Doğuma Hazırlık Şubat 2014 Erkek anneleri bebeklerinizin isimleri nedir?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Rabbim ismi ile güzel yaşamlar versin inş.bebişlerimize...Ben Poyraz ismini düşünüyorum :)

bizimde ismimiz kesinleşti artık oğlumu ismini söyleyerek seviyorum Beyazıt Ege olucak bütün çocuklar isimleriyle yasar inşallah

allah kısmet ederse oğlumun adı barlas olacak kahraman savaşçı anlamında :)

biz bi çocuğumuz olursa DENİZ koyucaz demiştik :emir_bebek: oğluşumuz olacak malum. ama gene de deniz koyucaz. onun yanına bi isim düşünüyoruz bi türlü bulamadık. barbaros diyen var :KK1: ben batu aras gibi isimler düşünüyorum yanına bakalım hayırlısı ne olacak herkes bişiler yazarsa fikir olur bana da :KK49:

biz bi çocuğumuz olursa DENİZ koyucaz demiştik :emir_bebek: oğluşumuz olacak malum. ama gene de deniz koyucaz. onun yanına bi isim düşünüyoruz bi türlü bulamadık. barbaros diyen var :KK1: ben batu aras gibi isimler düşünüyorum yanına bakalım hayırlısı ne olacak herkes bişiler yazarsa fikir olur bana da :KK49:

Eymen ismi artik baya fazla olmasina ragmen oglusumun adini ömer eymen koyacagim insallah.. sen de deniz eymen yada deniz aras batu arda yigit onur koyabilirsin :)))))

bizde yiğit koyucaz kısmetse daha cinsiyetini öğrenmeden erkek olrsa yiğit demiştik zaten:)

Orkan düşünüyorduk ama Yaman olacak sanırım karar veremiyoruz bir türlü..Tufan a uygun olsun istiyoruz..fakat poyraz rüzgar Furkan ve tayfun dışında önerilerinizde bekliyorum..

Orkan düşünüyorduk ama Yaman olacak sanırım karar veremiyoruz bir türlü..Tufan a uygun olsun istiyoruz..fakat poyraz rüzgar Furkan ve tayfun dışında önerilerinizde bekliyorum..

bahadır ve taha çok hoşuma gidiyo fikir olsun diye soyliyim dedm :emir_bebek:

:nazar: EGE BUĞRA:nazar: olucak oğluqşumun adı nasipse.. kendimi bildim bileli oğlum olursa adını buğra koyucam diyodum.. evlenmeden önceki soy adım buğraydı benim. şimdi de kullanıyorum. kocacım de ege olsun çok istedi. ikisini bir koyucaz biz de :KK1:

ben Arel düşünüyorum kuranda geçiyormuş araştırmama göre fakat hangi surede geçiyor bulamadım bileniniz varmı
Arelin anlamı temizlik dürüstlük manasında adıyla yaşasın tüm bebişler hayırlısıyla inşallah

Yekta düşünüyoruz biz ama emin olamadım tam olarak sizce nasıl bir isim ?

X