sevdiğime son sözlerim

samsungmobile

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2013
32
0
Sevdiğim……
Hep diyosun ya sinirin geçtiyse konuşalım demek senin için bu durum beni sadece sinirlendirmiş öylemi o kadar basit yani sadece sinirlenmişm.ben seni dinleyemem katlanamam buna neler hissettiğimi mi öğrenmek istiyosun al işte sana …
Ne kadar değerliydin kalbimde bi bilsen kimseyi sevmedim seni sevdiğim kadar. Belki seninle konuşamamamın susmamın en büyük nedeni de budur. Çokk sevdim çok insan sevdiğini affedemiyomuş. Değermiydi gerçekten para için vazgeçmeye. Kabullenemiyorum biliyomusun yaptıklarını benim sevdiğim diyorum bunu yapamaz konduramıyorum bu kalleşliği sana. O kadar yüceydinki kalbimde cesurdun erkek gibi erkektin gözümde ya hiç kimse böyle olamazdı yani kelimeler yetersizdi bendeki seni anlatmaya sen benimdin benimmmmmmmmm bende seninnnnnnnnn.. sadece benim gönlümde böyleydin ben senden bi hayal yaratmıştım ve ona inanmıştım aslında gerçekte sen o kadarda yüce değilmişsin cesur hiç değilmişsin bu benim hayalimdeki senmişsin demek. Aslında kendime kızıyorum seni neden bu kadar yüceltim gönlümün en güzel köşesine yerleştirmişim diye.. acı da olsa gerçek bu sen sadece hayallerimde güzeldin. Beni öyle bi acıyla bıraktınki dünyamı yıktın hayallerimi yıktın hastanelik ettin beni.aynada kendime bakamıyorum insan kendinden utanır mı? Ben utanıyorum hatta tiksiniyorum…bu utancıda hediye die bıraktın bana yaşattıklarını unutmam imkansız bu acı öldürüyo beni kahrediyo resmen. Sen bana her türlü borçlusun gönül borcun var namus borcun var en önemlisi de bana hayat borcun var çünkü benden en değerli seyi aldın hayatımı yani seni aldın.. sudan çıkmış balıklar gibi çırpınıyorum bi o yana bi bu yana savruluyorum… nasıl geçecek nasıl iyileşecem bilmiyorum. İnsanı en çok sevdiği yaralarmış doğruymuş bunu da öğrettin bana. Sen şimdi gururlanırsın nasıl da yakmışım dersin belki de istediğini düşün ama neler yaşattığını bil yine de.. hayat bu insanın başına her şey gelebilir aldanabilir her insan bide ahın nerden kimden nasıl çıkacağı da belli olmaz. Seninde kız kardeşlerin var belki bi kızın olur bilemiyorum yani sadece bil diyorum..
Yok olmak istiyorum bu dünya da.. hiç yaşamamış gibi bi hayal gibi yok olmak..
İşte anlatacaklarım bunlar. Daha fazlası da var ama bunlar yeterli.. demek istediğim şu ki sen bana bunları yaşatmışken ben sana yolun açık olsun diyemem hakkım helaldir diyemem beni yaşadığım sürece unutmayacağım bu acıya mahkum edeni ben affedemem . kendime yapamam bu haksızlığı. Sen hem beni hem kendini yaktın kendini yaktığın için de seni affedemem sen benim değerlimdin kendine zarar verdiğin içinde seni affetmeyecem… ALLAHA havale ediyorum seni.. ve şundan da eminim ki asla mutlu olamayacaksın bende gördüğün aşkı hiç kimsede bulamayacaksın sen beni unutamazsın… Bende bu kalp ağrısı dururken sende de ömür boyu hissedeceğin bi vicdan azabı olacak…

Merhaba,
(Ask hikayeni okudum ,son sözlerinide) sana ne desem açini hafifletirmi bilmiyorum,Senden çok çok yasça büyûk biri olarak hayat tecrübemle söylüyorum,kimsenin ahi kimseye kalmiyor bundan 20 yil sonra arkana baktiginda aslinda Allahin sevilen kuluymussun,iyiki böyle biri ile evlenmemisim,iyiki onlarin ailesine gelin gitmemisim diye dua edeceksin. Senin hikayen benim bir arkadasiminkine çok benziyor (onun kocasinin uzaktan bir kuzeni )onun bundan haberi bile yoktu, nisanlandiktan sonra ôgrendi ama kocasi bunu ilk baslarda umursamasken sonra problem yapti.Uzun bir hikaye ,Ama arkasimin kocasi ailesinden kopamadi,
zavalli arkadasim o kadar mutsuz geçtiki evliginde.
Simdi ise canim arkadasim hayat mücadellisi veriyor ,iki senedir kanser tedavisi görûyor, Keske askimdan ölseydimde onunla evlenmeseydim!!! diyor "bu son zamanlarda bosa geçen bir ömûr diyor"
Asklarinida nefretlerinide herseyi tüketiller.Aslinda açiyorum ikisinede ama elden birsey gelmiyor!!!
Bu olaylara sebep olan kuzen evlinmis mutlusuz diyorlar pis sahrosun teki olmus
Ama olan genede benim arkadisima oldu .......

Sen herseye ragmen hep bôyle kal.insanlari hayati içtenlikle sevmeye devam et ,Inan senin sevgine yarasir biri çikacaktir
Hayati insanlari sevmekten vaz geçme...
Onlari allaha havale et........
Senin için dua edecegim ...........

Merhaba,
(Ask hikayeni okudum ,son sözlerinide) sana ne desem açini hafifletirmi bilmiyorum,Senden çok çok yasça büyûk biri olarak hayat tecrübemle söylüyorum,kimsenin ahi kimseye kalmiyor bundan 20 yil sonra arkana baktiginda aslinda Allahin sevilen kuluymussun,iyiki böyle biri ile evlenmemisim,iyiki onlarin ailesine gelin gitmemisim diye dua edeceksin. Senin hikayen benim bir arkadasiminkine çok benziyor (onun kocasinin uzaktan bir kuzeni )onun bundan haberi bile yoktu, nisanlandiktan sonra ôgrendi ama kocasi bunu ilk baslarda umursamasken sonra problem yapti.Uzun bir hikaye ,Ama arkasimin kocasi ailesinden kopamadi,
zavalli arkadasim o kadar mutsuz geçtiki evliginde.
Simdi ise canim arkadasim hayat mücadellisi veriyor ,iki senedir kanser tedavisi görûyor, Keske askimdan ölseydimde onunla evlenmeseydim!!! diyor "bu son zamanlarda bosa geçen bir ömûr diyor"
Asklarinida nefretlerinide herseyi tüketiller.Aslinda açiyorum ikisinede ama elden birsey gelmiyor!!!
Bu olaylara sebep olan kuzen evlinmis mutlusuz diyorlar pis sahrosun teki olmus
Ama olan genede benim arkadisima oldu .......

Sen herseye ragmen hep bôyle kal.insanlari hayati içtenlikle sevmeye devam et ,Inan senin sevgine yarasir biri çikacaktir
Hayati insanlari sevmekten vaz geçme...
Onlari allaha havale et........
Senin için dua edecegim ...........

çok tşk ederim çok güzel şeyler yazmışsınız. allah razı olsun senden. bende arkadaşına çok üzüldüm ona dua edecem rabbim şifa versin. tekrar tşklr.

X