Maske Tarifleri Yüzümdeki mantar kaynaklı sivilce lekeleri:(

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

Mutella

29.07.2017
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2012
8.815
8.147
Benim cildim normalde çok çabuk kendini yenilerdi. 2-3 ay önce sivilcelerim çoğalmaya ve izleri geçmemeye başladı. Yüzümün sol tarafında çeneme doğru özellikle. Doktora gittim araştırıldı ve yüzümde mantar olduğu için sürekli sivilce çıktığını söyledi. Verdiği krem ve hap hafifletse de geçirmedi. Sürekli ayı bölgelerde çıkan sivilcelerden bıktım. İzleri de psikolojimi bozuyor artık, aynaya bakamıyorum. Kimyasal bazlı ilaçlardan ümidimi kestim, doğal bişeyler arıyorum. Tavsiyesi olan varsa her şeyi deneyebilirim. Teşekkür ediyorum şimdiden.

Mutelllam geçmiş olsun canım..
bir tanıdığında öyleydi (mantar varmıydı bilmiyorum) ama izleri geçmiyordu,aşırı çoktu hatta, en son gördüğümde yüzünde bişi kalmamıştı. öyle ergenlik dönemindende değildi.
Onun bile geçmişse yani illa bir çaresi vardır canım.

Yardımcı olamadım ama pek bilgim yok benimde:KK31:

Benim cildim normalde çok çabuk kendini yenilerdi. 2-3 ay önce sivilcelerim çoğalmaya ve izleri geçmemeye başladı. Yüzümün sol tarafında çeneme doğru özellikle. Doktora gittim araştırıldı ve yüzümde mantar olduğu için sürekli sivilce çıktığını söyledi. Verdiği krem ve hap hafifletse de geçirmedi. Sürekli ayı bölgelerde çıkan sivilcelerden bıktım. İzleri de psikolojimi bozuyor artık, aynaya bakamıyorum. Kimyasal bazlı ilaçlardan ümidimi kestim, doğal bişeyler arıyorum. Tavsiyesi olan varsa her şeyi deneyebilirim. Teşekkür ediyorum şimdiden.

benımde basımda aynı dert var . gecmıyor bıı turlu senınkı gectımı acaba nasl tedavı gordun :KK43:

benımde basımda aynı dert var . gecmıyor bıı turlu senınkı gectımı acaba nasl tedavı gordun :KK43:

1 tatlı kaşığı bala, 2 damla limon sıkıp yüzüme sürdüm. Haftada 1-2 kez yaptım işe yaradı sanırım ya da kendiliğinden geçti bilemiyorum :KK1:

gerçekten mi bende dencem ılaclar pek ıse yaramadı sağol tatlim:KK16:

sende de mi mantar var ya bendede varmış..7 aydırçeşit çeşit ilaç kullandım geçmedi hafiflemedide..çok kurudu ve sürekli kırmızı yüzüm yanık gibi değişik oluyo..terbisil,zalaın vs hep kullendım..senin geç ti mi

X