Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

canımmm benimmm doğurdun mu kızzzzzz sennnnnnn :KK70:

tatlımmm meltemim hayaırlısı olsun allah devamına erdirsinn

kuzummm benimm nasıl güzeldir demi o maşşallahhh canım benimm allah isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallahhh:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

liliimmmmmmmmmmmmmmm çokkk teşekkür ederimm aminnnn ınsallahhhhh

ins böyle kolay olur doğumun kuzum.... Bebegim sarisin babaya benziyo birde dayimiz sari ona çekmis :KK9: esimin taraf eşime benim taraf erkek kardeşime benzetiyor :KK52:

bahtı kaderi güzel olsun inşallahhh bitanem yaaa bayram nasıl gectii
liliimmmmmmmmmmmmmmm çokkk teşekkür ederimm aminnnn ınsallahhhhh

inşallahhhhh bitanemm benim allah sağlıklı bir şekilde 9 ay süren 9 ayın ardından kucağına almayı nasip etsin inşallahhh kuzum benimm tatlımmm

bayramda evdeydik lilim ilk gun eltimleer gorumcemler ailecek geldileer kp falan bizin evde yedik içtik aksamladik

Bitanem hayirli olsun cok ama cok sewindim bebein resmini goremedim ozelden bana atarmisin cok merak ediyorum cok guzel bi duygudur eminim Rabbim lilimle banada artik yasatsin insallah bu duyguyu biz asilamaya gectik agustosta bakalim nasip ne olcak seni cok sewiyorum guzel annisim benim Rabbim yawrunuzla guzel yillar gecirneyi nasip etsin insallah

slm kızlar nasılsınız,biz memleketteyiz malum doğumu burda yapacağım,amma gelin görün ki 17 temmuzda geldim ve o günden beri hastanede doktor yok,
11 ağustosa kadar da olmayacak,yerine bakan v.s de yok,ne kadar saçma değil mi,özele bakayım diyorum ama burdaki hast. evin karşısında çok rahat edicem burda olursam,özeller çok uzak.Bakalım izinden döndüğünde de yeni bir surprizle karşılaşmayız inş.:KK53:

sagol dilegimmm allah razı olsun darısı ins sana... Rabbim bu mucizeden kimseyi mahrum etmesin... Ins asilaman tutar canım duam seninle... Ozelden resim atılmıyor galiba kuzum ya

Anladim btanem amin insallah tutar bakalim bu ay adet olmami bekliyoruz tabi kendiliginden bu ay minisim gelirse surpriz yapip hic zannetmiyorumdaa Rabbimden umit kesilmez

bahtı kaderi güzel olsun inşallahhh bitanem yaaa bayram nasıl gectii

inşallahhhhh bitanemm benim allah sağlıklı bir şekilde 9 ay süren 9 ayın ardından kucağına almayı nasip etsin inşallahhh kuzum benimm tatlımmm

