oğlum saçımla oynuyor...

elma16

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2013
7
0
1 yaşında bir oğlum var ve uyutmaya çalışırken saçımla oynuyor. tabi farkında olmadan canımı yakıyor bende engelliyorum ama engelleyincede ya ağlıyor ya da tırmalamaya çaışıyor...ne yapacağımı şaşırdım.. saçımla oynamadan uyusun istiyorum. çünkü saçımla oynarken kendi kendini de uyutmuyor..her akşam bir saat boyunca uyusun diye uğraşıyorum...!bu durumla karşılaşan varsa bana bir çözüm söylesin lütfen ?

Arkadasimin bebegide aynisini yaparsi oda sapka bere takardi kafasina

bunu bir deneyeyim...yalnız saçımı bağladığımda saç diplerimden çeke çeke çıkartıp yine çekiyor...umarım bu işe yarar...

Hiç bir şekilde tepki vermeyin.Zamanla bırakıcağını umuyorum
tepki vermek istemiyorum..çünkü saçımla oynarken çok uysal oluyor, sakinliyor ama oynarken çoğu zaman canımı acıtıyor ve ne kandisi tam olarak uyuyor nede beni uyutuyor...gerçi ben o uyanıksa uyumuyorum ama onunkisi ne tam uyanıklık ne de tam uyumak...bir programda görmüştüm uyku arkadaşı olursa bebekler kendi kendilerine uyurlarmış...ne kadar doğru bilmiyorum ama böyle birşeyi denesem mi diye düşünüyorum açıkçası...bir zararı olmaz sanırım....!

benim kızım da öyleydi şimdi altı yaşına girdi hala aynı :) ama şöyle artık illa olucak değil olmadığım zamanlarda ya da işim olduğun da kendi saçıyla oynuyo aynı problemdi benim ki de saçımla oynarken o kadar canımı yakıyodu ki bazen dayanamayıp kızıyodum bile biraz daha büyüdükçe canımın yandığını söyledim kendi saçınla oyna lütfen falan dedim öle yapmaya başladı arada bi gel der şimdi o kadar :KK54:

benim çocuğum 4 yaşında hala oynuyor saçımla.hatta bu sabah saçımla oynadığı sırada dişlerini sıkarak belli belirsiz bir ses çıkararak seviyor aynı zamanda televizyon çalışıyor ,ben aynı zamanda ayakkabısını giydirmeye çalışıyordum.ve yine aynı zamanda eşim kapıdan sesleniyordu potrmantodaki paraları almayı unutma diye; onun ne dediğini anlayamıyordum ,yüreğim daraldı oğluma kızdım.elimle ağzını kapattım. Ağlamaya başladı. Kızdım kızdım... sonrada da onu çok sevdiğimi söyledim okulun kapısında sarıldım ama tabii o içli içli ağlama başladı. E ben de iş yerinde epeyi ağladım.

X