TEMİZ olmayan Bayanlar!

doktorcum_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2013
171
6
ya kızlar ben anlamıyorum hani temizliğin kadını erkeği olmaz ama bayanda sanki daha beter duruyor :26:

biyerde denk geldim sitede kız yazmıs cok afedersiniz yazarken bile utanıyorum arkadasımın bacak arası kokuyor napablirm anlamıyo diye.. kızlar yazmıs işte bişeyler bide erkekler yorum yapmıs;
bide erkeklere laf edersiniz öyk midem bulandı
temizlesin kılını tuyunu alsın onu da mı biz söyleyelm
iki sevgilim oldu ikiside les gibiydi
ilk ilişkimdeki koku fili devirirdi

şeklinde yorumlar :KK14:

ya mesela ben cok dikkat ederim artık temiz olucam diye vucudumu tahris ederim ama böyle muhabbetlerin dönmesi hiç hoş değil.

hani hastalık olur su bu olur bişey denmezde kimisi üşeniyormu ne :KK14:
o gun sınıfa bi kız geldi terliyken parfum sıkmıs herhalde hiç hoş değil :KK19:
havalarda sıcak su var sabun var :KK20:
eleştirmek haddim değil ama ben evli olup dahi kötü kokan hanımlarla karsılastım , ki, evli bekar farketmemeli hanım dediğin miss gibi kokmalı :KK19:

böyle yanımdan gecen hafif bi temzlik kokusuyla parfum yayılan kızlara yapışasım geliyo:KK12: :KK23: :KK9:

büyük şehirlerde toplu tasımalarda bu dert daha cok sanırım

bilmiyorum dert değil belki ama utanc vericiydi açıkcası. sahsen okuyan insanı tiksindiren muhabbetler bunlar..

bence temizlik insanın kendine olan saygısıyla ilgili bişey olmalı:KK12:

aman ne bileyim erkeklerin bu konuda agızlarına laf vermelerine kızdım sanırm :KK20:

Son düzenleme:
otobuse binmek iskence idi,neyse ki artik binmem gerekmiyor.Zaten migrenim var temiz gorunucez diye bi sise parfum sikanlara,dis fircasini eline almamislara,afedersiniz cis kokanlara,naftalinli ceket giyenlere,kafasi yag icinde cama kafasini yaslayana,yumurtali sandwichi cekinmeden yiyene mi rastlmadim..her zaman boynumda sal olurdu ve burnumu sara yaz kis oyle binerdim otobuse her gun...En sinir oldugum durum da hala aklimda.Otobus bombos cam kenarindayim kizin teki yanima oturdu nasil parfum sikmis mide bulndiri,kiza rica ettim baska bos yere otursaniz ben cok etkileniyorum dedim migrenim var aman bir agiz acti ben niye baska yere gecmiyomusum beni mi dusuncekmis vs..Ben de sadece ben degilim hamilesi var,astim olani var bu ne bu kadar dedim demez olaydim nasil kisiliksiz cikri neler dedi.Parfumu hic yakistirmiyorum kadinlara deodorant veya sulu sabunlu temizlik daha hos.Parfum kokusu duyunca aklima hos.seyler gelmiyor..Malesef kolayimiza geliyo uc gun yikanma dok parfumu cik..Otobuse binenlere Allah sabir versin.

otobuse binmek iskence idi,neyse ki artik binmem gerekmiyor.Zaten migrenim var temiz gorunucez diye bi sise parfum sikanlara,dis fircasini eline almamislara,afedersiniz cis kokanlara,naftalinli ceket giyenlere,kafasi yag icinde cama kafasini yaslayana,yumurtali sandwichi cekinmeden yiyene mi rastlmadim..her zaman boynumda sal olurdu ve burnumu sara yaz kis oyle binerdim otobuse her gun...En sinir oldugum durum da hala aklimda.Otobus bombos cam kenarindayim kizin teki yanima oturdu nasil parfum sikmis mide bulndiri,kiza rica ettim baska bos yere otursaniz ben cok etkileniyorum dedim migrenim var aman bir agiz acti ben niye baska yere gecmiyomusum beni mi dusuncekmis vs..Ben de sadece ben degilim hamilesi var,astim olani var bu ne bu kadar dedim demez olaydim nasil kisiliksiz cikri neler dedi.Parfumu hic yakistirmiyorum kadinlara deodorant veya sulu sabunlu temizlik daha hos.Parfum kokusu duyunca aklima hos.seyler gelmiyor..Malesef kolayimiza geliyo uc gun yikanma dok parfumu cik..Otobuse binenlere Allah sabir versin.

ay yazık size :26:
ben msela yeni yıkanmıs kıyafetlerime kıyamıyorum parfum skmaya mis gbi kokuyolar:KK16:

kimisi hani genc ama anne kokusu diye tabir edeblecegimz agır parfumler kullanıyor gercekten hhos degil.

