Bebek Erkek Mi Kiz Mi Nasil Anlariz?

ye tatlıyı doğur hakkıyı ye ekşiyi doğur ayşeyi mi?

• Ankete Katılan
    491
selam kıslar ,
bu cinsiyet mevsusunda yeni bişilewr duydum bilimsel bi araştırma gebeliğin 10-12 .haftalarında yapılat ikili test sonuçlarına göre yapılan free beta -hcg hormon değerlerine göre cinsiyet tespiti yapılıyormuş ama araştırma daha çok yeni .ne kadar tutar orasını bilemem ama yinede eğence amaçlı bebeğinin cinsiyetini öğrenen anneler bu testi bu haftalarda yaptırdılarsa değerleri yazıp karşılaştırma yapabilirir . eğer free beta-hcg 30 dan az ise erkek bebek, 50 den sonrası kız bebkmiş .bakalım doğru çıkacakmı bu tespit.

slm ben de 28 haftalık hamileyim çin takviminde erkek yorumcuda kız çıktı ilk 3 ay sırf tatlıyla beslendim göğüslerim karadı karnım top gibi bütün belirtiler erkek ama bebeğim kız şuan söylediğimde bile yok yok erkek diyorlar kişiye göre değişiyo sanırım

:dance: şimdi doktordan geldim bissürü test yaptılar ama test sonuçları c.tesi elime geçicek. ay kızlar benim bebiş 14 haftalık olmuşmuş bi oynak bi oynak maşallah bebişime:nazar: hoppidi hoppidi oynuo:Roflol:

walla eğer kızsa fazla oynak olcak:Roflol: ikili test yaptırdım ii çıktı:nazar:

fazla kilo almışım:eek: doktor zayıflarda cinsiyet daha ii belli oluo dedi:eek: emin değilim ama erkeğe benzio dedisırnaşık şey

kızlar bişii sorcam 13 veya 14 haftalıkken dakikada kalp kaç kez atıodu. benim bebişin 160 atıo dkda. kalp atışına göre de cinsiyet belli oluo diolar ama doktor saçma dedi. bilen varsa istatiklik yapalım:dance: 140dan az atıosa erkek 140 dan fazla atıosa kız hurafe mi değil mi?

hayirli olsun hayatim. insallah ta gonlun ne istiyorsa cinsiyeti o olur. kac atarsa ne bilmiyorum ama bazi doktorlarin kalp atisindan anladim bu kiz bu erkek vs dediklerini duydum. nerden anliyolar bilmiyorum ama ilk zamnlar kalp atisindan anlayan doktorlar varmis

bu konu uzmanlık alanım oldu oğlumda dr gitmekten hastalar dr görünmeden ben kapıda durup senin kız senin oğlan diye tahmin ediyordum öncelikle dr bana dediği regl bittikten sonra ilk 15 gün ilişkide kız oluyor son 15 gün ise erkek test ettim onayladım birsürü kişidede hesap yaptım .sonrasında erkek ultrasounda hemen şekli belli oluyor kızın ise daha geç oluşuyor,sonra erkekte en çok göbek sivri oluyor kızda ise basen kilo alıyor bunlar benim bildiklerim daHADA VAR AMA YİNEDE ALLAHIN dediği olur ALLAH herkese sağlıklı hayırlıçocuklar nasip etsin

BOŞVER ÇOKTA TAKMA KAFANA .
RABBİM HAKKIMIZDA HAYIRLISINI VERSİN.
SAĞLIKLI,SIHHATLİ,ELİ AYAĞI DÜZGÜN VERSİN.
AMİN...

BU İÇERİKLİ YAZILARSA VARSA AÇTIĞIM TOPİC İÇİN ÖZÜR ÇÜNKÜ DETAYLI BAKAMADIM DİĞER SAYFALARA.
12 HAFTALIK GEBEYİM. VE ULTRASONDA CİNSİYET BELİRLENMESİ İÇİN ÇOK ERKEN. BEN MERAKTAN ÇILDIRIORUM. ACABA BELİRTİLER VAR MI CİNSİYETİ ÖNCEDEN ANLAMAK İÇİN.
MESELA YE TATLIYI ÇIKAR HAKKIYI YE EKŞİ ÇIKAR AYŞEYİ DERLER:1rolleyes: AMA TAM TERSİNİ DİYENLERDE VAR. KİŞİYE GÖRE DEĞİŞİOMU BU? KIZDA ANNENİN KALÇASI BÜYÜR, ERKEKTE KARIN BÜYÜR SADECE FALAN:bbo: YAAAA KIZLAR ALLAH AŞKINA KIZ VEYA ERKEK BEBEĞİ OLANLAR İPUCU VERSENİZE BANA:sm_confused:

canım ben hamile değilim ama kızda annenin kalça ve basenlerin genişlediğini ve çirkinleştiği,erkek çocukta ise karın sivri şekilde ve annenin güzelleştiğini duymuştum yerimseniben

kusura bakma ama güzelim bunların hepsi safsata sakın inanma
millete kalsa benim 2 tane oğlum olması gerek ama 1 kızım var diğer kızımda yolda kaydirigubbakcemile5 hiç kıza işaret bişeyim yoktu ama kızım oluyor
topu topu 1 ayın kalmış canım öğrenirsin yakında hiç bu söylenenlere kulak asmaa.s.

