siz evli hanımlara soruyorum?

arkadaşım sen bu anlattıklarında ciddimisin gerçekten..nasıl bir zihniyetle yanında eşi olmadan binersin arabasına..
hadi bi hata ettin bindin diyelim, dönüşte tekrar denk getiridm bindim diyorsun...sen iyimisin?
birde kalkmış bize soruyorsun...yaptığın düpedüz yanlış...arkadaşın yine iyiymiş sadec küsmekle kalmış..ben olsam açardım telefonu hesap sorardım...usül diye bişey var değilmi...arkadaşların eşleriyle böyle samimiyet kurulmaz..meraba meraba okadar...en fazla nasılsın iyimisin babında olmalı...
yaptığın ayıp ve çok yanlış...arkadaşının eşinin arabasına binerek cüretsizce bi harekette bulunmuşsun bari arkadaşını arayıp özür dileme nezaketini göstermelisin...

arkadaşım sen bu anlattıklarında ciddimisin gerçekten..nasıl bir zihniyetle yanında eşi olmadan binersin arabasına..
hadi bi hata ettin bindin diyelim, dönüşte tekrar denk getiridm bindim diyorsun...sen iyimisin?
birde kalkmış bize soruyorsun...yaptığın düpedüz yanlış...arkadaşın yine iyiymiş sadec küsmekle kalmış..ben olsam açardım telefonu hesap sorardım...usül diye bişey var değilmi...arkadaşların eşleriyle böyle samimiyet kurulmaz..meraba meraba okadar...en fazla nasılsın iyimisin babında olmalı...
yaptığın ayıp ve çok yanlış...arkadaşının eşinin arabasına binerek cüretsizce bi harekette bulunmuşsun bari arkadaşını arayıp özür dileme nezaketini göstermelisin...
dupeduz yanlis demeyelimde ayartmak diyelim.....
donustede denk getirmeye calistigina gore.....

birde yarin birgun konu acar konu sahibesi.....
ay cok ilgiliydi cok merhametliydi....
cahillik ettim evli oldugunu bile bile zaten esiylede problemliydi ayrilmak uzereydi ayri yatiyorlarda.....
felan filan.....
sizce asik olmam hatamiydi bu durumdan nasil kurtulabilirim diye sorarsaniz hic sasirmam....

1. hadı sabah bınmıssın neyse onunda açıklaması yok da sen teklıf etmişşin cunku adam teklıf etse belkı arkadastır kırmıyım dersın de yınede kırman gerekır eşi yoksa yanında bınmememn gerekır dönüşte yıne denk getırmen senın adama karşı kabul etsen de etmesende farklı hisler besledığini düşündürüyor bu da açıkçasıı iyi bi durum deıl dedıkodu çok önemli değil ınsanlar bılıp bılmeden konusur da senın yaptığında dedıkoduyu destekler yönde valla bırı benım kocama bole yakın davransa sırnassa heralde bende görusmez evıme de sokmazdım aileden adamdan uzak durun da huzurlarını bozmayın sizin vicdanınız varsa tabı

Yanlış yapmışsınız.Arkadaşınız sizle konuşmamakta haklı.Belki siz kötü bir niyet taşımıyordunuz ama dikkat etmeniz gerekirdi.Dedikodulardan rahatsız olması normal.Bir de onun eşiyle arasının açılmasına sebep oldunuz belki de . Eşine olan güvenini sarstınız kim bilir.Özür dilemelisiniz ama artık eskisi gibi olmayacağınızı da unutmamanız gerekir

arkadas banlayın sunu derken kendi banlandı galiba :KK52: ve merak ettiğim bişey var konu sahibi arkadas tam 11 sayfa oldu hala hiç birşeye tek kelime cevap yazmadı :KK53:

konuyu açtı kaçtı milletin sinirini bozdu konuyu açmış kaçmış ortaya bomba koyup kaçar gibi :KK52: :KK52: :KK52:

Valla ister fesat diyin ben konu sahibinin bu durumdan hoşlandığını düşünüyorum ve hatta bilerek yaptığını
Bir de utanmadan geri dönüşte denk getirdim diyor
Siz kimsiniz ki evli bir adama hem kendini bıraktırıp bir de geri dönerken kasıtlı biniyorsunuz
İstersem banlanayım arkadaş ne bu yüzsüzlük

Dönüştede aynı saate denk 'getirdim ' demek, sen bu adamla bile bile görüşmek istiyosun demek.
Bozmayın yuvaları,bozmayın!
Ben o arkadaşının yerinde olsam sırf konuşmamakla kalmazdım :KK34:

Yuva yıkanın yuvası olmaz.. duymadınızmı bunu hiç?