her parfum ten secer. herkese yakısan herkese gitmiyor maalesef:KK20:

ayy sormaa metrobüs bi işkence otobüs ayrı :KK43:
benimde başıma bi olay geldi (o kadar olayın içindeki olaylardan biri sadece)
sabah okula gidiyorum (06.00 saat) otobüsde malum ayaktayız,herkese işe gidiyor,neyse bi adam bindi (35-40 yaş arası) tamda yanımda,aman tanrım bir ağız kokusuuuu sigarayi yeni söndürmüş besbelli,dişini fırçalamamış o da belli,yemin ediyorum (adam sağımdaydı) kafamı sola çevirdim,adam nefes verdikçe,konuştukça benim midem ıykkkk kalkıyo iniyor,kusucaktım yaaa,hayır şu sigaraya para buluyorlar (içinlere karışmam yani bana neee) tamam içiyorsun iyi hoş da e be kardeşim otobüse binmeden hemen önce ne içersinnn,onun yerine bi diş macunu al da fırçala (desekkk para yok derler) çok zor değilki o da mı yok al karbonatı limonu neyse işte hiç olmazsa ağız kokun hafiflesin ya :KK43: nefret ediyorum nefret!her günüm işkence vallahi billahi :KK43:

Aynı kıyafeti 1 günden fazla giymem, duş almadıysam parfüm sıkmam, dişlerimi fırçalamadan dışarı çıkmam vs vs bunlar olması gereken şeyler ama çok kişiye dikkat ediyorum saçlarını bile taramadan saçaklı gibi geziyor
Çok mu zor anlamıyorum ki
Temizlik imandan gelir demişler :124:

Son düzenleme:
ben artık böyle şeylere hiç dikkat etmiyorum.
atandığımda, ilk kez atandığım yere giderken otobüste 3 tavuk, 20 küsur ter ve büyükbaş hayvan kokusu taşıyan insan, yanımda 2 tane kusan bayan ve bir bagaj dolusu soğan çuvalı (evet hepsi aynı dolmuşta) ile 40 derecede 2 saat yolculuk yaparken alıştım herhalde :KK1:

ama temizlik önemli gerçekten.
diş fırçalamayanlardan iğreniyorum ben de.

Son düzenleme:
ayy sormaa metrobüs bi işkence otobüs ayrı :KK43:
benimde başıma bi olay geldi (o kadar olayın içindeki olaylardan biri sadece)
sabah okula gidiyorum (06.00 saat) otobüsde malum ayaktayız,herkese işe gidiyor,neyse bi adam bindi (35-40 yaş arası) tamda yanımda,aman tanrım bir ağız kokusuuuu sigarayi yeni söndürmüş besbelli,dişini fırçalamamış o da belli,yemin ediyorum (adam sağımdaydı) kafamı sola çevirdim,adam nefes verdikçe,konuştukça benim midem ıykkkk kalkıyo iniyor,kusucaktım yaaa,hayır şu sigaraya para buluyorlar (içinlere karışmam yani bana neee) tamam içiyorsun iyi hoş da e be kardeşim otobüse binmeden hemen önce ne içersinnn,onun yerine bi diş macunu al da fırçala (desekkk para yok derler) çok zor değilki o da mı yok al karbonatı limonu neyse işte hiç olmazsa ağız kokun hafiflesin ya :KK43: nefret ediyorum nefret!her günüm işkence vallahi billahi :KK43:
o boş mideye içilen sigara kahve vs kokusundan bahsediyorsun degilmi :KK43: bimde 2 liraya git al emmi deseydn :KK23:
Aynı kıyafeti 1 günden fazla giymem, duş almadıysam parfüm sıkmam, dişlerimi fırçalamadan dışarı çıkmam vs vs bunlar olması gereken şeyler ama çok kişiye dikkat ediyorum saçlarını bile taramadan saçaklı gibi geziyor
Çok mu zor anlamıyorum ki
Temizlik imandan gelir demişler :124:
hayır bayana hiç mi hiç yakısmıyor ter vs kokmak :KK20: kaldı ki özel bölge temizligi.. ne kadar ayıp:26:

o boş mideye içilen sigara kahve vs kokusundan bahsediyorsun degilmi :KK43: bimde 2 liraya git al emmi deseydn :KK23:

hayır bayana hiç mi hiç yakısmıyor ter vs kokmak :KK20: kaldı ki özel bölge temizligi.. ne kadar ayıp:26:

ay bi de soğan yiyenler var :KK1: oof ooff nasıl bi milletiz biz ya :)

SİZE BİRŞEY ANLATAYIM Bİ KADIN GELMİŞ ABİME KONTROLE Mİ NEYSE ARTIK.
DİYOR YEMİN EDERİM SENİN KAHKÜLLERİN GİBİ ACTIM ARALIK BULMAYA CALISTIK ÖYLE YAPTIM MUAYENEYİ.
BENDE O SIRA EMO TAKILIYORUM KAHKÜLLERİM KİRPİKLERİME DEĞİYOR :KK23:

BİT FALAN GÖRDÜĞÜ OLUYORMUŞ ORALARDA. İNSAN DİKKAT ETMELİ HER AN YA BUNUN ÖLÜMÜ KALIMI VAR SAĞLIĞI VARR :ssz
:

Son düzenleme:
DİYOR YEMİN EDERİM SENİN KAHKÜLLERİN GİBİ ACTIM ARALIK BULMAYA CALISTIK ÖYLE YAPTIM MUAYENEYİ.

