YARDIIIIMMMM. Eşim ve yalancı şahitleri....

oznel

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2013
194
2
Merhabalar
Boşanma dilekçemi verdim ama eşim uzatıcam diyor.Geçmişte yaşadığımız olayları şahitlerle ortaya dökerim diyor.Eşimin darp olayından ertelenmiş cezası var.Benim de ona saldırdığımı ,doktor raporunu çocukların geleceği için almadığını şahitlerle açıklayacakmış.Başka şahitlerim de var diyor.Hangi konuda şahitlik yapacaklarını inanın bilmiyorum.Öyle şeyler ispatlayacakmış ki bu davadan en çok ben zararlı çıkacakmışım.Bir de psikolojik sorunlarımın falan olduğuna şahitlik yaptıracakmış.
Benim bu konuda kendime güvenim var.Çünkü yanlışım yok.Ama eşimin arkadaşlık bağları çok kuvvetlidir.Ve etrafında hep görmüş geçirmiş az çok bu işlerin yolunu yordamını bilenler var.Ve bu yüzden korkuyorum.
Bana öyle geliyor ki kendi yaptıklarını benim üstüme yıkacak.
Bir de benim dilekçede sunduğum sebepler hep ev içinde olan şeyler.(Hakaret,şiddet,yatağı ayırma,ekonomik sıkıntı vs.)Bunları nasıl ispatlayacağım ki.Zaten öyle güzel rol yapıyor ki....Beraberken çocukları bana yıkan adam toplu pikniklerde falan çocuklarının peşinden ayrılmıyor.Dışarda tam bir beyefendi.
Bana bir teklifte bulundu.Eğer dilekçemi iptal edersem hazirenda anlaşmalı boşanmayı ve her şartımı yerine getirmeyi kabul ediyor.Bunda biraz da çocukların daha az etkilenmesi ve maddi yetersizlikler söz konusu.Ama ben ona güvenmiyorum.Haziranda ya başka şartları olursa,benimkileri yerine getirmezse...
Bu davadan şahitler aracılığıyla gerçekten zararlı çıkar mıyım?
Lütfen fikirlerinizi söyler misiniz?Daha şimdiden yoruldum,yıldım.

oncelikle allah yardimcin olsun canim ne pislik insanlar var su hayatta insan evlatlarinin hatrina anneye saygi gosterir cok terbiyesizmis cok zor boyle tiplerle ugrasmak ama korkma seni yildirmaya ugrasiyor elinde hicbir raporu olmadan isterse 1000 tane sahidi olsun fossss cikar mahkemeden benim yurtdisinda oldu bir olayim kargodan gelen urun kirik cikdi karsi taraf saglam gonderdim v.s mahkemeye basvurdum yargic elimde kanitim olmadigi icin erteledi sonra o tarihde cekilmis kargo fotograflari olcakmis sonradan olani Kabul etmiyor ve ogun postadan cikdiginda kirik oldugunu goren sahit lazimmis hemde fotografli gene ve yeminli biri lazimmis devlet adami olme esegim olme dedim vazgectim yani boyle seyler demesi icin bir kere ruh sagliginin bozukmu iyimi o degil doktorlar karar verir ve bununda yine raporu olmasi lazim allahin delisi seni saf kendini uyanik zannediyor :KK14:ustelik o yalanci sahitlerin allah korkusu denen birseyi kalmamis demekki allah onlarida esinide islah etsin ne denirki baska ama sakin korkma bak aklima geldi benim kuzenimde esini darp etti kiz rapor aldi tekrar baristilar sonra kuzen aldatti kizda af etmedi mahkemeye Verdi kuzende iftiralar atti cocugu koz olarak kullanip kizi tehdit bile etti yok nafaka istersen elinden alirim seni rezil ederim hepsi kadincagizi bezdirme politakisiydi mahkemeden totosuna baka baka cikdi o kadar sahidi bile varken simdi essek gibi oduyor nafakayi ve mahkemenin verdigi butun kararlara uyuyor birkac kez es gecti ama kiz bildirdi mahkemeyle hattini aldi boyunun olcusunu kendi oz cocugunu bile kacirdi diye ceza evine girdi manyak ohhhhh iyi oldu isterse kardesim olsun haksizsa benim gozumde bes para etmez

Ben olsam bu meseleyi anlamadigimi yüzyüze konusmak istediğimi soylerdim, yalanci şahit meselesini anlatirken mümkünse küçük bir kameraya çeker görüntüleri mahkemeye sunardim hem kendimi garantiye alır hem de haklılık payını arttirirdim

kocan ne fena bi insanmış
Allah yardımcın olsun
kuru sıkı tehditlere de pabuç bırakma
sen bu adamla 10 sene nasıl durdun

Son düzenleme:
İyi bir avukat bulmanızı öneririm, avukatınız varsa ona danışın mutlaka o sizi yönlendirsin...
Bir kere şartını kabul eder, geri adım artarsanız korktuğunuzu görüp her seferinde üzerinize gelecek. Çok zor bir süreçtesiniz, Allah yardımcınız olsun... Umarım az yarasız atlatırsınız ancak bana sorarsanız düşmeyin beyfendinin tuzağına, elinden geleni ardına koymasın, çıkarsın şahitleri... siz de şahit ayarlayın en fazla davanız uzar...

Bu işler görmüş geçirmiş insanlarla değil,avukatla yürüyor.Avukatınız yoksa,bir avukat tayin edin.Boş atmış dolu tutmaya çalışıyor.Dışarıda çok iyi eş görünmesi hakimi pek etkilemiyor.Çünkü bazı tiplerin evde başka dışarıda başka olduğunu hakimler de çok iyi biliyor artık.Avukat size ne yapmanız gereken konuda sağlıklı bilgi verecektir.

X