Son düzenleme:
arkadasım benı eşiyle tanıştırdı. eşiyle cok daha iyi anlaşmaya başladık arkadaş olduk.
sureklı gırıp cıkıyordum evlerıne. dun esı arabayla beledıyeye gıdıyordu. bende benıde carsıya bırak dedım.
kıbarlık olsun dıye kabul etti.oturdum carsıya gıttım. donustede aynı saate denk gtrdım. indim.
benım inip bindiğimi goren komşular laf cıkartmış. arkadasımın kulagına gitmiş benımle konusmuyor ne yapmalıyım?

ben kuzenımın esıyle bır kez mecburen aynı arabaya bındım termınale bıraktı onda da arka koltuga oturdum zar zor iki büklüm gittim utana çekine.siz nasıl rahatca denk getrdım ve kıbarlık olsun dıye kabul ettı dıyorsunuz.zorla kabul ettrdım der gibi.o sizi bırakayım dememiş beni çarşıya bırak demişsinz.kim blir arkadaşınızın kulagına ne şekilde gitti.onun yerıne kendınızı koymalıydınız.ayıp olmuş.:KK50:

neden dönüşte 'denk' getirme çabasına girdiniz? taksi olarak kullanmak için mi, yoksa başka bir sey mi?
bence komşular falan görmemiştir. O adam belli ki rahatsız olmuş, komşular eşime söylemiş falan filan uydurmuş işte. eşine anlatmış, belli ki sizinle bağlantıyı koparmak için böyle plan yapmış karı-koca. mantıklı buldum.

Valla benim esim benim arkadasimla samimi olacak o arkadasi oyle bi rezil ederimki bir daha evlenecek koca bulamaz. O kacayida avrupa yakasindan anadolu yakasina doverek goturup getiririm birdaha degil arkadasima disi sinege bile bakamaz. Rezillik bu baska bisey degil

Sanirim yine bir deney üzerinde denendik psikolojik tez filan :KK37:
Konu sahibi ortalikta olmadigina göre arkadasi pekte umrunda degil herhalde öylesine acilmis bir konu,
yada arkadasla sac bas girip karakolluk olmusta olabilir :KK52:

Yaptığınız çok yanlış..
Benim en yakın arkadaşımın eşiyle arabasına binmem ben..
Hatta bir keresinde denk geldik ama binmedim..
Bahane uydurdum geri çevirdim otobüsle gittim eve..
Uygun bulunmaz..
Küsmesi çok normal..:KK31:

bence arabayla gidip gelme bardağı taşıran son olay.daha fazlasının olduğunu düşünüyorum:KK51:

Sanirim yine bir deney üzerinde denendik psikolojik tez filan :KK37:
Konu sahibi ortalikta olmadigina göre arkadasi pekte umrunda degil herhalde öylesine acilmis bir konu,
yada arkadasla sac bas girip karakolluk olmusta olabilir :KK52:

olsun be canım o da iyi..:KK52::KK52:

İnsanlığa faydamız olsun .En Büyük KK:KK52:

bence arabayla gidip gelme bardağı taşıran son olay.daha fazlasının olduğunu düşünüyorum:KK51:

ben de bunu düşündüm yoksa hangi kadın yakın arkadaşı eşinin arabasına bir-iki kez binmiş diye olay çıkarır ya da komşular laf eder ki? bu yüzden konu garip geldi zaten.

ben de bunu düşündüm yoksa hangi kadın yakın arkadaşı eşinin arabasına bir-iki kez binmiş diye olay çıkarır ya da komşular laf eder ki? bu yüzden konu garip geldi zaten.

Herhalde canım ya..

Kimse 1-2 kez arabaya bindi diye dedikodu çıkarmaz hele ki ..evine girip çıkıyorum sürekli..dediği bir arkadaşı ile..yani millet 1 kerede arkadaş ..der geçer..

Ama senin arkadaşın ,sürekli sağda solda kocanla arabada görülüyorsa, insanlar yanlış anlayabilir..
Hani..bu kız buraya kendi de gidebilir ya da yürüyerek de gidebilir. bunun kocası niye bırakıyor sürekli ???vs vs ..gibi

Konu ya fake, ya da işin boyutu bu kadar değil.:KK34:

X