siz evli hanımlara soruyorum?

arkadasım benı eşiyle tanıştırdı. eşiyle cok daha iyi anlaşmaya başladık arkadaş olduk.
sureklı gırıp cıkıyordum evlerıne. dun esı arabayla beledıyeye gıdıyordu. bende benıde carsıya bırak dedım.
kıbarlık olsun dıye kabul etti.oturdum carsıya gıttım. donustede aynı saate denk gtrdım. indim.
benım inip bindiğimi goren komşular laf cıkartmış. arkadasımın kulagına gitmiş benımle konusmuyor ne yapmalıyım?

nedense yazım şeklinizden ben sizin çok da iyiniyetli olmadığınızı düşündüm....

arkadasım benı eşiyle tanıştırdı. eşiyle cok daha iyi anlaşmaya başladık arkadaş olduk.
sureklı gırıp cıkıyordum evlerıne. dun esı arabayla beledıyeye gıdıyordu. bende benıde carsıya bırak dedım.
kıbarlık olsun dıye kabul etti.oturdum carsıya gıttım. donustede aynı saate denk gtrdım. indim.
benım inip bindiğimi goren komşular laf cıkartmış. arkadasımın kulagına gitmiş benımle konusmuyor ne yapmalıyım?
Bence arkadaşın çok haklı bir evlilik birliği var ve herkes ona göre davranmalı dedikoduya engel olacak hareketler yapmalıydı eşi de siz de k bakmayın demek ki sizde arkadaşınızı ve onun eşini sevmiyorsunuz ki denk getirip böyle zor durumda bırakıyorsunuz ben olsam bayanın yerinde size asla güvenmezdim eşimde asla sizinle görüşemezdi bayan çok haklı siz haksızsınız

bende olsam konuşmazdım. Ne demek eşimle arkadaş ve aynı günde iki kere binecek arabasına. Bana göre yanlış

Tabi ki uzak dur. Çok büyük düşüncesizlik yaptığınız! Laf çıkmasa bile mesafeli olmalıydınız!

Arkadaşımın eşiyle daha iyi anlaştik nedir ya? Tabiki arkadaş olunur ama abartmayın. Hadi giderken neysede dönerkende denk gelmeniz bilemedim bana burda yalan söylüyorsunuz gibi geldi. Konusarak bilinçli tekrar almasini söylemişsiniz gibi. Arkadaşınız haklı. Ben olsam bende elimi ayağımı çekerim sizden. Devir kötü kimse kusura bakmasın.

Kadın en son 2013 Eylül'ünde uğramış buraya. Bulursak ederiz. Çünkü linç seviyoruz. :KK200: :KK53:
Konu sahibinin eski konularına baktımda pek laftan sözden anlayacak bir tip değil. Zaten ilk evli adam macerasıda değilmiş. Burada bir konu sahibinin sosyal medyasını bulmuşlardı bununkide bulurlar aman aman gelmesin :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

X