağım.bunun düzelebilir bir problem olduğuna da doktorum sayesinde inandım çoktan ümidi kesmişken.
bgmea kardeşim dr kaan bey tam gün irenbede başka yerde hasta bakmıyor. irenbeden dr kaan bozkurt diye randevu alman yeterli. zaten cep telefonunu sağolsun 24 saat cevaplıyor. benden bile bıkmadı:)en kıs zamanda mutlu haber alacak tedavine başlarsın dilerim

merhaba

bende kaan beyde tedavı olmak ıstıyorum onun hakkında çok güzel yorumlar okudum.. yalnız merak ettığım bır durum var.. kaan beyde tedavı olmak için sadece ırenbede onu tercıh etmek yeterlı mı yoksa onun özeli varda ordan radevumu almalıyız ayrıca muayene ücreti ödeyerek? bu arada tedavin hayırlı olsun canım :)

canım hiç merak etme. adet gördüm diye irenbe yada dr beyin cep telini arayabilirsin. randevular hastaların adet günlerine göre ayarlanıyor. bu arada güzel haber yumurtalarımda azda olsa artış var:)

evlendiğimden beri vaginismus problemine çare bulamadım. kaan bey sayesinde ilk tüp bebek denememde gebe kaldım. bu hafta kese görüldü haftaya bebeğimin kalp atışlarını izleyebileceğimi söyledi.önce tüp bebek yaptırmayıp belgin torucu diye bir psikologda vaginismus tedavimi yaptırmamı önerdi aslında. eşimde de sperm problemi bulununca önce bebek diye ısrarım üzerine tüp bebeğimi yaptırdım. yumurtalıklarımın tedaviye zayıf cevabına rağmen bir kaliteli embriyo ile gebe kaldım.allah razı olsun sayesinde inşallah hem çocuğuma kavuşacağım hem de sonra vaginismus tedavime başlayacağım.bunun düzelebilir bir problem olduğuna da doktorum sayesinde inandım çoktan ümidi kesmişken.
bgmea kardeşim dr kaan bey tam gün irenbede başka yerde hasta bakmıyor. irenbeden dr kaan bozkurt diye randevu alman yeterli. zaten cep telefonunu sağolsun 24 saat cevaplıyor. benden bile bıkmadı:)en kıs zamanda mutlu haber alacak tedavine başlarsın dilerim

senın adına çok sevındım inşş allah en kısa zamanda bu sevınci bizede yaşatsın :) aradım ben merkezi dırek benı kaan beye bağladılar ben daha onu ıstemeden.. allah gönlüme gore verdı dıyorum :) konuştuk benı rahatlattı açıkladı bır dahakı adetımde arayacağım zaten hemen cep nosunu verdı sağolsun çok memnun oldum kendısıyle konuşmaktan ve ılgısınden...adet olmayı iple çekıyorum artık :)

canım hiç merak etme. adet gördüm diye irenbe yada dr beyin cep telini arayabilirsin. randevular hastaların adet günlerine göre ayarlanıyor. bu arada güzel haber yumurtalarımda azda olsa artış var:)

tşk ederim canım.. artık adet olmayı bekliyorum.. kendısıyle goruştum gayet ilgili..senın adına sevındım umarım güzel embrıyoların olur ve sana tutunur :)

Artık bir bebeğim olsun istiyorum. Ve kendime bir doktor arıyorum. Yaptığım görüşmelerde kimse içime sinmedi. Ben de KK'da araştırma yapayım dedim. Kaan Bozkurt ile ilgili bu kadar güzel yorumlar okuyunca kendisini aramaya karar verdim. Umarım yanılmıyorsunuzdur. Madem bu kadar rahat konuşuluyor, bu kadar pozitif, telefonumuza sürekli çıkıyor Dr Bozkurt'u arayacağım. Eğer benimle de sizinle olduğu gibi iyi konuşursa hepinize binlerce kez teşekkür edeceğim... Sayenizde doktoruma ve ardından bebeğime kavuşacağım:)

