Haydi Kizlar üniversiteye:)

BenSergu

SATRAB
Kayıtlı Üye
3 Mart 2007
1.843
84
Okumanın yaşı olmaz , öğrenmenin yaşı hiç olmaz ,evlendim çoluğa çocuğa karıştım benden artık geçti diyenler,bu yaştan sonra olmaz diyenler özellikle hanım arkadaşlarım hiç bir şey için geç değil .
2008 öss sınavları bizler için ikinci bir şans, bu yıl liseler mezun vermeyecek katılım azlığından puanlarında düşeceğini tahmin ediyorum biz ve bizim gibi düşünenler; HAYDİ KIZLAR (HANIMLAR) ÜNİVERSİTEYE..süprizzzzz

ben ve şekerlik en önden yer kaptık sizleride bekleriz:1rolleyes:

evet bncede okumanın yaşı yoktur benced ebizler bu işi yapabilirz hayır hayal degil gerçekten kızlar evet zor ama imkansız degil yeter ki isteyelim deneyelim hırslanıp çalışalım ve allahın yardımıylada kazanalım n evar ki bunda kazananlar nasıl kazanıyor kemal sunal örnegi var mesela v ebnm bir tanıdım var çoluk çocuk sahibi oldu evet ilkokul mezunuydu dışardan ortaokulu bitirdi liseyi bitirdi sonrada bilin bakalım nereyi kazandı ankaranın en iyi üniversitelrinden birini ODTÜ yanlış degil gerçek eger istersek birbirimize destek olursak olacak kızlar untmayın belki zor ama imkansız degil hadi hazırlıklara başlayalım BELKİ ZOR AMA İMKANSIZ DEGİL DÜN DR AGİTTİM TÜP BEBEK MERKEZİ DR UNA ONUNLADA KONUŞTUM DEDİMKİ SINAVA GİRCEM BEN YAŞIMI SORDU BANA 24 DEDİM YOKSA ÇOK MU GEÇ KALMIŞIM BEN DEDİM DR BANA:HAYIR HAYATTA HİÇBİŞEY İÇİN GEÇ DEGİLDİR EGER İSTERSEN OLUR SEN DAHA YOLUN BAŞINDASIN DEDİ SINAVIDA KAZANIRSIN ÇOCUK DAYAPRSIN DEDİ SEN DAHA ÇOK GENÇSİN DDİ HELE DR BÖYLE DEDİKTEN SONRA BN ŞİMDİ DAHA ÇOK İSTİYORUM HADİ BAKALIM..................

Kızlar harikasınız, hiçbir şey için geç değil, okumanın zaten yaşı yok, sonuna kadar destekliyorum sizi. Yapacağınıza ve başaracağınıza da inanıyorum. Güzel haberlerle bizi mutlu edersiniz umarım burada. Sevgiler benden size... Çok sevindim sizin adınıza...

Kızlar ikiniz yada beşiniz yada bininiz inanın inanıp azmettiğiniz sürece bayanların yapamayacağı başaramayacağı şey yok şekercim dr.un:-)D)çok doğru söylemiş ewt hiç bir şey için geç kalınmış sayılmaz.İnsan çabaladığı sürece mutluluğu yakalar unutma emek harcamak gerek sende bunu yaparsın inanıyorum arkandayım ablacım:teselli:a.s.

Kızlar ben üniversite mezunuyum, Ama ilk girdim kaldım öyle , bir daha denemedim..Okudum önlisans bitti, bu sene DGS ile İşletmeye geçecektim..
Ama 2008 olayını bende duydum, bir şansımı denesemmmi acaba, çalışacak vaktimde yok , işteyim bütün gün..senağlama

Denesemmi kızlar , bana bi akıl verin ya,lütfen şu okumaa hevesim hala var, sanırım ömür boyuda sürecek...:icecream::hooray:

Denesemmi kızlar , bana bi akıl verin ya,lütfen şu okumaa hevesim hala var, sanırım ömür boyuda sürecek...:icecream::hooray:

sitarem ne demek denesemmi sorulurmu ben okul hayatımı geride bırakalı yıllar oluyor ,evlendim 2 çocuğum var 37 yaşındayım ve hiç bir şey için geç değil diye düşünüyorum helede okuma hevesim var diyorsun neden olmasın?
Denemeden nerden bileceksin olup olmayacağını ,
hayatın boyunca acaba denesemiydim diye bir soru ile yaşamaktansa, denedim ama olmadı demenin iç rahatlığını yaşamak için okumalısın.
Nefes aldığımız sürece, hiç bir şey için geç değildir. .
sevgilerimle..

Arkadaşım , sağol. Şansımı bir kere daha denemek istiyorum..Çok haklısın, ama şuan zaten işletme3.sınıftayım, aynı zamanda çalışıyorum. Yani hazırlanma vakti yok ya oyüzden kafam karıştı..
Ancak çalışmadan girsem şansım daha düşük biliyorum , ama yinede deneyeceğim..

kızlar hepınıze merhaba öncelikle ben sizlere ön ayak olmak istedimmmmm ben evlenıkten sonra çalıştım ve kazandım üniversiteyi ve iki yıl bitti kaldı geriye iki yılım gözaçıp kapanıncaya kadar geçti iki yılımmmmmmmm ............benim yaşım 18 di ama okumanın yaşııııııı yokkkkkkkkkkk ki okulda çok tepki aldımmmm inanın madem evlendin neden okuyorsun okuyacaktın madem neden evlendin gibi tepkiler aldım hemde üniversiteyi kazanmış zihniyetlerdennnnnn ..........ama okuyorum devam edicemmmmmmmm nasipseee eşimin tayinini başka bir ile çıkardılar yine de bırakmadımm devam ediyorum mücadele kızlarrrrrrrrrrrrr hepimiz yapabilirizzzzzzzzzzzzzzz sizlere ön ayak olmak istedim sizlere tavsiyemmmmmm daha çok mesleğe yatkın bölümleri tercih edinnnnnn ki bitirdiğinizde sıkıntı yaşamayınnnnnnn sizlere tercih konusunda vs yardımcı olurummmm hadi bekl,iyorum benim üniversiteyeeeeeeeeeeee

canımsın çok saol bitanesin bak ben hukuk istioyrum bilemioyrum hayallerimi süslüyor senne düşünüoyrsun hangi bölümdesin birde

bende işletme mezunuyum ama bende tekrardan sınava girip eğitim fakültesi istiyorum.başarabiliriz kızlar.

Kızlar sonuna kadar arkanızdayım. Böyle doğru bir karar verdiğiniz için de ayrıca gurur duydum sizlerle. Benim de canım çekti. Ben de 2008 ÖSS'de varım. Savulun millet, KK geliyor!

Şimdi gördüm kızlar benimde içimde kalmıştı hep üniversite ay bendemi denesem acep...lise biteli çoook oldu ya ben nasıl hatırlar nasıl çalışırım bir daha ama olsun ya denemekle birşey kaybetmeyiz değilmi...bakarsınız hepimiz üniversiteli olmuşuz....

Arkadaşlar gerçekten harika bir fikir olmuş bu ben de bu sene yüksek lisans yapmayı düşünüyorum üniversite evime çok yakın.
Okurken aynı zamanda üniversiteye hazırlanan lise öğrencilerine matematik dersi veriyordum sizlere her türlü yardıma hazırım.
Kesinlikle başarabilirsiniz. :hooray: :enbuyukkk:

X