Ameliyat öncesi kullanılan antibiyotik :(

gami35

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2012
564
71
Arkadaşlar merhaba, Cuma günü sabah ameliyat olacağım. Malesef bugün itibari ile vajinal mantar ve idrar yolu enfeksiyonuna yakalandım.Jinekolog bana antibiyotik verdi. Ameliyatımdan bahsettim sorun olmaz dedi ama korkuyorum. Daha önce ameliyat olkup bu şekilde farklı bir hastalıktan antibiyotik kullanan oldumu ?

Arkadaşlar merhaba, Cuma günü sabah ameliyat olacağım. Malesef bugün itibari ile vajinal mantar ve idrar yolu enfeksiyonuna yakalandım.Jinekolog bana antibiyotik verdi. Ameliyatımdan bahsettim sorun olmaz dedi ama korkuyorum. Daha önce ameliyat olkup bu şekilde farklı bir hastalıktan antibiyotik kullanan oldumu ?

Nasil bir ameliyata gireceksin?
Ben haftaya goguslerimden ameliyat olacagim ve dr kendisi antibiyotik verdi
ameliyattan birgun once, ameliyat gunu ve bir sonraki gun almami soyledi
Enfeksiyon riskini azaltmak icin

Nasil bir ameliyata gireceksin?
Ben haftaya goguslerimden ameliyat olacagim ve dr kendisi antibiyotik verdi
ameliyattan birgun once, ameliyat gunu ve bir sonraki gun almami soyledi
Enfeksiyon riskini azaltmak icin

Burun ameliyatına gireceğim. Vajinal mantar ve idrar yolu enfeksiyonu dün çıktı malesef :KK43: yani estetisyenin verdiği bir ,ilaç değil. anestezide sıkıntı olur falan dediler

Burun ameliyatına gireceğim. Vajinal mantar ve idrar yolu enfeksiyonu dün çıktı malesef :KK43: yani estetisyenin verdiği bir ,ilaç değil. anestezide sıkıntı olur falan dediler

Merak etme o zaman sadece doktorunu arayip durumu anlatacaksin ve onun tavsiye edecegi bir antibiyotik alacaksin
Sikici bir durum gercekten ama yeterki sonuc guzel olsun :KK66:

X