2014 Nisan Annelerinin Göbekleri (İçindeki Mucize'lerle)

CuteMom

Dünya vazgeçenleri değil,azmedenleri hatırlar
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
45.783
24.644
Konu acan olmamış :) Ben acayım dedim
ilk resimde benden olacak sanırım hem hatıra babında olacak hemde suan cok kucuguz cok yazan oluyor şişkinliğimiz var normalmi diyorlar benim resmim buna en iyi örnek sanırım :KK53: hayırlı olsun Allah nazarlardan saklasın inşallah:nazar:

$Untitled.jpg

Buyrun 6+2 öğlen yemeğinden sonraki göbeğim

2.gebeliğim buarada
birde sabah aç karnına olanı koyacağım bir iki saat sonra :KK53:

Maasallah cnm benim midemde cok sislik var tas gibi sanki :KK19:

kendımı cok rahatsız hıssedıyorum bagırsak hareketlerım cok yavas yada yok
kabızlıgımda var yanı ama sabahları kus gıbı hafıflıyorum aksama dogru gıderek sıskınlıge donusuyor

kendımı cok rahatsız hıssedıyorum bagırsak hareketlerım cok yavas yada yok
kabızlıgımda var yanı ama sabahları kus gıbı hafıflıyorum aksama dogru gıderek sıskınlıge donusuyor

tamda beni anlattın patlıyorum sanki.. nasıl bir gaz.. nasıl bir şişkinlik.. sanki 10 kilo birden aldım.. iki gündür rezene içiyorum biraz rahatladı.. zararıda yok diye biliyorum bi dene istersen

boyum uzun ılk gebelıkten hıc kılo kalmadı 20 kusur ! kilonun hepsinden fazlasını verdım sonra zamanla aldımilk gebelıgım 52 kg ıle baslamıstı bunda 56 küsürle basladım 55 kiloları gormek uzereyım suanda tıksınmekten :)
ezene mezene hıc bısey ıcecek durumda degılım su dahıl herseyden tıksınıyorum :KK50:

$2013-08-23 06.26.30.jpg $2013-08-23 06.26.52.jpg

buda sabah uyanmıs ve ıse gıderkenkı hali

baya fark var :KK3:
6+5 :nazar:

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu site çok güzel , oldukça faydalı bilgiler mevcut , fakat birbirimizle daha aktif , daha hızlı iletişim kurabilmek için sosyal paylaşım sitelerinden birinde ( reklam olmaması için isim vermiyorum , malum site ) 2014 Nisan anneleri isimli sayfa açılmış.Bilginize

bebişim ve ben bu da bizim bebişimle ilk fotoğrafımız

Son düzenleme:
keşke yandan cekilseydin beyaz melek

Nisan 2014 anne adayı olarak; 7. haftamıza girdik inşallahh...Allah hepimize kucağımıza almayı nasip etsin inşallahh...

Bu konuya değinmek çok güzel olmuş ...ben de sadece benim sorunum zannediyordum:) 9. haftayı bitirdim ama sanki göbeğim bebeğimden önce büyüyor:18: çok yemediğim halde zamansız şiş ve inmiyor.Gaz sıkıntısı ve kabızlık var.Kilom 60 tan 63 oldu bu sürede nisan sonuna nasıl olacağım konusunda endişe ve korkularım varrr:18:

X