Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

telefon çekse ona sevincem o bile çekmiyo dağların arasında bir ova köyü 20 yüzyılda avrupanın göbeğinde tel çekmiyo ya :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

üff yaaa... bolbol dua et canım ne diyeyim. yazdıklarımızı düşün. ya da yaşadığın olaylarda kızlar olsa şöyle derdim, onlar böyle derdi falan diye düşün. bizimle konuşmuşkadar olursun :KK34:

canım tekrar gözün aydın güzel haberlerle geldin Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...sende belirtiler neydi....bi de adetten önce mi test yapmıştın...merak ettim..:KK9::KK9:
Kızlar diğer aylardan farklı olarak yumyum dönemi sonrası batma oldu kasığımda en belirgini buydu bide ateş ölçtüm ateşim yüksek gitti yumurtlamadan sonra 9. Günde pozitif idrar testi 10. Günde de kanda çıktı canım telden giriyorum pek pilim yok ama ayrıntılı yazarım sana akşama

Dualarımız kabul olur ve bu hafta batı olanlar inşallah kırmızıyı görmezler ve dönüşte güzel haberlerinizi alırız inşallah... hepinizi öpüyorum.. çifte bayram kutlarsınız inşallah.. Allah'a emanet olun kızlar...:nazar::KK49::nazar::emir_bebek::nazar:

Sanada iyi bayramlar tatliimmm

hicbisey kullanmıorum.
cunku benım o gun cok bariz belli oluo,hiisedilio.
ben hep kacardım o gun esimden.
ilk kez dun korka korka birazcık yaptık.
hayırlısı ya!

neden kaçıyosun anlamadım, aksine yumurtlama günlerinde kad:nazar:ında cinsel istek artar

Kızlar diğer aylardan farklı olarak yumyum dönemi sonrası batma oldu kasığımda en belirgini buydu bide ateş ölçtüm ateşim yüksek gitti yumurtlamadan sonra 9. Günde pozitif idrar testi 10. Günde de kanda çıktı canım telden giriyorum pek pilim yok ama ayrıntılı yazarım sana akşama

tamam canım şuan içim yanıyo benimde ateşim yüksek ve adet sancısı çekiyorum yazmanı bekliycem...:KK6::KK6::KK6:

üff yaaa... bolbol dua et canım ne diyeyim. yazdıklarımızı düşün. ya da yaşadığın olaylarda kızlar olsa şöyle derdim, onlar böyle derdi falan diye düşün. bizimle konuşmuşkadar olursun :KK34:

kendi kendime sizle konuşayım telepati yoluylaaa :KK1::KK1::KK1: bana cvp verin haaa yada direk perihan teyzeye bağlanırım :KK9::KK9::KK9:

Canlar ben geldim :) benim minikim daha küçükmüş geç yumurtlama oldu ya ondan dolayı 4haftalıkmış tam :) bayramdan sonra görebiliriz 5 haftalık olmadan göstermez dedi doktor :)) yeniden test yapmaya gerek yok dedi acil durumda ara beni dedi... Kanama olmadığı sürece sorun yok ağrıların 9. 10. Haftaya kadar sürer dedi... Bir daha test yapmadı gerek yok dedi.. Böyle işte
Daha cok kucukmus annesi ooMinnak seyyAllah saglik versin cnm bebegune ve sana

Dualarımız kabul olur ve bu hafta batı olanlar inşallah kırmızıyı görmezler ve dönüşte güzel haberlerinizi alırız inşallah... hepinizi öpüyorum.. çifte bayram kutlarsınız inşallah.. Allah'a emanet olun kızlar...:nazar::KK49::nazar::emir_bebek::nazar:

Aminn canım sen de iyi bak kendine iyi bayramlar

evet yaptırdım :KK1: çünküüüüüüüü doktoru aradım 5 -6 gun ıcınde kanda belli olur mu dedım (idrarda daha gec olduğunu bılıyorum ) olur dedı ıdeal bır sure olduğunu soledı ona dayanaraktanda gıttım ..

heyecanını anlıyorum ama bu kadar aceleci davranırsan çok yıpranırsın canım, akşına bırak daha bes gün öncesinden bahsediyorz

X