aminnnnn lilicimmmmmmm aminnnnnnnn sen nasılsınn canımm neler yapıorsunnnnn

Rabbime sukurler olsun ki banada nasip etti doğum hikayesi yazmak:KK16: evlendikten hemen sonra çocuk istemedik bi 6,7 ay gecti..malum pko luyum adetim gecikti korunuyorduk ama bi umutla dr gittik tabiki hamile değildim çok üzüldüm o an anladim ki bir bebegim olsun çok istiyordum.... Pko olduğum için tedavili bi dönemin beni beklediğini biliyordum evlenmeden once dr gitmiştim evlende gel demisti :KK9: neyse bismillah dedik ilaclar igneler asilamalar hsg (rahim filmi) derken 18ay gecti boyle ve tup yoluna giriyorduk drma ara vermek istediğimi söyledim tupe hazır değildim... Veee o aranin ikinci ayinda minik bi kelebek konmus gobusume...reglime iki gun varken ilk kez hamile olduğumu gördüm ruyamda:KK9: o ay hep farklı hissettim en bastan kk daki arkadaslarimada söyliyordum...bu ay başka diye...reglim bir gun gecti test yaptim sabahin korunde veee cift cizgi bakiyorum inanamiyorum :KK52: esim uyuyo yataga girip agliyorum koynunda o hala uyuyo :KK9: ise gonderiyorum cikip minik kelebegim icin ilk cicilerini aldim aksam babaya surpriz yapmak için:KK9: bir kuyuya zibin emzik biberon gebelik testini ve bebegimin agzindan yazılmış bi mektup koyup isten gelince eline tutusturuyorum:KK5: veee goz yaslarimiz birbirine karisiyor 9 aylık serüven başlıyor....hersey cok guzel ilerliyor rabbime hergun dualar ediyorum.. 28. haftada kasilmalarim sebebi ile ilaca basliyorum erken dogumu önlemek için... Oglum aceleci cikip gelmek istiyor ama zamanı var daha minicik:KK5: kalan haftalari evde dinlenerek geciriyorum 37. Hafta ilaci birakiyorim saniyorum ki ilaci birakinca hemen dogurcam ama yok:KK9: artik 39+3te babamiz evde izinli disari.çıkıyoruz dolaşıyoruz alisveriz yapıyoruz güle oynaya..bende arada bir giren bi garip agrilar yoruldum ondan esim uyuyo ben dakika tutuyorum düzensiz ağrı bazen on bazen yirmi dk :KK31:doğurmam diyorum kalkip iftar için yemek yapiyorum esime soylüyorum bi panik :KK9: iftardan sonra hast gidiyoruz saat 10 gibi nst sancilar cikiyor ebe muayene ediyor 3cm aciklik ister yatış yapalim ister evin yakinsa eve git dogum iki uc sonrada olabilir iki saat sonrada diyor suni sanci korkusuyla eve gitmek istiyorum diyorum.esim yorgun uyuyo yine :KK9: ben yatakta dk tutmaya devam ediyorum 7dk bir geliyo sonra 5dk bir derken sahur vakti oluyor tabi ben kıvranıyorum esime sen sahurunu yap sizinkileri ara gelsinler dogurcam ben sicak dusa giriyorum cikip dogru hast agrilar daha cok ve ard arda geliyor saat 4... Ebe diret acikliga bakiyor 6,7cm çok güzel deyip nst bagliyor 70lerde sanci (100 olması gerek) ikinma hissin gelirse agriya dayanamazsan cagir diyo gidiyor uyumaya gorumcemle konusuyoruz ben gayet rahat arada ah uh o kadar:KK9:saat 6 bende ikinma hissi geliyor comelme ihtiyaci hissediyorum ebeyi cagiriyoruz dogum masasina gecip suyumu patlatiyor tekrar odaya gecip bekliyorum on dk geciyo acikligima bakiyor veeee iste doguma gidiyorum..masaya yatiyorum herşey senin elinde diyor ebem ikin diyor ikiniyorum bisey yok bana agrin gelince ikin diyor bekliyorum yok uyku sersemi ebe ben geliyoooor diye bagiriyorum ki ikinma geliyor demek istemiştim kiiii oglusummmm cikip geliyorrr icimden balik gibi:KK16::KK16:saat 6.30tam aglama sesi ... Muhtesemmm.. Oglusum oglusumm diye seviyorum uzaktan.. Mosmos niye mor neden mor diyorum panikle normal birazdan düzelir diyorlar...oglumu giydirip disari veriyorlar...benim oglan bir anda firlayica yirtik cok ve duzensiz ebe dikemiyor dr cagiriyor dr dikiyor bagirmaktan helak oluyorum bir saat suruyor bu islem bu safhaya kadar bir damla yaş yok gözümde cikip odama gidiyorum oglumu kucagima alip hungur hüngür ağlıyorum hosgeldin BERAT EFEm.. Rabbim kimseyi bu hasretle sinamasin...rabbime binlerce kez şükür
Biliyorum cok uzun oldu ama idare edin :KK1:

He tabi birde benim dikisler tutmuyor spinalle belden uyusturularak tekrar dikiliyorum o bolumu anlatmayim :KK9:

Kızlarrr bugün bat günüm dayanamadım 7 ay sonra ilk defa bugun gebelik testi yaptım güneş e dogru tuttugumda görülebilen bir hayalet cizgi gördüm eşimin yanına geldim ve kan tahlili yaptırdık saat 7 de cıkcak sonuç bekliyorummm yanımda olunn:KK31::KK31::KK31:

X