Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar valla hepinizi çok sevdim ben, kendi aileme ne kadar içten dua ediyosam sizin için de öyle ediyorum. Allahım dualarıma cevap verir inşallah, gerçekten hepinizin bebişlerinizle çok mutlu olmanızı istiyorum. Sizlerin dualarıyla da benim bebişim geldi, sağlıkla da doğacak inşallah. Kızlar unutmuyorum hiçbirinizi listem var okuyup okuyup dua ediyorum...

canım Allah kabul etsin Rabbim dualarını kabul etsin sana ve bebeğine sağlıklı hayırlı ömürler versin...:KK49::KK49:

Canlarım adetime 10 gün var dün akşam o kadar belim ağrıdı ki bir de kasıklarım. Arada bir saplanıyor belime Ağrı hiç böyle olmazdım üşüttüm mü bilmiyorum ama sanki bebk var gibi ümitlenmek de istemiyorum ama inşallah vardır dua edin canlarım

Insallah bebisin geliyodur canimm

manyak kocamın manyak köyüne gitcez :KK1::KK1::KK1: herkes manyamış bu köyde :KK1::KK1::KK1: bayramı orda yaparız soğukta :KK9: ama hamile olsaydımmm gitmezdik ne güzel olurdu :KK9:

hahaaa canim bnim ya napacaz mecbur gidecez kv senin cadolozmus galiba Allah kolaylik wersin cok sukur bnim oyle sorunum yok bzde arifeden gidecez bende kapmada rahat edemiyorum ama ne yapalim katlancaz :-D :-D :-D

Canlarım adetime 10 gün var dün akşam o kadar belim ağrıdı ki bir de kasıklarım. Arada bir saplanıyor belime Ağrı hiç böyle olmazdım üşüttüm mü bilmiyorum ama sanki bebk var gibi ümitlenmek de istemiyorum ama inşallah vardır dua edin canlarım

canım seni umutlandırmak istemem tabii ki.. benimde belim ve kasıklarım fena ağrıodu. gece yarısı belimin ağrısına uyandığım bile oluyordu. senden ricam eğer varsa bol bol dinlen.. ( tabii bunu 10 gün sonra net anlayacağız)

herkese iyi günler şimdilik çıkıyorum işleri bitirebilirsem dönerim dönemezsem bayramdan sonraya kadar giremem nete herkese hayırlı bayramlar Allah ne duanız varsa kabul etsin öpüldünüz muck muck:KK54::KK54:

Sen nerdesin bebem

herkese iyi günler şimdilik çıkıyorum işleri bitirebilirsem dönerim dönemezsem bayramdan sonraya kadar giremem nete herkese hayırlı bayramlar Allah ne duanız varsa kabul etsin öpüldünüz muck muck:KK54::KK54:

selametle bacım sanada hayırlı bayramlar seninde duaların kabul olsun bacım :KK54::KK54::KK54::KK54::KK16::KK16:

hahaaa canim bnim ya napacaz mecbur gidecez kv senin cadolozmus galiba Allah kolaylik wersin cok sukur bnim oyle sorunum yok bzde arifeden gidecez bende kapmada rahat edemiyorum ama ne yapalim katlancaz :-D :-D :-D

evt çok soğuk tuvalet dışardaaaa birde illa kapat kafanı ayıplarlar deyip duruyo emir de çok verir yemek de yapamaz her iş bende offf yaa ah anacum hiç elletmezdi bana evlendik başımız göğe erdi :KK1:

hayırlı bayramlar canımmmm mucukkk :KK54::KK54:

Amin cnm
Dualarimiz kabul olsun
Gobislerimiz bebis dolsun
Bayramimiz kutlu olsunn
:emir_bebek::KK49::21::KK16:

Insallah bebisin geliyodur canimm

canım seni umutlandırmak istemem tabii ki.. benimde belim ve kasıklarım fena ağrıodu. gece yarısı belimin ağrısına uyandığım bile oluyordu. senden ricam eğer varsa bol bol dinlen.. ( tabii bunu 10 gün sonra net anlayacağız)

Ağzından bal damlıyor canım benim tabi ki de Allah istediyse olmuştur olmadıysa da zamanı vardır daha. Napalım diycem..Ama varsa eğer ki inşş öyledr ah ah 10 saatlik yola çıkıcaz biz bayram için annemlere.

sen bilirsin canım en azından degerin nasıl gidiyo onu bilirdin.. ikiye katlıyomu falan.. amann neyse bayram sonrasına ne kaldı zaten

sonuç kötü olursa diye korkuyorum. kanama olmadığı sürece benimle. öncekinde çok panik yaptım. şimdi yapmak istemiyorum. herşeyi eski usül yapıcam. önce adet gecikmesi sonra 4-5 haftalık olunca dr gıtme işi.. yeni yöntemler bana göre değil galiba :KK43: suan 3hafta+3günlük bana göre ) azı gitti çoğu kaldı..

Ağzından bal damlıyor canım benim tabi ki de Allah istediyse olmuştur olmadıysa da zamanı vardır daha. Napalım diycem..Ama varsa eğer ki inşş öyledr ah ah 10 saatlik yola çıkıcaz biz bayram için annemlere.

işte bu kötü oldu 10 saatlik yol demeseydin keşke. geçen ay bende antalya da tatildeydim. bebiş olduğunu öğrendik orada. ama ya yolculuk ya stres ya da yorgunluğa dayanamadı :KK43: gittiğin zaman ilk gün fazla ayakta kalma ve dinlen diyeceğim sana.. ve geldiğinde de bol bol dinlen..

X