Artık bir bebeğim olsun istiyorum. Ve kendime bir doktor arıyorum. Yaptığım görüşmelerde kimse içime sinmedi. Ben de KK'da araştırma yapayım dedim. Kaan Bozkurt ile ilgili bu kadar güzel yorumlar okuyunca kendisini aramaya karar verdim. Umarım yanılmıyorsunuzdur. Madem bu kadar rahat konuşuluyor, bu kadar pozitif, telefonumuza sürekli çıkıyor Dr Bozkurt'u arayacağım. Eğer benimle de sizinle olduğu gibi iyi konuşursa hepinize binlerce kez teşekkür edeceğim... Sayenizde doktoruma ve ardından bebeğime kavuşacağım:)

canım hiç bekleme öngörüşme için.ben boşuna aylarca cesaretimi toplamak için beklemiştim.dr kaan bey de tüm kararsız hastalarına en az 2-3 merkezde hekimle yüzyüze görüşmelerini öneriyor. gebelik şansını merkezin kalitesi kadar kadının morali ve inancınında etkilediğine inandığı için kendini en huzurlu ve güvenli hissettiğin yerde tüp bebeğini yaptırmanı öneriyor.hiç unutmuyorum bana söylediği lafı;;tamamen içine sinip güvenmeden benimle tedaviye başlaman bana da kendine de haksızlık olur;;;demişti.irenbeden randevu için aradığında dr kaan bozkurtun cep telefonunu da istediğinde veriyorlar.başka bir kaan bey daha var irenbede karıştırma:)

üçüncü defadır dr kaan bozkurta tüp bebek tedavisine gidiyorum ve 3. bebeğim yolda:)ilk kan testi sonucum dün 120 çıktı.6 yaşındaki oğlum ve 2 yaşındaki kızım dr kaan bey özel ege tüp bebek merkezindeyken oldu.İrenbeye geçtiğini öğrenince 3. çocuk için yine kendisini buldum. ben belkide şanslıyım ama doktoruna güvenmek, dediklerini eksiksiz yapmak bence bu şansı artırdı.allah hepinize aynı şansı verir inşallah.doktoruma bir kez daha buradan teşekkür etmek istedim.

üçüncü defadır dr kaan bozkurta tüp bebek tedavisine gidiyorum ve 3. bebeğim yolda:)ilk kan testi sonucum dün 120 çıktı.6 yaşındaki oğlum ve 2 yaşındaki kızım dr kaan bey özel ege tüp bebek merkezindeyken oldu.İrenbeye geçtiğini öğrenince 3. çocuk için yine kendisini buldum. ben belkide şanslıyım ama doktoruna güvenmek, dediklerini eksiksiz yapmak bence bu şansı artırdı.allah hepinize aynı şansı verir inşallah.doktoruma bir kez daha buradan teşekkür etmek istedim.

canım okuyunca sana çok imrendımm :) allahım çocuklarına uzun ömürler versın karnındakınıde kucağına almayı nasip etsın inşş.. umarım bizede aynı mutlulukları tatmak nasip olur.. bende en kısa sürede kendısıne tedavi olmak istiyorum.. inşş bırgun bende senın gıbı mesajlar yazarım benım içinde dua et :)

darısı başımıza inşallah:)

ben senden bir gerideyim canım.6 yıl önce özel ege de dr kaan beyle ilk denememde sonuç almıştım allaha şükür. 2. çocuk isteğimle irenbede yine gebe kaldım şükür dr kaan beyin tedavisinde. inşallah bu cumartesi gebeliğim ultrasonda görülecek. doğuma kadar allah izin verirse yine kaan beyleyim.

