Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

elaaaam

EVLİ COK MUTLU HUZURLU..:)
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2013
4.342
1.231
Bismillahirrahmanirrahim ,RABBİM hayırlara vesile kılsın sayfamızı inşaallah,tavsiyeleriniz,,dua ve dileklerinizle başlıyoruz topiğimize...

:nazar:En Büyük TÜRKİYE:KK16::KK16:haydi hanımlar bu muhabbete varmısınız? Hoşgeldiniz :KK16::KK16::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:kızlarr lıstem sılındı kusura bakmayınnnnnnnn heber vermeyenler ve dogum yaptıgını bıldırmeyenler oldugu ıcın sılmek zorunda kaldım :KK12::63::KK24:

Son düzenleme:
Bismillahirrahmanirrahim ,RABBİM hayırlara vesile kılsın sayfamızı inşaallah,ben bugün adet oldum bat 5 ekim diyerek başlıyoruz takibe...

:KK16::KK16:haydi hanımlar kaç kişiyiz ekim hamiş adayları:KK16::KK16:

Bir bat da benden canım :KK1:
Henüz olmadı ama ameliyattan dolayı korunma olacağı için bat 26 Ekim hayde ekle beni de Bismillahh viraaa :KK8::KK8:

canım benide ekle bat 1 ekim ben 1 eylülden bu yana sabah akşam soğan suyuna başladım dün gecede incir kürüne 13ündede soğan suyunu bırakıp incir ve havuç kürüne devam edeceğim aslında soğan suyu 15 gün yapılması gerekiyormuş ama hem soğan suyu hem incir hem havuç evde kaynatacak tencere kalmayacak bendede içeçek hal inşaallah bu ay tutar yaaaa bu 5. ayım olacak şuan adetim çalışmalar haftaya benim 13 gün sürüyor adetim bakalım inş içtiklerimin faydası olur bu şekilde hamile kalan çok kişi varmış :KK52:

şuan yapım aşamasındayım birazdan liste eklenecek inşaallah

snrm bende aranıza katılıcam kıslar :) 3 gün var batıma ama belim karnım çok ağrıo kesin olucam ya gidişat onu gösteriooo...
inşallah bu ay umutlarımız boşa çıkmaz...

bende varım kızlar bat hayırlısıyla 2 ekim. eklerseniz memnun olurum

şuanda böyle bir liste sonra güncellenerek devam edecek HAYIRLI OLSUUUUN:KK16:

İSİMBAT TARİHİSONUÇ
Asyak1.ekim.2013:KK51: BEKLEMEDE
Cimcimesultan3.ekim.2013:KK51: BEKLEMEDE
Msa845.ekim.2013:KK51: BEKLEMEDE
Su82826.ekim.2013:KK51: BEKLEMEDE

İSİMBAT TARİHİSONUÇ
pinarima2.ekim.2013:KK51: BEKLEMEDE

OzGOK canıım seninki kesinleşsin öyle alalım seni , inşaallah adet olmazsın ve bebeğin vardır, ben çıkıyorum kızlar ,mümkün oldukça hergün güncellenecek liste siz sadece bat tarihini net olarak yazın ve ekle diye hatırlatın,hoşçakalıııın :KK3::KK3:

1 Ekim'de benden gelsin bakalım :KK31:
İnşallah bol gebeli bir topik oluruz :KK16:

selam kızlar bende size katılmak istiyorum beni de yazar mısınız ? bat 24 eylül...bende 10 aydır korunmuyorum geçen kış bir düşük yaşadım...geçen ay hormon tahlili yaptırdım prolaktin 77 çıktı ondan olmuyormuş ve adetlerimde düzensizleşmişti bu ay tekrar yaptırdım 6 ya düşmüş ve adetim sadece 2 gün geçti... şuan ovu test kullanıyorum dün t çizgisi diğerine göre biraz daha koyuydu az önce yine yaptım daha da koyulaşmış sanırım pozitif dün denemedik ondan önceki gün denedik düne faydası olmuştur sanırım.bugün tekrar deneyeceğiz.İnşallah ekim ayında isteyen herkes bende dahil hayırlı güzel haberler alırız...

şuanda böyle bir liste sonra güncellenerek devam edecek HAYIRLI OLSUUUUN:KK16:

İSİMBAT TARİHİSONUÇ

Canim topigin hayırlı olsun, yalniz tablonuilk sayfadaki ilk mesajına eklersen hem gelenlerin takip etmesi kolay olur hemde senin guncellemen. Mesajinin altinda 'Mesaj Güncelleme Paneli' yazar orayi tiklayarak tablonu ekleyebilirsin:KK66: inşallah hamiş olurumda bu topige gelmeme gerek kalmaz ama bu gidişle gelirim herald:))

Bismillahirrahmanirrahim ,RABBİM hayırlara vesile kılsın sayfamızı inşaallah,ben bugün adet oldum bat 5 ekim diyerek başlıyoruz takibe...

:KK16::KK16:haydi hanımlar kaç kişiyiz ekim hamiş adayları:KK16::KK16:

ahahaha hadi bismillahhh

:KK1::KK1: ben yine varımm bat 4 ekim diyelim :KK9::KK9:

yeni sayfamız hayırlı uğurlu olsun bizeee, mini minicik mutluluklar getirsiiiin, göbişlerimiz kocamaaaan olsun :KK53: aminn :KK34:

OzGOK canıım seninki kesinleşsin öyle alalım seni , inşaallah adet olmazsın ve bebeğin vardır, ben çıkıyorum kızlar ,mümkün oldukça hergün güncellenecek liste siz sadece bat tarihini net olarak yazın ve ekle diye hatırlatın,hoşçakalıııın :KK3::KK3:

msacm cnm bnm bnide eklermisin bat 1 ekim yaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK16: umudum ekim:KK16: inş senn topiğin bze hayrlı gelr inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş:KK31::KK31:

amannnnnn ben temmuza kadar ara verdim malum. ama yinede el alışkanlığı her yeni açılan topiğe bat yazıyorum :KK53:

cmcmemmmmmmmmmmm uyku tutmadı bnı bgun adetn 3. gunu doktr cgrmstı ona gtcem trsyorummmm alttan mı bakar kı:KK53:

X