Cilt Bakımı Ürünleri vıchy ürünleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

rapsodi

Kardelen
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2007
282
1
aranızda vıchy yağlı ciltler için temizleme jelini ve matlaştırıcı nemlendiricisini kullanan var mı? memnun oluh olmadığınızı paylaşır mısınız:kahve:

kullanmadım ama artık vıchy piyasadan kaldırılacak dıye bır soylentı duydum ama dogrulugundan emın degılım

kullanmadım ama artık vıchy piyasadan kaldırılacak dıye bır soylentı duydum ama dogrulugundan emın degılım

neden kaldırılacak acaba:uhm: cilde zararlı etkileri olabilir mi ki.uzun yıllardır tutulan bir cilt bakım ürünü diye biliyorum.

Nerden duyduğunu bilmiyorum ama bu biraz imkansız bir şey. Vichy dermokozmetik piyasasının Türkiye'de ki en iyi markası. Eczacılara da çook para kazandırdı. Üstelik gerçektan güzel ürünler. Ben 6 yıldır Vichy kullanıyorum. 2 aydır selülit setini kullanıyorum. Vee sonuç muhteşemm.

ben şuan ROC kullanıyorum,jelim bitince vıchy kullanmayı düşünüyorum.Bir çok kişiden iyi olduğunu duydum

valla bende vichyin göz çevresi nemlendiricisni kullanıorum ve çok memnunum.rocta kullandım ama vichyden daha çok memmun kaldım.tabi herkesin cildi farklı ürünlere duyarlılık gösterebilir.bence tek bir ürüne bağlı kalmayın cildinize en iyi gelen ürünü si seçin deneyerek

vichy thermale fix nemlendırıcıyı kesınlıkle kullanın sonuc kesın bebek gıbı yapıyor cıldı..

normaderm hakkında bilgisi olan var mı?

canım ilk çıktığında almıştım normadermin yenileyici bakım kompreksini çok güseldi bayıldım doğrusu hele içinde bi maske var o çok güsel ama tek kullanımlık poşetlerin içinde çok fazla ürün var iki kişiye rahatlıkla yetecek kadar yane eğer yakın bi arkadaşın felan varsa ortak alın derim malum fiyatıda biraz tuzlu....:asigim:

tüh demek istiyorum o zaman ben eczaneye gitmiştim bana tester vermişti, cesaret edip kullanamamıştım baya da 2 haftaya yeticek gibiydi galiba tedavi 3 hafta sürüyo :KK43: şikayetimvar.com da kırmızılık yaptı daha beter oldu diye yorumlar okumuştum ondan cesaret edemedim açıkcası senağlama

normaderm serisi berbat bir şey.ben de aldım ama cildimi berbat yaptı.evde öylece duruyor artık...

ben kullandım çok ii geldi normadermi tavsiye ederim ama bırakınca yine başlıyo o yüzden sürekli alıcan o da el yakan cinsten bütçe istiyo

kızlar herkesin cilt tipi farklı tester alıp deneyin sonra karar verin vichy banada iyi gelmedi bende ROC kullaniyorum cok memnunum ama denemeden almayin derim

aranızda vıchy yağlı ciltler için temizleme jelini ve matlaştırıcı nemlendiricisini kullanan var mı? memnun oluh olmadığınızı paylaşır mısınız:kahve:

canım vichy daha çok kuru ciltler ve ileri yaş grubu ürünler üzerinde uzmanlaşmış bir marka.:1no2:mat bir cillt istiyorsan sen de benim gibi ki benim cildim karma alın bölgem bayağı yağlı..sana la roche un effacler serisini önerebilirim.eminim memnun kalırsın..özellikle matlaştıcı gündüz nemlendiricisini ve köüren jelini şiddetle tavsiye ederim:dance:

walla ben purette thermal ve thermal fix kullanıyorum sonuçtan çok memnunum.. ama en son alış verşimde 30 faktör güneş kremi testeri vermişti, 2 gün denizde kullandım, 3 gündür sivilceleri geçiremiyorum mahvetti yüzümü.. yani hakkaten herkes için her ürünün farklı etkileri olabiliyorve bu ürünler pahalı.. kesinlikle önce testerlarını isteyip bi deneyin..

X