8 Yaşındaki gelin gerdek gecesi öldü.

Luthian

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2012
154
10
Kendisinden 32 yaş büyük biriyle evlendirilen 8 yaşındaki kız çocugu gerdek gecesi cinsel organında meydana gelen kanama sonucu hayatını kaybetti.Kuveyt gazetesi El Vatan'ın haberine göre, 'Rawan' adındaki 8 yaşınaki bir kız çocuğu, gerdek gecesi sonrasında cinsel organına meydana gelen kanama sonucu hayatını kaybetti.

Kuveytliler adama ve kızın evlenmesine izin veren ailesine karşı ayaklandılar. Olay Yemen'in Suudi Arabistan'a sınır olan Hardh bölgesinde meydana geldi.Bildirilene göre Yemendeki kızların yüzde 25'i, 15 yaşın altında evlilik yapıyor.

Ne denir Allah belalarını versin.

Haberin doğru olduğuna inanmak istemediğimden internetten baktım. Çoğu sitede bu haber var malesef.

"Ülkede 2009 yılında evlilik yaşı yasal olarak 17 olarak belirlenmişti. Ancak düzenlenme 'islami kurallara uygun değil' diyerek sonradan yürürlükten kaldırılmıştı."

Dinin çarpıtılarak getirildiği son nokta! Birde bunlar Allah Kitap Müslüman!

Bu ırz düşmanı ve sübyancı sapığa ne desem bilemedim.
İğrenç insan ve zavallı çocuk... :KK50:

Çocuk istismarını dinle bağdaştırmaya çalışmak ne büyük cehalet! Torunu yaşında ya, insanda biraz utanma duygusu olur. Yazık yavrum ne kadar acı çekmiştir :KK43: Ama bu iğrenç dünyadan kurtuldu.

Haberi okurken midem bulandı. Allah insanı cehaletle imtihan etmesin. Bunu yapanlar insan bile olamaz.Güzel dinimizi alet etmesinler böyle ahlaksızlıklara yeter artık!!!

Şimdi okudum haberi bu insanlar nasıl insan? Nasıl bir zihniyet bu? Allah belanızı versin yok olun yeryüzünden. Ağzı süt kokan bir çocuğu nasıl yatağınıza aldınız daha göğüsleri çıkmamış adet olmamış ÇOCUK o daha ya.

Allah onların tümünün ... kötü konuşturacaklar beni . haysiyetsiz herifler dini bu derece suistimal ediyorlar işte.. dün gece internette okudum haberi saatler aklımdan çıkaramadım . o kızın 40 yaşındaki adamı gördüğü anı ilk cinsel ilişkisi öncesi ve sonrasında çektiği acılar ve ölümü. o çocuğun -çocuk diyorum ya çocuk- daha arkadaşlarıyla olması oynaması gereken yaşlarda kendisinin 5 katı yaş büyüklüğünde bir adama verilmesini bir ana-baba nasıl razı olmuş hala aklım almıyor . şuan bile yazarken ne cümle kurabiliyorum nede doğru dürüst yazabiliyorum elim ayağım titriyor resmen . Allah hepsinnin cezasını öbür tarafta versin inşallah böyle işler sadece bu alemde kalmıyor ....

X