Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

benşm kimyasal gebelik yaşadığın 9 ay oldu canım aylardır uğraşıyoruz Rabbim yüzümüze güler inşallah bu sefer

canım gönlün rahat olsun inşallah bebeğin sana tutunur biliyosun bende kimyasal geçirdim hemen üstüne hamile kaldım Rabbim herkesin gönlüne göre versin :KK49::KK49:

ay balım minişine maşallah bende hemen hemen 3350 gibi doğum yaparım hicranın yaramazı şimdi gelesi yok korkuyodu hicranım şimdide minişi gelmiyo..herşeyin hayırlısı olsun...:KK49::KK49::KK49:
sağol teyzesi ama seninkine de maşallah yani kız için çok güzel bir kilo,benim kız 3000 gr 50 cm doğmuştu.
ayakkabilar elbiseler herseyi yenilemeyi düşünüyorum doğumdan sonra :KK9: olmuyor çünkü .... Saglikli sihatli olsun da başka bisey istemem rabbim hepimize yardım etsin inş.... Senin minigede maşallah canım bende kilosunu merak ediyorum 36 da 2800du cuma kontrol var bakalım 38.hafta
maşallah,seninkinin kilosu da iyiymiş,çoğunun doğum kilosu bunun altında çıkıyor,yarın kontrolden sonra son durumu bildir paşa büyümüş mü bakalım.Gerçi normal doğum istiyorsan çok da büyümesin yahu,dışarıya saklasın hevesini :)

merhaba kızlar nasılsınız? bebisler iyidir inşallah.ben de yine raporluyum evde oturuyorum.telefondan zor oluyor.o yüzden arada bakıp bazen yazıp cikiyorum.
bebisler geliyor sırayla. inşallah sağlıkla dogurursunuz :) hepimiz insaallah tabi.

Slm kizlar dr dan geliyorum haftalik kontrole gitmiştim nst de sancim çıktı dr usg bakti bebis iyi suyu iyi kilosu 3200 dedi acikligina ve kemik yapina bakayim icerde dedi bakti 1.5cm aciklik varmis ve.normal doguma elverisli catin dedi... Biraz can yakici ama sukur bitti buda sancim artarsa gidicem böyle devam ederse pazar gun nst istedi..duanizi eksik etmeyin :18:

sağol teyzesi ama seninkine de maşallah yani kız için çok güzel bir kilo,benim kız 3000 gr 50 cm doğmuştu.

maşallah,seninkinin kilosu da iyiymiş,çoğunun doğum kilosu bunun altında çıkıyor,yarın kontrolden sonra son durumu bildir paşa büyümüş mü bakalım.Gerçi normal doğum istiyorsan çok da büyümesin yahu,dışarıya saklasın hevesini :)
canım salı günü kontrolümde kilosu 3050 idi haftada 200 gr kadar alıyo minişim işallah sağlıklı olsunlarda kilosu doğunca da olur...
merhaba kızlar nasılsınız? bebisler iyidir inşallah.ben de yine raporluyum evde oturuyorum.telefondan zor oluyor.o yüzden arada bakıp bazen yazıp cikiyorum.
bebisler geliyor sırayla. inşallah sağlıkla dogurursunuz :) hepimiz insaallah tabi.

canım nasılsın inşallah yakında geliyo bizim ki teyzesi..sende durumlar nasıl iyisiniz umarım...

Slm kizlar dr dan geliyorum haftalik kontrole gitmiştim nst de sancim çıktı dr usg bakti bebis iyi suyu iyi kilosu 3200 dedi acikligina ve kemik yapina bakayim icerde dedi bakti 1.5cm aciklik varmis ve.normal doguma elverisli catin dedi... Biraz can yakici ama sukur bitti buda sancim artarsa gidicem böyle devam ederse pazar gun nst istedi..duanizi eksik etmeyin :18:

canım benim maşallah size..hadi gözün aydın inşallah bi avazda kurtarırsın hurma yemeye başla hem doğumunu kolaylatır hemde seni çok bekletmez doğum yaparsın...

Canim allah kolay bir dogum nasip etsin insallah. Guzrl haberlerini bekliyorum.
Bi sey sorucam sana. Simdi benimkiler ikiz ya bu aralar karnimda sertlesmeler cok oluyor. Mesela birinin kafasi, digerinin sirti cikiyor gibi gorunuyor. Daha once bi kez ntsye bagladilar o zaman da olmustu, hemen sordum hemsireyebu kasilma mi bebek mi diye. Sanci gorunmuyor bebektir demisti ama artik boyle olunca canimi yakiyor. Sende oluyormu boyle sertlesme. Bu aralar cok sik oluyor. Korkuyorum.

canim benim sağolasin... Kuzucum benim böyle bi değişik kasilmalar oldu 28. Hafta ben bebek buyudugu icin kilo aldığı için diye düşündum de gittigimde durumu söyledim nst istedi sancim cikmisti ilaç başlattı erken doğumu onlemek icin... ama bu bebek hareketi kafa popo dayamasi gibi degildi hafif hafif geririyo yavas yavas gevsiyo belli bi yerde değil karin alt tarafinda ins tarif edebilmisimdir durumu dr anlat sen yine de

canim benim sağolasin... Kuzucum benim böyle bi değişik kasilmalar oldu 28. Hafta ben bebek buyudugu icin kilo aldığı için diye düşündum de gittigimde durumu söyledim nst istedi sancim cikmisti ilaç başlattı erken doğumu onlemek icin... ama bu bebek hareketi kafa popo dayamasi gibi degildi hafif hafif geririyo yavas yavas gevsiyo belli bi yerde değil karin alt tarafinda ins tarif edebilmisimdir durumu dr anlat sen yine de
Yarin gidicem doktora, o zaman anlaticam insallah ama bu gun cok sik oldu nerdeyse 15 dk bir oluyor. O yuzden korkuyorum. Benim sertlesmelerim karnimin herhangi bir yerinde oliyor belli bir yerde degil. Imsallah sanci degildir. [emoji33][emoji33][emoji33]

ins bebek hareketleridir canim senin ki yarin yaz merak ederim

canım doktora sordum normal dedi nts ye gerek duymadı. 32.. haftada tekrar gitcem ondan sonra düzenli her hafta takip etcez dedi. bu gün daha az oluyor. bol bol dinlen dedi. şimdilik bu kadar canım.

X