Zayıflamak istiyorum, hemde çok!

aaaaadddd

Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
19
0
Arkadaşlar, benim boyum 1.65. Kilom 56 falan ama kilolu gözüküyorum. Yani bacaklarım falan biraz kilolu gözüküyor. :KK15:Ben 10 kilo falan vermek istiyorum, kaç ayda veririm, nasıl veririm, daha genceciğim yardım edin lütfen. Bana diyet listesi de önerebilirsiniz. Lütfen, yardımınıza ihtiyacım var. Yorumlarınızı acil bekliyorum. Zayıf olmak istiyorum, bana da zayıf desinler istiyorum! :KK43:

canim bence kilon boyuna göre cok normal.. eger kiloluysan yag oranin yüksek ve onuda ancak sporla halledebilirsin.. yag oranin yüksek olmasi kiloyla hic bi alakasi yoktur. 10 kiloyu diyetle versen bile o yaglarin gitmesini garanti edemezsin, zaten sadece diyet yaparsan büyük ihtimal kastan, sudan gider cogu, cünkü kaslari güclendirecekpek bisey yapmayacaksin.. o yüzden bence kilona hic takma, önemli olan o yaglarin gitmesi..
kilon 55 iken %30 yagli olmak baska %14 olmak baska canim, yag kastan 2 kat daha cok yer kapladigi icin vücutta o 55 kilo sana oluyor 65 kilo.. o yüzden bütün zararli seyleri azaltarak bol spor yapmakla süper bi vücuda sahip olabilirsin :KK66:

Canım sen ne yaptın ya :KK53::KK53:..benim boyum 162, 56kilo olunca hiç de kilolu görünmüyorum,sen nasıl kilolu görünüyorsun ki ,kilo vererek bu sorunu çözemezsn spor yapmalısın acilen..

canim bence kilon boyuna göre cok normal.. eger kiloluysan yag oranin yüksek ve onuda ancak sporla halledebilirsin.. yag oranin yüksek olmasi kiloyla hic bi alakasi yoktur. 10 kiloyu diyetle versen bile o yaglarin gitmesini garanti edemezsin, zaten sadece diyet yaparsan büyük ihtimal kastan, sudan gider cogu, cünkü kaslari güclendirecekpek bisey yapmayacaksin.. o yüzden bence kilona hic takma, önemli olan o yaglarin gitmesi..
kilon 55 iken %30 yagli olmak baska %14 olmak baska canim, yag kastan 2 kat daha cok yer kapladigi icin vücutta o 55 kilo sana oluyor 65 kilo.. o yüzden bütün zararli seyleri azaltarak bol spor yapmakla süper bi vücuda sahip olabilirsin :KK66:

Elmaşekerim çözmüşsün sen bu işi ya,çok doğru söylediklerin..

Elmaşekerim çözmüşsün sen bu işi ya,çok doğru söylediklerin..

ayy senelerdir su kilolarimla cabaladim durdum canim, spor, saglik, diyet vs. seyleri o kadar okudumki artik neyin dogru neyin yanlis oldugunu ayirt edebiliyorum :KK34: zaten fitness'a giden herkes antrenöründen bu tip seyleri ögrenebiliyor :KK66:)

cok ilginc nasil kilolu durduguna akil erdiremedim benim boyum 168 ve tami tamina 64 kiloyum vay beni vayyyy vayyyy:KK43:(((

Arkadaşlar, benim boyum 1.65. Kilom 56 falan ama kilolu gözüküyorum. Yani bacaklarım falan biraz kilolu gözüküyor. :KK15:Ben 10 kilo falan vermek istiyorum, kaç ayda veririm, nasıl veririm, daha genceciğim yardım edin lütfen. Bana diyet listesi de önerebilirsiniz. Lütfen, yardımınıza ihtiyacım var. Yorumlarınızı acil bekliyorum. Zayıf olmak istiyorum, bana da zayıf desinler istiyorum! :KK43:

Arkadaşım bayanlar için bitkisel ilaçlar var hormon sorularıyla karşı karşıya kalmamak için. Bilmiyorum şimdi Türkiyede var mı ama geçen sene annem için araştırma yaparken bir sitede buldum bir sürü bitkisel ilaçları, sonra detaylı arastırma yaptım onlar üzerinde, ve anneme bir hediye yaptım ve sipariş vermiştim. Sipariş gelmez diye korkuyordum ama valla geldi annem 1 ay yakın kullandı ve çok memnun kaldı. Ve arkadaşlar bir ilacı kullanmadan önce iyice araştırın sorun sonra karar verin içmeye, her siteden sipariş vermeyin bu sitede canlı sohbet odası var operatörlere kafanızı karıştıran her ilaç hakkında bilgi alın sonra sorularınız kalmadığında rahatlıkla karar verin. Kolay gelsin bütün hanımlara!! Zamanınız ve ilginiz olursa girip bakın her tür insanlar için çeşitleri var! acomplia-reductil.net

Bu kiloda olup sisman gorunmenize sasirdim dogrusu burda bir yanlis var bki hesaplansa zayif kategorisinde cikarsiniz. Ilginc gercekten

arkadaşlar, benim boyum 1.65. Kilom 56 falan ama kilolu gözüküyorum. Yani bacaklarım falan biraz kilolu gözüküyor. :KK15:ben 10 kilo falan vermek istiyorum, kaç ayda veririm, nasıl veririm, daha genceciğim yardım edin lütfen. Bana diyet listesi de önerebilirsiniz. Lütfen, yardımınıza ihtiyacım var. Yorumlarınızı acil bekliyorum. Zayıf olmak istiyorum, bana da zayıf desinler istiyorum! :KK43:

canım bu konuda aldığım bilgileri sana aktarmak istiyorum . Benım sureklı gıttıgım bir merkez var her konuda ve her ıslemde orda beslenme danısmanlıgı ve zayıflama işlemleride yapılıo ozon tedavisi almanı ve dıyete baslamanı öneririm öncelikle alkali diyetle başlatıyolar senı bu sırada ozone saunaya sokuyolar devamlı zaten vucudun fazla toksın attıgı ıcın otomatık olarak kılo vermeye baslıyorsn cunku vucudun su kaybedıo ve sen suya ıhtıyac duyuyorsn bılıyorsunkı su ıcmk cok yararlıdır ve bı cok zayıflama yontemınde kulanılan etkılı bır yontem izmirde oturuyosan eger + ozone merkezi var doktor bılge hasanusta bostanlıda bu konuda çok iyi bı şansını dene derim

meraba kızlar ben 1.72 boyunda 71 kiloyum zayıflamak istiyorum 60 inmak istiyorum isvec yapıcam daha önce yapmış olan varmı sonuçlar nasıl sizce çokmu kiloluyum:2::KK17:

bol yürüyüş ve bol su içmeni tavsiye ederim. hamilelikten önce çok iyi kilo vermiştim. sonrasına bakcaz artık:26:

simdi anlayamadıgım okadar da kilolu olmadıgınızdır, zaten 10 kilo vermenizde sanki biraz fazla olacak ama yine de verecekseniz her b uldugunuz diyeti yapmayın yenıden kilo alırsınız ve yag depolarsınız ayrıca bacaklar kalınsa bacaklardan kilo vermek gobek bölgesıne gore bıraz daha zordur o yuzden yavas yavas kilo verın mesela 10 kilo yu 3 ay da vermeye calısın, bol sebze, meyve, et, tavuk az yag yaz tuz ve az unlu gıdalar gercekten sıze kılo verdırır ve en muhım olanıda yuruyus cunku bacak bolgesı yuruys egzersızı ıle ıncelır

X