gebelik testim negatif çıktı:KK43: ama ilk defa bu kadar yumurtam ve embriyom oluşmuştu. şansımın düşük olduğunu biliyorum ama olacaksa kaan beyle olacağını da biliyorum.bizden çok sevinip bizden çok üzülüyor iyi yada kötü sonuçlara. bundan sonraki denemelerimde embriyolarım dondurularak biriktirilecek sonra en iyileri seçilip bir seferde verilecek. büyüme hormonu vs derken tedavi masraflarım arttığı için doktorum sağolsun kendi yaptıklarında bir sürü harcamamı kısıtlıyor. olur yada olmaz sonuçta ama burada herkesin elinden gelen herşeyi yaptığına inanıyorum.

ben senden bir gerideyim canım.6 yıl önce özel ege de dr kaan beyle ilk denememde sonuç almıştım allaha şükür. 2. çocuk isteğimle irenbede yine gebe kaldım şükür dr kaan beyin tedavisinde. inşallah bu cumartesi gebeliğim ultrasonda görülecek. doğuma kadar allah izin verirse yine kaan beyleyim.

Ben de benzer durumdayim. 5 yil önce özel egedeyken doktor Kaan Bozkurt la ilk denemede tutmustu tüp bebek. Bu yil kizimiza kardes olsun diye bir deneme daha yapalim dedik ve Kaan beyin tedavisiyle yine ilk denemede yüzümüz güldü çok sükür:nazar: 2 de 2 tuttu yani ayni senin gibi. Dogumuma 1.5 aydan az kaldi allahim hepimize bebeklerimizi saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah.

8 yıllık anne olma hasretim Kaan Bey sayesinde son buldu.Samsun dan araştırıp Kaan Bey için geldim. Benden sonra gelen arkadaşlarım da şu anda anneler. Şu anda İrenbe de. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Tüp bebek konusunda bir numara bir doktor. Çok anlayışlı ve güleryüzlü bir insan. Bana hep güven verdi. Denizim ve egeme onun sayesinde kavuştum..

Dr Kaan Bozkurt'u aradım:) Hiçbiriniz yanılmamışsınız:) Sahiden böylesine moral veren bir görüşme beklemiyordum:) Açıkçası abarttığınızı sandım... Ne bileyim.... Artık öyle yoruldum ki doktorlarla görüşmekten, her ay hamile miyim diye sevinip, endişelenip sonra da hayal kırıklığı yaşamaktan.... Kaan Bozkurt telefonda bile böyle yönlendirici konuştuysa eminim beni bebeğime kavuşturacaktır.... İçimden öyle geldi:) Yazdığım, duam olsun....

bebeğimin kalp atışlarıda görüldü artık:))dr kaan bey düşüklerin en çok kalp atışı görülmeden önce olduğunu, artık düşük riskimin yüzde 10 dan az olduğunu söyledi,allah kucağıma almayıda nasip etsin inşallah.

bebeğimin kalp atışlarıda görüldü artık:))dr kaan bey düşüklerin en çok kalp atışı görülmeden önce olduğunu, artık düşük riskimin yüzde 10 dan az olduğunu söyledi,allah kucağıma almayıda nasip etsin inşallah.

şükür benim de gebelik kesesi görüldü artık:)haftaya kalp atışlarını görecekmişiz allahın izniyle.

ikinci bebeğim için tedavime artık önümüzdeki adet başlıyoruz:) ilk denememde gebe kalmıştım şükür dr kaan bey özel egedeyken.şimdi irenbede de aynı moralle aynı sonucu alacağımı hissediyorum. embriyoların 24 saat takip edildiği yeni bir sistemde kurmuşlar. en iyi embriyonun transfer için seçimini kolaylaştırıyormuş.inşallah şansımı daha da artırırır bu teknik.

şükür benim de gebelik kesesi görüldü artık:)haftaya kalp atışlarını görecekmişiz allahın izniyle.

canım herşeyimiz aynı günlere denk geldi seninle:)benim dedün kese görüldü.dr kaan beyle oğlumla resim çekildik hem de dün. o dadr kaan bey özel egedeyken ilk tedavimizi ürünü:)inşallah ikimizde sağsalim kucaklarımıza alırız bebeklerimizi.

X