selam kıslar ,
bu cinsiyet mevsusunda yeni bişilewr duydum bilimsel bi araştırma gebeliğin 10-12 .haftalarında yapılat ikili test sonuçlarına göre yapılan free beta -hcg hormon değerlerine göre cinsiyet tespiti yapılıyormuş ama araştırma daha çok yeni .ne kadar tutar orasını bilemem ama yinede eğence amaçlı bebeğinin cinsiyetini öğrenen anneler bu testi bu haftalarda yaptırdılarsa değerleri yazıp karşılaştırma yapabilirir . eğer free beta-hcg 30 dan az ise erkek bebek, 50 den sonrası kız bebkmiş .bakalım doğru çıkacakmı bu tespit.

benimki 33 bu durumda erkek oluyor ama cinsiyetini daha öğrenmediğimiz için bir yorum yapamıyorum cinsiyeti öğrenince tutup tutmadığını bildiririm

Arkadaşlar selam,
Aranıza yeni katıldım, bende hamişim:)
Bebişimin cinsiyetini çok merak ediyorum. Ama yorumcudan bakamadım.
Rica etsem bakabilir misiniz?
Son adet tarihim 8 yada 9 ekim 2009
30 günde bir adet görüyorum.
04.09.1987 doğumluyum.
Şimdiden teşekkür ederim :)

ben 18 haftalık hamileyim ama hala bebişimin cinsiyeti belli olmadı geçen hafta doktorum büyük ihtimalle kız dedi....
doktorumu değiştirmem gerekiyordu şimdi bir doç.e gidiyorum oda büyük ihtimalle erkek dedi ama kesin sonu yaklaşı 1 ay sonra 4 boyutlu ultrasonda belli olur dediii kafam çokkk karıştı yaaa belirtilere göre çoğu kişi kız diyor ben tatlısız yaşayamam ama lşimdi yiyemiyorum sürekli ekşi şeyler yiyorum turşuu aşeriyorumm karnım pek belli değil biraz kilom var ama sivri değil yanlara doğru geniş çok bulantımda olmadı sadece ilk aylar oldu çok uykummm geliyorduuu sürekli uyuyordum...
anlamadımm gitti günler geçmiyorrr....:KK49:

ben tatlı ekşi aklına ne geliosa yiorum ama erik hayatımda ağzıma sürmedim sürmemde:1rolleyes:
yani yiyecekten anlamam zor. uyku uyku uyku ve uyuşukluk var. midem hep davul gibi başka bi değişiklik yok o da gaz fisfisfis

kızlarrr,ben bundan 9 sene önceki hamileliğimde bi dünya erik yiyodum,öyle böyle deil yanii,yatağımın yandaki komidin çekmecelerini boşaltıp erikle doldurmuştum elimi attığımda erik elime gelmeliydi o derece yani meğer erkekmişşşşşş .))

mrb anne adayları ben yeni üye oldum sayfaya bende hamileyim 4 bitirdim 5 qirdim yeni ama hala kız erkek olduqunu bilmiyorum doktor çok zayıf ve qöstermiyor kendini dedi.ben hem tatlı yiyorum hem ekşi ama qenelde tatlıyı daha çok seviyorum ve karnım sivri yanlara doqru qitmiyor sizce erekmi kız mı bu arada allah herkese saqlıklı evlatlar verir inş

ben 18 haftalık hamileyim ama hala bebişimin cinsiyeti belli olmadı geçen hafta doktorum büyük ihtimalle kız dedi....
doktorumu değiştirmem gerekiyordu şimdi bir doç.e gidiyorum oda büyük ihtimalle erkek dedi ama kesin sonu yaklaşı 1 ay sonra 4 boyutlu ultrasonda belli olur dediii kafam çokkk karıştı yaaa belirtilere göre çoğu kişi kız diyor ben tatlısız yaşayamam ama lşimdi yiyemiyorum sürekli ekşi şeyler yiyorum turşuu aşeriyorumm karnım pek belli değil biraz kilom var ama sivri değil yanlara doğru geniş çok bulantımda olmadı sadece ilk aylar oldu çok uykummm geliyorduuu sürekli uyuyordum...
anlamadımm gitti günler geçmiyorrr....:KK49:
ben erkek hissettim seninkini:)
ekşi tatlıya hiç takılma bence,arkadaşımda tatlı severdi ama hamileliğinde ekşi yedi oğlu var şimdi maşallah,bide bulantı falan yaşamadı. ekşi tatlı değilde peynir et bence daha belirgin onları canı çekenın oğlu oluyor.sağlıklı olsunlar inş...

ilk hamileliğimde inanılmaz tatlı yedim kızım oldu.

bu sefer ilk aylarda et,peynir ,yoğurt ve ekşi ,acı

çok yedim dr.erkek dedi....

valla ilk hamileliğim bu, normalde tatlı hastası oldugum halde ben gebeliğimde hiç tatlı yemedim, ayran,peynir, acı, ekşi, turşu vs yedim bide çok dondurma yedim meyvede çok canım istiyo kızım olucakmış.

yorumcu coma üye oldum cinsiyet tahminine bakabilmek için ama sanırım ücretliymiş değil mi?

kızlar bu topingi devam ettirelim ben 15 haftalık hamişim dr kıza benziyo dedi bende erkek istiyorum dr yanılmış olabilirmi 15şici hafta erkenmi cinsiyet için bu haftalarda yanılan oldumu lütfe yardım edin

X