2014 mayıs anneleri ağustos hamişleri toplanalım mııııııı

karacagumus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2011
54
0
test yapmaya başlama aşamasından beri epeyce diyalog yaşadık çok şükür ki allah gönlümümüze göre verdi aynı zamanlarda aynı yoldan geçerken birbirimze destek olalım mıı ?

sat 1 agustos ıkıncı bebegım inş kadınlar kulubune bu sebepten bırdaha girmek varmış :) hayırlı olsun rabbım hayırlısı ıle tamamına erdırsın inş benım ılkı kız eylul 20 de 2 yasını dolduracak buda sankı erkek olacakmıs gıbı....

sat 1 agustos ıkıncı bebegım inş kadınlar kulubune bu sebepten bırdaha girmek varmış :) hayırlı olsun rabbım hayırlısı ıle tamamına erdırsın inş benım ılkı kız eylul 20 de 2 yasını dolduracak buda sankı erkek olacakmıs gıbı....

hadi hayırlısı bakalım allah sağlıklılarından nasip etsin keseyi gördünüzmü usg yaptırdın mı hiç

merhaba kızlarr :) Forumuu gezerken farkettim ki bende buraya aitmişim :))..Allah hepimize bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallahh :)) Benim de ilk bebişim
:KK9::KK9::KK9:

merhaba kızlar...benimde son adet tarihim 28 temmuz. düşük tehlikem var ama dua edin olurmu:KK14:

amin canım hoş geldin aramıza ultrasonda keseyi gören var mı aramızda ?

keseyi ve bebeği gördük gecen hafta cuma günü. bu hafta cumartesi kontrol için tekrar cagırdı. biraz leke gelmişti gecen hafta o yuzden gittim.Progestan kullanıyorum şu anda ve mahvoldum resmen. 24 saat mide bulantısı yasıyorum. sanırım ilacın etkisiymiş.daha once progestan kullanan varmı aranızda ? Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah..

keseyi ve bebeği gördük gecen hafta cuma günü. bu hafta cumartesi kontrol için tekrar cagırdı. biraz leke gelmişti gecen hafta o yuzden gittim.Progestan kullanıyorum şu anda ve mahvoldum resmen. 24 saat mide bulantısı yasıyorum. sanırım ilacın etkisiymiş.daha once progestan kullanan varmı aranızda ? Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah..

ben hiç kullanmadımda kullananlrdn duydum bulantısı çok oluyormuş gerçekten bol bol dinlenmeye çalış canım allah şifa versin inşlh gebelik org da haftana göre takip edebiliyorsan bu haftalarda çoğu gebede lekelenme olabileği yazıyordu bugün okudum keseyi görmen ne güzel inşlh darısı başıma görene kadar içim içimi yiyecek sanırım benim de :KK8:

keseyi gorenlerdenim 28 ınde tekrar gidicem ama benim bu hamıleleğim hiç kolay geçmiyor bir haftadır mide bulantısından olecegım aynı zamanda mıdemde agrıyor ye cıkar ye cıkar muhtemelen zorlandı ve ac kalıyorum da yıyemıyorum mahvoldum bır haftadırrr sizinkilerr nasılllll

kıslarrrrrrr 3,5 haftalık hamişim ilk zamanlar hiç bulantım yoktu ama bugün bulantım deilde çok iştahsızım yaa sabahları karnım kazınırken uyanırdım şimdik tık yok sabahtan beri 1 tane sigara böregiyle duruyom onu bile eşimn zoruyla yedim ne yapıcam ben :KK50:

Bende 8 haftalık gebeyim☺ kısmetse mayıs ayında alacağım kucağıma yavrumu:) bende hiç bulantı yok normalmi :/
Hepimize sağlıklı gebeliklerrr

X