Sünnet lütfen yardım... oğlumun sünnetinde sorun mu var?

deryadeniz0606

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
55
2
3 aylık oğlumu salı günü sünnet ettirdik. doktor pipisine bakım için hiçbir şey yapmamamı söyledi. Ama dün akşam biraz batikon döktüm. dün ayaklarıyla pipisine vurmuş pipisinin başı biraz kızarır gibi olmuştu, yani dikiş yerlerinden biraz kan gelmiş gibi, akacak şekilde kan değil ama. bugün ise pipisinin başı kabuk bağlamış gibi, ya döktüğüm batikon yapıştı onu kabuk zannediyorum belki de.
ama pipisinin tümüne döktüm batikonu sadece başı kabuk bağlamış gibi duruyor. İdrar deliğinin olduğu kısım ise normal.
Bir de doktor bir hafta banyo yaptırma pazartesi kontrole getir, ondan sonra banyoya karar vereceğim dedi. bu ne demek?internette herkes banyo yaptırıyor, benimkinin operasyonunda bir sorun mu oldu.
Bir de pipisi ortadan değilde üst bölümden kesilmiş gibi duruyor, yani alt kısımda hala fazlalık deri var gibi. güya en iyi üroloğa yaptırdık. doktora söyledim, ödem var o normal şekline dönecek dedi.
Eşim de bir sorun olsa ağlar diyor. çocuğun sesi çıkmıyor.
başka doktora mı götürmeliyiz? yoksa aynı doktora mı götürmeliyiz?
niye bir hafta banyo yok, sonra da bakarız diyor?
lütfen bana fikir verin kızlar ne yapacağımı şaşırdım.
antibiyotik kullanıyoruz buarada

Canim gecmis olsun Allah damatligini göstersin insallah:nazar:öncelikle bi sakin ol kafanda kurma eger pipisinde ciddi kizariklik ,sisme yoksa bi anormallik yoktur zaten olsa bebek bu agrisi olur ve aglar bi sekilde anlarsin yani.bende oglumu ilk sünnet ettirdigimde acaba enfeksiyonmu kapti ya olursa anlamazsam diye korkuyodum yada pipisine bakip sanki Garip bi sekli varmis yanlis kesildi herhalde bi anormallik var diye dusunurdum ama zamanla hersey oturusuyo sekli semali degisiyo yani merak etme.Banyo konusuna gelince dr hakli orda acik bi yara var eger banyo yaparsa mikrop kapma olasiligi yuksek .Kontrolde yaranin yilesme durumuna bakip ona göre söyler mutlaka.Herkezin yaralari ayni zamanda iyilesmiyo sonuc olarak kimi iki gunde toparlanir kiminin iki hafta surer.bence panikliycek hic bisey yok gönlünü ferah tut ,tekrar gecmis olsun

3 aylık oğlumu salı günü sünnet ettirdik. doktor pipisine bakım için hiçbir şey yapmamamı söyledi. Ama dün akşam biraz batikon döktüm. dün ayaklarıyla pipisine vurmuş pipisinin başı biraz kızarır gibi olmuştu, yani dikiş yerlerinden biraz kan gelmiş gibi, akacak şekilde kan değil ama. bugün ise pipisinin başı kabuk bağlamış gibi, ya döktüğüm batikon yapıştı onu kabuk zannediyorum belki de.
ama pipisinin tümüne döktüm batikonu sadece başı kabuk bağlamış gibi duruyor. İdrar deliğinin olduğu kısım ise normal.
Bir de doktor bir hafta banyo yaptırma pazartesi kontrole getir, ondan sonra banyoya karar vereceğim dedi. bu ne demek?internette herkes banyo yaptırıyor, benimkinin operasyonunda bir sorun mu oldu.
Bir de pipisi ortadan değilde üst bölümden kesilmiş gibi duruyor, yani alt kısımda hala fazlalık deri var gibi. güya en iyi üroloğa yaptırdık. doktora söyledim, ödem var o normal şekline dönecek dedi.

merhaba ve geçmiş olsun.ihşallah bir sorun yoktur.bende 3 aylık oğlumu sünnet ettirdim.bugün 4.günü ama benim bebeğimin pipisinde de kızarıklık sulanma yara gibi kabuklanma var .benim de canım çok sıkıldı.pazartesi doktora gidicez bakalım. bende üroloğa yaptırdım.tekrar doktora gidersen haber verirmisin.tekrar geçmiş olsun

Canım gecmis olsun öncelikle Allah bir an önce atlatmaniza yardım etsin öncelikle evham yapma konu hakkında hiç bir fikrim yok ama batıkon kullanımı hakkida yazmak istedim batıkon U doktor mu verdi?? Onun yerine zefiran çözelti kullanman daha iyi olur bence ikisi de dezenfektan ama bu söylediğim suyla karıştırılıyor daha yan etkisi az hücreler acısından bence araştır bir neticede bebeklere uygulanır mı bilmem fikir vereyim istedim acil şifalar dilerim baska doktora da görünün derim

Allah damatliginida gostersin insaallah bende oglumun sunnetini 3aylikken yaptirdim dediginiz gibi kabuk felan oldu bide mor gibiydi ama doktorumuz bunlarin normal oldugunu hatta kontrole bile gerek olmadigini soyledi ve bize sadece krem Verdi surmek icin her altini actigimizda surdum zaten kapali olmadigi icin Cabuk atlatti bizde ikigun sonra banyo yaptirin dedi suya oturtun gibi rahatlarmis

X