Bebek Erkek Mi Kiz Mi Nasil Anlariz?

ye tatlıyı doğur hakkıyı ye ekşiyi doğur ayşeyi mi?

• Ankete Katılan
    491
Ben15 haftamda Dr gittim ultrasyon da baktı cinsiyetini sordum belli degil dedi iyice baktı kiz olabilir ama tam emin değilim kesin bise yok dedi ben su anda 18haftamdayim iki kilo aldım hiç midem bulanmadı göğüs uçlarım cok karardı ve hala cok acıyor daha cok tatlı ve tuzlu Canim çekiyor ilk haftalar iştahım cok açılmıştı ama şimdi kapandı kalçam ve bacaklarım hiç kilo almadı bebesinin hareketlerini yeni yeni hissediyorum sag kasığımda segirme seklinde sınır falan kalmadı melek gibi oldum bı kanadım eksik gobusumde biraz killanma oldu güzelleştirmemi bilmiyorum birine sormam lazım Rus cin Japon bakmadığım takvim kalmadı etrafımda küçük cocuklar aramaya başladım cocuklar doğru tahmin edermişti anket yapıyorum yarı yarı sonuclar rüyamda burgun oğlum oluyor burgun Kizim oluyor yine yarı yarı ihtimal bide şansımı burda deneyim dedim nolar yardım sizce ne olabilir lütfen cevappppp öpüyorum hepinizi

kıza benziyormuuşş..bizimki de göstermiyo bi türlü:) ama canım hep tuzlu şeyler istedi,çok sevmeme rağmen hamile kaldığımdan beri tatlı istemiyurum..kızlar geç gösterirmiş diyolar öle mi kızlar??? gönlümden geçen de kız hadi hayırlısı diyelim....

cinsiyeti belli olmuştur cnm neyin olucak=)

Herkesin bünyesine göre değişiyor bence. Ben 12. haftamdayım ve cuma günü doktora gidicem, cinsiyeti öğrenmem zor gibi ama çok merak ediyorum. Gönlümdeki her zaman kız oldu, en başta sağlıklı olmasını diliyorum tabiki ..

ben daha adetime 15 gün vardı, canım turşu çekmişti ve acaba olabilir mi die ilk o zaman düşünmeye başlamıştım. En erken aşeren hamile benim sanırım. İlk zamanlar fazlasıyla ekşi yedim, tatlıyı ağzıma sürmedim. Şimdi tatlı da yiyorum ama ekşiye de devam. Ekşi - tatlı karışık yani. Bu isteklere göre cinsiyeti belirlemem zor çünkü herkesin bünyesine göre değişiyor.

En kısa zamanda öğrenmeyi ümit ediyorum..

sonuç ne canım =)

merhaba ben 10 haftalık hamileyim böyle karnımda arada pıt pıt bişeyler oluyor acaba bebek midir:):18::18:

Meraba bende 19haftalik hamieyim normalde eti cok severdim simdi yiyemiyorum bol bol meyvaya yemeye basladim bizim bebekte gecen ay gostertmedi poposunu dondu bende cok merak ediyorum bir kizim olsun isdiyorum Allahim genede hayirliisini versin heekezin gonlune gore veresin

