siz evli hanımlara soruyorum?

Kusura bakma arkadasin hakli,
Kötü niyetin olmayabilir ama,
arkadasin yokken esinin arabasinda isin ne senin ?
Hadi denk gelmis birakmis e dönüste yine beraber ister istemez mesafe koyar insan,
ne bu rahatlik :KK14:

Arkadaşımın eşiyle daha iyi anlaşıyorum demişsin ya muhtemelen bu iyi anlaşmalarınızın üzerine gidiş-dönüş arabasına binmen tuz biber olmuştur.bi de dönüşte de denk getirdim diyosun ya pes yani.
kadın sırf arabaya bindin diye yapmamıştır.daha önceki samimi davranışların olmuşsa bu da bardağı taşırmıştır.
kesinlikle hatalı bir davranış içindesin.
arkadaşının eşi ile samimiyet kurmak ta neyin nesi ya.
sınır koymayı bilemeyenlerdensin belli ki.
mesafe iyidir özellikle arkadaşlarının eşleriyle olan mesafe daha da iyidir.

Arkadaşımın eşiyle daha iyi anlaşıyorum demişsin ya muhtemelen bu iyi anlaşmalarınızın üzerine gidiş-dönüş arabasına binmen tuz biber olmuştur.bi de dönüşte de denk getirdim diyosun ya pes yani.
kadın sırf arabaya bindin diye yapmamıştır.daha önceki samimi davranışların olmuşsa bu da bardağı taşırmıştır.
kesinlikle hatalı bir davranış içindesin.
arkadaşının eşi ile samimiyet kurmak ta neyin nesi ya.
sınır koymayı bilemeyenlerdensin belli ki.
mesafe iyidir özellikle arkadaşlarının eşleriyle olan mesafe daha da iyidir.

Dedikoduya zemin hazırlamışsınız çok net.Arkadaşınızdan daha samimi olduğunuzu belirtmeniz bile insanı işkillendirir üstüne bir de dönüşü denk getirmeniz tuz biber olmuş.Mesafei koruyamamış çok rahat davaranan kişilerdensiniz anlaşılan.Bu rahatlıkta bence konu açmanız ve dedikodulara kulak asmanız bile gereksiz... bu kadarına da pes yani arkadaşınız dua edin küsmeyle kalmış :KK1:

aklıma dün yaşadığım olay geldi birden ,

dün arkadaşımla hastaneye gidecektik,ortak noktada buluşalım dedik ,o metro ile geldi ,bende metrobüsle gelecektim ki şirketten bir

arkadaş (samimi değilim şirket bünyesinde çalışmıyor dışardan bir mühendis arkadaş) yanında bayan stajeri ile birlikte o tarafa

gidiyormuş,sizde gelin bırakalım dedi ,

baktım bayanda var yanında ok dedim ,bindik ,işten güçten sohbet ede ede gittik indim ,

hastanede işimizi bitirdik dönüyoruz ben metrobüse doğru gidiyorum tabi ,aradı bu bey beni ,eylül hanım işim bitti sizinde bittiyse

geçerken alayım sizi dedi ,bende dedim işim bitti ama ben gidiyorum zaten çıktım dedim ,tamam alayım işte dedi ,dedim siz yine geri

mi gidiyorsunuz ,hayır dedi sizi alayım diye aradım dedi ,ne münasebet neden yolunuz değiştiresiniz ki ben giderim teşekkürler dedim

,yani tam ters istikamete gidecek aslında ama beni bıraktığı yerden alıp götürmek istedi,yani benim için yolunu değiştirecekmiş ,anlam

veremedim tabiki ,ve bir daha asla böyle bir ortam olursa arabasına binmeyi düşünmüyorum,sen kim oluyorsun da beni geri götürmek

istiyorsun ,ben sana mı güvenerek çıktım yola ,tesadüf oldu tamam bıraktın ,alıp geri getirmeyi istemek niye ,üstelik benim görecek

konu komşum yokken ,yol üstünde bırakacakken ,rahat rahat arabada gitmek varken tercih etmedim ,metrobüste ,ayakta ,sıcakta

,ama yalnız, rahat, kimseye minnet etmeden gitmek tercihimdi ve öyle de yaptım ..

ama siz birde denk getirip tekrar onunla döndünüz ,valla pes ..

herkes aynı şeyi yazmış hatalısın ki bence de çok çok hatalısın

neden kimseye cvp yazmıyorsun neden kendini müdafa etmiyorsun

sükut ikrardan gelir derler

valla ben ne yalan söyliyim iyi niyetli bulmadım tavrını

ne demek daha samimiyiz ne demek dönüşte de denk getirdim

ben kıskanç bir kadın asla değilim ama herşeyin bir sınırı var

Ben bu tür şeyler sıcak bakamıyorum. Ben kıskanırdım şahsen. Hoş olmamış ama sizinde kötü bir niyetiniz yok. Zamana bırakın aranız düzelir. Arkadaşınızın eşiyle samimi olmanızda sakınca yok arkadaşınızda yanınızda olmak şartıyla.

