2014 Nisan Annelerinin Göbekleri (İçindeki Mucize'lerle)

Kızlar günaydın,

Siz göbek görmemişsiniz :KK1: Bence kg boy da yazalım,ben 1.70, 82 kg ile hamile kaldım.Maleseg hayatımdaki en yüksek kg'dayken.60 kg da zayıf görünüyodum,70 de yine normalimdi ama tiroidlerim de sağolsun çalışmayı bırakmış,bi de cidden bence 30 u geçince kg hızlı alınıyo.Derken 82yi gördüm.9 gün sonra 3 ay bitiyo ve şimdiden de 87 oldum maşallah:KK1:

Göbüş tabi 82 kg olunca hep vardı ama resimdeki hali resmen sert,normalde kg olunca yumuşak olur ya,öyle değil.Bebişten beri çook aşırı gazım var,gaz ve kg göbüşü oldu.Resmen yer veriyolar bana artık metroda falan:KK1::18:

$20130925_073408.jpg $20130923_173252.jpg :KK17:

Hala cok guzelim bence :))) pijemalarla vok buyuk dyruyo canim bu ara kilo alirim herhalde yada kan kaybindab kilo veririm

Kızlar günaydın,

Siz göbek görmemişsiniz :KK1: Bence kg boy da yazalım,ben 1.70, 82 kg ile hamile kaldım.Maleseg hayatımdaki en yüksek kg'dayken.60 kg da zayıf görünüyodum,70 de yine normalimdi ama tiroidlerim de sağolsun çalışmayı bırakmış,bi de cidden bence 30 u geçince kg hızlı alınıyo.Derken 82yi gördüm.9 gün sonra 3 ay bitiyo ve şimdiden de 87 oldum maşallah:KK1:

Göbüş tabi 82 kg olunca hep vardı ama resimdeki hali resmen sert,normalde kg olunca yumuşak olur ya,öyle değil.Bebişten beri çook aşırı gazım var,gaz ve kg göbüşü oldu.Resmen yer veriyolar bana artık metroda falan:KK1::18:

Eki Görüntüle 812902 Eki Görüntüle 812901 :KK17:

maşallah nasılda büyümüş göbiş aman da aman :nazar:

1.71 boy 56 kilo 10+6

Hala cok guzelim bence :))) pijemalarla vok buyuk dyruyo canim bu ara kilo alirim herhalde yada kan kaybindab kilo veririm

cadı cok tatlı olmuşsun maşallah :KK16:

Princess cok iyi neredeyse kicuk gibegin aldigin kiloya ragmen tebrikler cok hosuma gitti benim

Ben 14 haftalikimm ama bisicik yok niyeeeee :) aksamlari azicuk cikioo odaaa gorunmuyoo bilee.. halbuki cok zayifimmm 42 kiloyum suan kac oldum bilmiyorummm

Arkadaşlar bu site çok güzel , oldukça faydalı bilgiler mevcut , fakat birbirimizle daha aktif , daha hızlı iletişim kurabilmek için sosyal paylaşım sitelerinden birinde ( reklam olmaması için isim vermiyorum , malum site ) 2014 Nisan anneleri isimli sayfa açılmış.Bilginize

merhaba , bahsettiğiniz sayfayı malum sitede bulamıyorum yardımcı olabilir misiniz ?

Herkese merhaba
Az Önce cektim ama anlamadım bir anda büyü verdi :18: ama gaz ve wc sıkıntımda var kocaman olu veri sanki normalmı bukadar büyümesi
$ALIM3334.jpg

Son düzenleme:
selamlar. ben de şuan 12+4üm. tam 12 haftalıkken bi foto çekmıstım. beklediğimden daha çabuk büyüdü benımkı de :)

$Fotoğraf1634.jpg

hepinize sevgiler

bu arada 53 ile hamile kaldım. daha sonra 51 e dustum. sımdı 52 kıloyum.yani hiç almadım daha. hatta -1 deyim şu an:)

X