Kalçam basenlerim olduğu gibiydi,
Karnımda top var gibiydi.9ayda toplasan 9 kez bulantı yaşamadım.
13 kg aldım o da göbüşümdeydi.
İnanırmısınız bilmem ama 11.haftada hissettim ilk hareketlerini.Gaz değil,kramp değildi.Belirgindi.O gün bugün hareket eder zaten :)
Güzelleştim de güzelleştim hamileyken.
Doğumuma 10 gün kalaya kadar oğlum olacağını söyledi herkes.
Rüyalar bile erkek dedi hep.Ben hiç görmedim rüya falan.İçime de doğmadı.Çünkü oğlan lafını duymaktan kendimi oğlana endekslemişim.
Çin takvimi,rus takvimi,anne-baba kan uyumu vs şeyler hep erkekti.
İddiaya girenler,senin kızın olursa ben bu işi bilmiyorum diyen teyzelerle doldu etrafım.Kafamı çok karıştırdı herkes.Pembe alırken 2 kez düşünür oldum son günlere kadar.
Üstelik söylendiği gibi çok geç de öğrenmedim cinsiyeti.14-16.hafta civarıydı.
Tek kız belirtim turşu-acı yememdi.Bayıldığım çikolatayı ağzıma sürmememdi.
Ama yanıldılar.Dünyalar güzeli bi kızım var 18 aylık.
Şimdii yeniden hamileyim.11+2 yiz bugün.Kontrolümüz var.10.haftada bile cinsiyeti öğrenenler oluyormuş.Heyecanlıyım o yüzden.
Bunda da çok bi bulantım olmadı bugüne kadar.
İlkinden farkı babamızın benden fazla kilo alması ve solgun görüntümün artması..Ve rüyamda gördüğüm nur topu gibi bir oğlan emzirişim :)
Bunda düşük tehlikem var.Sık sık kanamalarım oldu.Dün akşam bile :KK43: 8.haftada kızımda kalp atısı almıştık,bunda 9un bitmesini bekledik.Çok zayıf kalp atışı ve düzensiz biçimde kesem vardı.Durabilir gebelik dedi drlar.Ama bugünlere geldik çok şükür.
Yorumlar,tahminler,yüzük dönmeleri,ultrason duruşları,kalp atışları,aşermeler,göbüşler,güzellik hepsiii sadece tahmin.Lütfen etkilenmeyin bunlardan.Ben kızımı öğrenince şok oldum.Doğuncaya kadar erkek mi ki ümidim vardı.Beynine işliyor insanın etrafın lafı sözü.Şimdi kimseyle sohbet etmiyorum gebeliğim hakkında.Bugüne kadar hiç yanılmadı tahmininde diyenlerin bile yüzü kızardı bende.
Rabbim önce sağlıklı sonra hayırlı evlatlar versin tüm ümmet-i müslümana.Ve tabiki gönlümüzdekileri bizlere hayırlı kılsın....

Canım yaşın 32, çin takviminde 32 yaş için nisan ayı erkek görünüyor.Mayıs ayı için kız görünüyor ama bence son adetinin olduğu tarih önemlidir yani gebelik haftasını falan hesaplarkende son adet tarihine bakıyoruz ya o yüzden nisan ayını almalısın bence. Erkek diye tahminde bulunalım:1rolleyes:

bu arada benimde oğlum olucak ve hep tatlı yiyorum bulantım çoktu karnımda basketbol topu gibi, hatta sadece karnım var başka yerden kilo almadım.
benim gibisin caznım ben iki aylık bebeğim karnım kocaman göbeyim hiç yoktu çıktı erken den

Daha adet günüm gecikmeden canim ananas cekti acaba cinsiyeti hakkinda fikri olan varmi

yani bu durum bilimsel olarak açıklanamamakla birlikte kişiden kişiye değişebiliyor herkesın vucut hatlarıda farklı buna bağlı olarak hamılelıkte ona gore bölgesel değişim oluyor.Arkadaşım tatlı yapıp yapıp yerdi dondurma çok yerdi oğlu oldu,anne birazda hissedermiş cinsiyetini derler hissedenler oldu mu?

yani bu durum bilimsel olarak açıklanamamakla birlikte kişiden kişiye değişebiliyor herkesın vucut hatlarıda farklı buna bağlı olarak hamılelıkte ona gore bölgesel değişim oluyor.Arkadaşım tatlı yapıp yapıp yerdi dondurma çok yerdi oğlu oldu,anne birazda hissedermiş cinsiyetini derler hissedenler oldu mu?
canim bende dondurma cok yedim tatli cok yemedim meyve et yumurta ve peynir cok yedim.. et ve yumurta yiyenler birde karpuz sanirim genelde erkek oluyor ?mus :KK66:

bu arada
bebisim erkek ve en basindan beri erkek hissetm hatta karnima bakip kiz dediler ama erkek :KK66:

X