Ekmek yiyerek kilo alırmıyım?

mylifethefamily

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2013
25
0
2 gündür kendimi zorlaya zorlaya akşam 1 tane ekmek yemeğe çalışıyrum . acaba işe yarar mı kilo aldırı mı ? arkadaşım bilinçsizce yapma sıska kalırsın ama sadece göbeğin çıkar falan dedi öyle olur mu acaba

Sanırım kilo almak istiyorsun. Akşamları makarna yemeye çalış, bu daha güzel kilo yapar. Pirinç pilavı, kızartma yiyebilirsin.

ben yaptım bir oturuşta 1 ekmek yedim abartısız ve 6 kilo aldım bir ayda.yanısıra tatlı hamurişi kek gibi şeyler yedim ve hala yiyorum ohh misss iştahım açıldı beee.darısı sana tatlım

Ekmek, kızartma gibi besinlerce sağlıklı kilo alınmaz.
Doğru kilo almak için et, sebze ve kaliteli karbonhidrat yenmesi gerekiyor.

ekmek tabıkı kılo yapar. aslında hersey kılo yapar. her besının azı karar çoğu kilo :KK70: ekmekte de guzel kalori war :KK66:

Ben kilo vermeye çalışanlardan birisiyim kilolu olmamda en büyük etken bu hamur işleri. Ekmekle kilo alırsın ekmeği fırından sıcakken al sabah kahvaltıda güzel oluyor sıcakken arasına terayağ sürüp yiyebilirsin. Benim kilolu haldeyken yaptığım günahları sayayım sana en iyisi bu unlu mamullerden kıymalı peynrli börek ya da peynirli dereotlu puğaça filan tarzı şeyler sabah kahvaltısında tüketebilirsin. Ya da daha sağlıklı olması açısından evde kendin yapıp yiyebilirsin. Fast food tarzı şeyler de kilo aldırır ama tavsiye etmem o sağlığa zararlı bir kilo olur. Pilav makarna da güzel aldırır kilo.

2 gündür kendimi zorlaya zorlaya akşam 1 tane ekmek yemeğe çalışıyrum . acaba işe yarar mı kilo aldırı mı ? arkadaşım bilinçsizce yapma sıska kalırsın ama sadece göbeğin çıkar falan dedi öyle olur mu acaba

tabii ki alırsın ama göbeğin ve simitlerin olur :) onun için gün içinde mekik çekmeye başla artırarak devam et:KK8:

Kilo almak istemenizi anlıyorum ama yag degil kas yogunlugunuzu arttırmalısınız bu da ancak saglıklı ve düzenli beslenerek olur. Aksi takdirde fit olmazsınız ve iç organlarınızın da yaglanmasına sebep olursunuz. İçten ve dıştan saglıklı olmak için tüm kaslarınızı beslemeniz gerekir. Sebzeler, meyveler, kuru meyve ve yaglı yemişler zaten size istediginiz sonucu saglayacaktır. Bunun yanında saglıksız bir zayıflıgınız olduguna da kendiniz karar vermemelisiniz mutlaka bir diyetisyene giderek kanınıza baktırarak ideal kilonuza gelmelisiniz.

Aynı durum bende de varboyum 170 kilom 39 a kadar düşmüştü ve ne yaparsam yapıyım iştahım açılmıyor kilo Alaamıyordum ama gecen seneden bu zamana kadar 47 kiloya çıkmayı başardım onuda yüzmeyle yaptım bol bol yürüdüm ve yüzdüm sporla birlikte karbonhidrat agırlıklı beslendim ve göbek felan olmuyor tabiki ilk aylarda karnın dvul gibi geziyorsun sebebi bünye alışık degil bu kadar yemege sonra yine dümdüz oluyor korkma :KK34:

Ben ekmeksiz doymam. makarna olsun pilav olsun mantı olsun kesinlikle o masada ekmek olacakkk :)) olmuyor yoksa ama dersen ki kilo aldın mı hayır tabiii ki belki bünyem alıştığı için almıyorumdur ekmeği çok çok yesem alırım ama denemekte fayda var tabii. mutlaka yemekte ye ama alıştırman gerek kendini

X