BİT FALAN GÖRDÜĞÜ OLUYORMUŞ ORALARDA. İNSAN DİKKAT ETMELİ HER AN YA BUNUN ÖLÜMÜ KALIMI VAR SAĞLIĞI VARR :ssz
:

:KK1::KK1: ayy çok hoşsun ya :KK1: hiç gülcem yoktu :KK1:

umurlarinda degil ki gidecekleri yere gitsinler de diger insanlar hic onemli degil..kimi hanim kendisine bakamiyor ki esini anasini babasini kontrol etsin,hanimin hanimligi hem susuyle hem temizligi ile olur,neden ogretmezler ki kizlara kucuk yasta bazi seyleri.Neyle mesguller bu kadar naftalinli ceket giyecek kadar anlamiyorum...Sonbahar geliyo artik baslar naftalinliler yavas yavas offf...

Ben de bu sene üniversiteyi kazandım ve gecen hafta ilk defa otobüse bindim avrupa yakasında, aman allahım nasıl bir ter kokusu ya :KK43: çok kötü, üstüne bir şişe parfümü boca edip binenlerde ayrı bir atmosfer oluşturuyodu ter kokusuyla birlikte, öyk. Parfüm kullanırım ben de ama öyle ağır kokular değil, çiçek kokularını severim mesela, bi yere çıkarken de 2 fıs sıktım mı tamamdir, ne bileyim banyodan sonra roll-on , deodorant falan her insan kullanmalı bunları, diş temizliği, saç temizliği vs. yazın her gün banyo yapılmalı ya terliyoruz insanız, hadi kışın 2-3 günde bir yapılabilir soğuklarda ama.. Bazı insanlar temizliğe hiç önem vermedikleri gibi utanmadan da o pis halleriyle toplum içine çıkabiliyorlar pes doğrusu..

Ay otobüs dediniz alakasız olacak ama otobüslerde lahmacun falan getirenler var aman Allahım duracak halim kalmıyor :KK37:

aslında gayet iğrençti neyine güldün ki :KK1:
bende senin gulmene guldum aksam aksam gldürdün :KK9:

:KK1: yaa benim bi huyum var,biri bişey anlatırken ben hayal ederim o olayı,yani bizzat kendim yaşamış gibi oldum,hani abin kontrol yaparken sanki onları izledim bi an komiğime gitti :KK1:

bende tam bu konuyla alakali bir kpnu acmistim ama rsgbet olmadi «mis gibi kokmak» diye. gun asiri dusa giriyorum, duzenli agda yaptiriyorum hergun iccamasirlarimi degistiriyorum kotu kokmuyorum sukur ama soyle yanimdan gecenlere, yada yanimdakilere mis gibide kokmuyorum. parfum kullanmak istemiyorum, rexona shower aldim oda kalici degil. varmi oneriniz.

Son düzenleme:
benim temiz olmayan insanı aklım almıyo ya. Her gün duş alıyorum hergün kışları bazen 2 günde 1 aldığım oluyor ama dışarı çıkarken duş almadan çıkamıyorum alışkanlık oldu sanırım, rolonu duş almadan sürmüyorum bence öbür türlü çok iğrenç. kaş bıyık uzatmam öle nefret ederim, koltuk altımda aynı şekilde ki epileydi ufacık tüyleri bile alıyor. bikini bölgeme düzenli ağda yaparım makineyle alabildiğim yerleri alırım bekletmem.Bugün giydiğimi yarın giymem giydiğimi yıkatmadan dolabıma koymam Dişlerimi fırçalamadan çıkmam normali bu değilmidir ya, ben diğer türlüsüne anlayış gösteremiyorum.:KK47::KK47:

:

yokkkk artıkkkkk:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

tamam bazı insanlar pis de, bunu tartışarak nereye varılabilir ki? konuşacak nesi var ya da? "ay çok temizim, her gün duş alırım, hep parfüm kokarım, günde 2 kere diş fırçalarım" yazıp kendini övmelere, ego tatminine birebir bu tarz konular :KK1:

:

şunu anlatmanın da ben sahiden amacını çözemedim beni yanlış anlamayın ama, zaten kimse çıkıp buraya ben pisim demez. gelir ayda bir yıkanan insan bile her gün 2 kere duşa girmezsem uyuyamıyorum der. nereden göreceksiniz? ama böyle bir örneklemenin temizlik ne önemli değil mi gibi bir konunun altında ne işi var ben çözemedim. insanları ayıplama yarışına dönmüş. ego tatminine dönmüş biraz.

X