Saç Bakım Ürünleri doa kozmetik

Afilli_kiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2013
2.102
56
arkadaşlar bu markayı keşfedeli epey oldu ama sipariş ettiğim ürünleri 1 aya yakın kullanıp öyle başlık açmak istedim :)

şampuan saç kremi saç bakım toniği keratinli yoğun saç bakım maskesi

hepsini aldım ve biir süredir kullanmaktayım

vee hepsi harikaaa herkese tavsiye ederimmmm

şampuan krem vs hiçbiri sülfat ne bileyim silikon sls midir nedir onları içermiyor ve içerikler doğal:)

bence en azından bir inceleyin gerçekten keratinli saç maskesini 3 kere uyguladım 1 hafta arayla saçlarım kendine geldi zaten girip siteye ürün yorumlarını okusanız bile yeter gerçekten gözü tok ufak bir işletmenin tertemiz ürünleri heerkese tavsiye ederim :KK16:

kratınlı sac bakım maskesını 1 hafta arayla bende kullandım... saclarım cok acılmaktan kı sonrada rengı kapatmaya calısmaktan sız dusunun ne haldeler ... maske ıyı kı bende cılt bakımı ıcın doa kozmetıkten alıorum. sac kurulugum ıcın yıne bu sıtede okumustum banyodan cıktıktan sonra nemı alınmıs saca fındık buyuklugu kadar hındıstan cevızı yagı (doa kozmetıgın urunu) elımıze surup saca yedırıoruz kı uclara . yag oldugu ıcın gozunuze az gorunup fazla surmemek lazım . ama parlaklık ve o karısan saclar falan fıstan yok artık .. tabi şimdi sampuan ve sac kremını de ıstetdım bakalım onların ıslevıne kestırmemeye ınat ettıgım saclarımı bu sekılde basarabılecekmıyım daha da duzeltmeye.

cnm bende brezilya fönü sonrasında kullanmak için sampuan saç kremi ve maske sipariş ettim daha kullanmadım düzleştirme yaptıktan sonra kullanıcam

X