2014 İzmir Gelinleri ve tatlı telaşları

kızlar bende 2014 gelini olucam son dakika kararıyla yani bebişle:) o yüzden acil mekan bulmam gerekiyor gelinlikçi falan mekan için gaziemir ve menderese yakın olması lazım. gaziemirde bizimbahçe kır düğün salonu var orayı bilen duyan var mı ? birde pronovias gelinlik modellerinden izmirde nerde bulabilirim şimdiden çok teşekkürler :)

kızlar bende 2014 gelini olucam son dakika kararıyla yani bebişle:) o yüzden acil mekan bulmam gerekiyor gelinlikçi falan mekan için gaziemir ve menderese yakın olması lazım. gaziemirde bizimbahçe kır düğün salonu var orayı bilen duyan var mı ? birde pronovias gelinlik modellerinden izmirde nerde bulabilirim şimdiden çok teşekkürler :)

Hayırlı uğurlu olsun canım.
gaziemirde bugün geçerken gördüm ama nasıldır bilmiyorum.

KIZLARR IMDAT YAAANI..

öncelikle hepimiz için hayırlısı olsun dıyorum..benmde düğünüm ağustosta..allah kısmet ederse..

fakat bızım tuttuğumuz düğün mekanı kapatıldı belediye tarafından, orman arazisi olduğu için..

alternativ olarak, izmir balçova termal otelin palmiye bahçesini sundular aynı fiyat ile..

ama hiç mi hiç içime sinmedi..

:KK43:(( çok üzgünüm bir haftadır, ki, karada veremiyorum, yaz yaklaştıkça, mekanlar hep dolu..düğün yerimi okadar özenle seçtimki tüm izmirin mekanları içinden..benim için çok özel ve güzeldi orası..aynı romatik vintage havayı yakalıyamam, yakalarımda..ek olarak belkide çok fazla para ödemem lazım..:KK43:((

tavsiyesi, termal otel görüşlerinizi ve tecrübelerinizi alayım kızlar..:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

merhaba pronovias gelinlik aradığını gördüm. bilmiyorum fiyatlarından haberin var mı? bunun yerine benzer tarzda gelinlikler yapan alsancak ta bir firma var. sinem mardi fashion studio diye geçiyor ismi. internette bi araştır isteren. face te 4000 TL yerine 1999 TL diye kampanya yapmışlar.

merhaba arkadaşlar bende izmir geliniyim talles park ile anlaştık çok içime sindi..üç aydır tüm mekanları dolanıyorum yardımcı olabileceksem her türlü bilgi vermeye hazırım neredeyse düğün organizasyonu yapacak kadar bilgi sahibi oldum.. istediğiniz bütçeye göre fiyat verebilirim dosyalar bile elimde her mekanın :) herkes mutlu evlilik yapsın işallah..

yarenbirce merhaba,
öncelikle hayırlı olsun. talles park hakkında biraz detaylı bilgi verebilir misin? düğünün nasıl geçti? umarım herşey gönlünce olmuştur. teşekkürler şimdiden.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba ben biraz aceleci davranıyorum ama 2015de temmuzda düğün yapmayı planlıyorum. izmirde yer bakıyorum. şimdiden tutayım sonra beğendiğim yerler dolu olmasın istiyorum. inciraltı tarafı istiyorum ya da gaziemirde.. güzel bir mekan bilen eden varsa çok sevinirim. bir de tabi fiyatlar neler?

merhaba ben biraz aceleci davranıyorum ama 2015de temmuzda düğün yapmayı planlıyorum. izmirde yer bakıyorum. şimdiden tutayım sonra beğendiğim yerler dolu olmasın istiyorum. inciraltı tarafı istiyorum ya da gaziemirde.. güzel bir mekan bilen eden varsa çok sevinirim. bir de tabi fiyatlar neler?

İnciraltı saklıbahçede yaptım ben canım. Kır düğünleri 10 milyar civarı falan tutar tabi kokteyl istersen.

Biz de ağustosta hafta içi 10.000 TL'ye Alyans Garden'da yaptık. Organizasyon çok çok güzel. Her şey düşünülmüş. Gelin arabası, orkestra, kuaför her türlü imkan bu fiyata dahil.

KIZLARR YARDIMMM.....
karşıyaka taraflarında 25 nisan için kapalı salonda düğün yapabiileceğim yerler için bana yardım eder misiniz? ben pek izmiri bilmiyorum çok kafam karıştı napıcaz 7 ayımız kaldı önerebileceginiz yerler var mı ?

Mayısın kaçında olacak canım?
Biz mayısın ilk haftası düşündüğümüz için kapalı alanlara bakıyoruz.
merhabalar , bizde Nisan gibi düğünümüzü yapmak istiyoruz ama kapalı yer arayışı içindeyiz.Siz bulabildiniz mi ya da bana önerebileceğiniz yerler var mı acaba ?

merhabalar , bizde Nisan gibi düğünümüzü yapmak istiyoruz ama kapalı yer arayışı içindeyiz.Siz bulabildiniz mi ya da bana önerebileceğiniz yerler var mı acaba ?
Ben evlendim Mayıs'ta canım saklıbahçe inciraltında. Kapalı yeri güzel. Ayrıca bordoyu da sorabilirsin.

yarenbirce merhaba,
öncelikle hayırlı olsun. talles park hakkında biraz detaylı bilgi verebilir misin? düğünün nasıl geçti? umarım herşey gönlünce olmuştur. teşekkürler şimdiden.

çok güzel geçti canım herkes çok begendı acaip kaliteliydi herşey düğün olalı bi ay oluyor herkes hala benım dugunu konusuyor ınan bana..yemekler dolu doluydu orkestra şahaneydi darısı tüm bekarlara ben hayalimden güzelini yaşadım sizlerde yaşayın guzel kızlar :)

X