TEMİZ olmayan Bayanlar!

Ben de adet döneminde ağır kokan kadınları anlamıyorum.
Öyle kadınlar var ki o kokuyu üzerlerinde taşıyorlar,adetli olduklarını anında anlıyorsunuz.
Hele bir de o koku umumi tuvaletlere sinmiyor mu...Dışkı kokusundan beter yani.

yazılanları okuyunca yazmak istedim benim en en çok iğrendim şu tırnak uzatıp içleri kapkara olanlar..ya tamam tırnak uzatanlar var ama ne güzel şekilli ve bem beyaz tertemiz hoş duruyor ama kimisi var gelişi güzel uzatıp içleri kapkaraaa en çok tiksindiğim iğrendiğim şey..ilk önce tırnaklara bakarım ben temizmi diye..içleri kapkara olan kişilerden asla bişey yemem yiyemem kim olursa olsun..:KK50:

Benim annem hamur yoğururken bile özel tırnak keser :KK70:

Bu konunun açılış amacı ne?

Hadi dersiniz ki bir arkadaşım var kokuyor, bu durumu onu kırmadan nasıl düzeltebilirim falan, anlarım.

Şimdi hep birlikte kokan, temiz olmayan insanları mı çekiştirelim burda?

Anladık hepimiz temiziz, temiz olmayan insanları da burdan kınıyoruz.

Konu sahibi, varsa çevrende yardım etmek istediğin birisi buyur anlat yardımcı olalım. Ancak sırf BDV'yi doldurmaksa niyet, bu konu geyik bölümüne kadar da sevk edilebilir söyleyeyim.

açıkcası bazı insanları cok art niyetli buluyorum. Her konuda mutlaka bi terslik yapabilecek bi mevzu bulabiliyorlar, fikirdir saygı duyarım. Ama tartışma yaratmaya çalışmak başkadır.

Ama burda ne ismen rencide ediyoruz, ne baska bişey.
Bazı insanlara kokuları gelmezmiş belki bi teşvik.

Ayrıca konu buysa ne bdv ı mesgul edeceek cook daha gereksizliklerdeki konular acılıyor hem devlet dairesimi burası. Isteyen istediğini yazar.

Ayrıca koku oluşumu, bakımsızlıgın yanında hastalık belirtisidir;iltihap,mantar.

Emininm böyle sorunları olanlar kendilerine bi bakacaktır, ben mi bakımsızım,bi sorunum mu var diye.

Veya daha dikkat etmeye çalışacaklardır.

"amaç ne yani, ne faydası var vs vs" her konuya böyle bakacaksak.

Simdi size işi gücü yok buraya bunu mu yazmış dedirtebilecek 10 tane konu sayarım.

Kimisi buraya sırf sunu bi bozim edasıyla geliyor sanırm, amaç bilgi paylaşımı curcunaya gerek yok.

Yöneticilerden ricam; kapansın konum.

Teşekkürler.

Son düzenleme:
Bencede bi kişi görüp insanların neler düşündügünü okursa kendine daha dikkat eder oyüzden konu gereksiz degil diye düşünüyorum ben :KK34:

O kadar abidik gubidik konu var ki bu konuya neden karşı çıkılıyor anlamadım :KK50: eskiden tv de ter kokusu ile ilgili kısa süreli filmler olurdu devlet tarafından halkı bilinçlendirme adına.Bir lif sabunlanır koltuk altı silinir ya da az bir suyla falan dişi fırçalama ile ilgili el yıkama şu bu... keşke yine olsa yapılsa ... eskiden sular kesilirdi günlerce akmazdı çoğu insan rahatsız olunur diye duşa alamayınca az su ve sabunla hallederdi sorununu napsın ? bence iyi olmuş bu konu... poposunda marka kot ayağında da marka insanları tepeden süzer ama tırnaklar olmuş kürek içi sararmış yer yer kararmış he ter kokmaz marka parfüm sıkar tiplerde var... ama görseniz bu kadın nasıl yemek yapar o yemek nasıl yenir dersiniz :KK53: hani oje falan sürse derim görüntü temiz ama miğdemm altüst... ayaklarda da durum aynı tabanları bakımsız tırnaklarla beraber tamam tabanlar kuru eder hastadır ama arkadaşım kes şu kürekleri ikram ettiğini o ortamda içim höpleye höpleye yemişimdir ama nasıl bide bana sorun :KK50:

Kadın -erkek ve hatta ebeveynler sayesinde de çocuklar temiz olmalıdır.Her gün yaz duş alınır sadece sabun ve su... kıl tüy temizlenir, çamaşırlar ter kokuyorsa değişir tırnaklar düzenli kesilir (uzun tırnak içine şeytan pisler) kesmiyorsan tırnak içini fırçalarsın törpülersin... ayaklarda bakımlı olur yattığın yatak,yediğin tabak vesaire... yani insan temiz olur hele ki müslüman iç ve dış temiz olmaya azami dikkat etmelidir...

GÜZEL KONU OLMUŞ BUDA KK KAMU SPOTU :KK66:

Konu sahibesinin talebi üzerine yorumlara kapatılmıştır...

X