2014 İzmir Gelinleri ve tatlı telaşları

merhabaaa
kir dügünü olucak, 9 agustos 2014 olucak sanirim
mekan ariyoruz 200 kisilik yemekli
menemen seyrek yakinlarinda
bildiginiz biyer var mi
saime Sultan yalisi sahane... bilginiz var mi?
yada sakli bahce
seyrek köy ?

seyrek köyde geçen yaz kuzenimn düğünü olmuştu. pisti bizim aileye biraz küçük gelmişti bide ekstra sandalye çıkartmışlardı. oyüzden para istediler ve misafrlerin önnde böle bi durumla karşılaşmak pek hoş olmamıştı ama onun dışında güzel geçmişti

slm canlar; benim düğünüm de 24 ağustos 2014 :) balayı yerimizi de belirledik ayder yaylası :KK70:

slm sevgili gelincikler .) bende 2014'te inşallah izmir'e gelin gelicem.Eylül gibi düşünüyoruz.Ben kır düğünü istiyoruz aslında sahilde bir yer olsa tam istediğim gibi olur.Bilgisi olan var mı sahildeki mekanlardan?

slm sevgili gelincikler .) bende 2014'te inşallah izmir'e gelin gelicem.Eylül gibi düşünüyoruz.Ben kır düğünü istiyoruz aslında sahilde bir yer olsa tam istediğim gibi olur.Bilgisi olan var mı sahildeki mekanlardan?

bayraklı arena havagazı fabrikası falan var inciraltının oralarda var baya

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım:)herkese şimdiden hayırlısı olsun:)bende 2014 ağustos geliniyim.nasipse 16 ya da 23 ü olacak..düğün salonu için Pınarbaşı ve bayraklıyı baktık.pınarbaşı cok kötü tüm sesler birbirine karışıyor.bakraklı cumartesi sadece yemekli veriyor.birde bostanlı iskelesinin üzeri altın balığı sorduk kişi başı 25tl hafta içi artı kişi başı 6tl süsleme parası alıyorlar..fiyatlar bir acayip.tepekule d,sadece salon 8.500 süsleme ve orkestra hariç.

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım:)herkese şimdiden hayırlısı olsun:)bende 2014 ağustos geliniyim.nasipse 16 ya da 23 ü olacak..düğün salonu için Pınarbaşı ve bayraklıyı baktık.pınarbaşı cok kötü tüm sesler birbirine karışıyor.bakraklı cumartesi sadece yemekli veriyor.birde bostanlı iskelesinin üzeri altın balığı sorduk kişi başı 25tl hafta içi artı kişi başı 6tl süsleme parası alıyorlar..fiyatlar bir acayip.tepekule d,sadece salon 8.500 süsleme ve orkestra hariç.
süsleme ve orkestra hariç yemegemi alıyor 8bin ?

benim düğünüm de 6 ağustos 2014 tarihinde. alyans garden ile anlaştık. iki paketi vardı, biri standart, biri özel. biz özel paketi seçtik, 9500 tl. yemekli değil ama ikramları güzel. 400 kişilik. pakete düğün arabası, dış çekim fotoğraf, gelin saçı gibi yüklü masraf olan şeyler de dahil. ama en önemlisi mekan içimize çok sindi. diğer kır düğünü mekanlarından çok farklı. ama sen cumartesi düşünüyorsun sanırım. hafta sonu yemekli yapıyorlar ve fiyatlar 15000-20000 civarında

biz mekanı ayarladık arkadaşlar:)ama tarih 16 ağustos değil 23 ağustos oldu:)mekan menemende atiz park..çok içime sindi.çok beğenerek tuttuk:):nazar:

arkadaşlar herkese merhaba, 30 ağutos yada 14-21 haziran 2014 arası inciraltında yer bakıyoruz..daha önce u bölgeyi gezen arkdaşlar deneyimlerini ve fiyatları paylaşırsa cok sevinirim..teşekkürler..

arkadaşlar herkese merhaba, 30 ağutos yada 14-21 haziran 2014 arası inciraltında yer bakıyoruz..daha önce u bölgeyi gezen arkdaşlar deneyimlerini ve fiyatları paylaşırsa cok sevinirim..teşekkürler..
Ben gezmiştim canım inciraltında heryer standart fiyat verdi 6.500 yemeksiz bu fiyat

mrb kızlarrr.. benım tarıhımde 6 veya 13 eylul cumartesi olucak suan mekan arayışındayız ıncıraltı cıvarında..bikaç yerden aldık fiyat saklı bahçe kişibaşı 50
kumsal 50
bordo 85
crown 95
prenses garden 50
şehri garden 65

bu fiyatların hepsi cumartesi 300 kişi yemekli alkolsuz fiyatlar crown tabıkı sadece yemek fiyatı susleme orkestra fln yok baya pahalıya cıkıyo bordo cok guzel cuma için 65 diyolar orayı duşunursek cuma olucak mecbur kumsalın kapalı salonu yok yağmur riskine karşı orayıda sildim bakalım sizinde fiyat bilginiz veya oneriniz varsa paylaşalım:9

X