İlk mesaj üzerinden giderek yazıyorum. Kusura bakma ama benim arkadaşım da şu yazdığını yazsa bir daha görüşmem.
Denk getirdim dönerken de bıraktı. Madem çok samimisiniz , neden dönerken beni de alırmısın diye rica etmek yerine , plan yapıp aynı saate denk getiriyorsunuz. Açıkça konuşmuş olsanız bir derece anlayabilirim.
Demek ki siz de yanlış yaptığınızın farkındasınız.
Siz iyi niyetli olduğunuza emin misiniz ?
Ayıp etmişsiniz.

niye samimi oluyorsun evli barklı adamla?
niye arabasına inip biniyorsun arkadaşın yanınızda yokken?
ben olsam eşimle bidaha seni asla görüştürmem, kendim de görüşmem.
insan biraz düşünceli olur arkadaşım bu durumla ilgili ne düşünür der.
uzak durun evli adamlardan, samimi falan da olmayın.

Arkadaşlar arasında kıskançlık olmaz yani bana göre olmamalı. Eşini arkadaşından kıskananla hiç işim olmaz. Bırakın konuşmasın çünkü o gerçek dost değilmiş.

Can dostum birkaç aylık tanışıklığımız varken eşini kasdederek X ile birbirinizi sevmenizi çok isterim demişti. Zamanla eşiyle iyi arkadaş olduk.

Benimki soğuktur, arkadaşımla istediğim düzeyde kanka olamadılar. Bende fırsat buldukça - ki genelde bu benim doktor işlerinde oluyor- Başbaşa kalmalarını sohbet etmelerini istiyorum.

Geçen minik bir operasyon geçirdim klinikte yatıyorum, hadi siz yemeğe gidin dedim, gittiler. 2 sevdiğim insanı yanyana görmek beni acayip keyiflendiriyor.

Bana çok ters arkadaştan dosttan eşi kıskanmak. Allaha bin şükür o tiniyette hiç arkadaşım yok. Herkes eşimle samimi, herkesin eşiyle samimiyim.

Üzme kendini sen normal birşey yapmışsın, kıskanan utansın

yok artık :KK53: belediyeye gidiyordu beni de çarşıya bırak dedim dönerken de aynı saate denk getirdim de ne demek yaa valla o arkadas sana iyi dayanmış sadece küsmüşse iyi yapmış bence az yapmıs ben olsam var yaaa ....:KK47:

beni bırakırmısın? kelimesini bir bayan olarak evli bir adama nasıl söyleyebiliyorsunuz ben anlamıyorum.Adam zaten bırakmak istese sizden önce söylerdi.ayrıca bu tip bir durumda eğer bırakılacak bir durumsa ben arkadaşıma söylerim beni bırakabilirmi eşin diye, adamla niye birebir diyaloğa gireyimki.yada hiç tenezzül etmem param yoksa tabana kuvvet ,param varsa bütün arabalar benim dir.siz biraz geniş davranmışsınız bu konuda.samimi olmak arabasıyla beni getirsin götürsün demek değildir.bu tür bir samimiyet de sizi işte bu duruma düşürür.

aynen katılıyorum yoruma. bu kadar samimiyete anlam veremem ben. yapmam da yaptırmam da...

Arkadaşlar arasında kıskançlık olmaz yani bana göre olmamalı. Eşini arkadaşından kıskananla hiç işim olmaz. Bırakın konuşmasın çünkü o gerçek dost değilmiş.

Can dostum birkaç aylık tanışıklığımız varken eşini kasdederek X ile birbirinizi sevmenizi çok isterim demişti. Zamanla eşiyle iyi arkadaş olduk.

Benimki soğuktur, arkadaşımla istediğim düzeyde kanka olamadılar. Bende fırsat buldukça - ki genelde bu benim doktor işlerinde oluyor- Başbaşa kalmalarını sohbet etmelerini istiyorum.

Geçen minik bir operasyon geçirdim klinikte yatıyorum, hadi siz yemeğe gidin dedim, gittiler. 2 sevdiğim insanı yanyana görmek beni acayip keyiflendiriyor.

Bana çok ters arkadaştan dosttan eşi kıskanmak. Allaha bin şükür o tiniyette hiç arkadaşım yok. Herkes eşimle samimi, herkesin eşiyle samimiyim.

Üzme kendini sen normal birşey yapmışsın, kıskanan utansın

size hiç katılmıyorum.bence bu kadar samimiyet normal değil.

Arabaya binmende bir sakinca yok
elbette binebilirsin .
Ama donuste de tesaduf eseri degil de bilincli olarak denk getirmek pek masum gelmedi bana ...

Arkadasin hakli ,
sen arkadasinin esini ufaktan yokluyorsun bence...

Ne yapman konusuna gelince hicbir sey yapma uzak dur yeter...

X