Bebek Erkek Mi Kiz Mi Nasil Anlariz?

ye tatlıyı doğur hakkıyı ye ekşiyi doğur ayşeyi mi?

• Ankete Katılan
    491
genelde erkekte sıvrı bır karın cıkıyor derler benımde öyleydı kızlarda kalcalar yayılıyor öyle sıvrı karın cıkmıyor ama tatlıla eksıyle alakası yok ben tatlı pek sevmem hamıleyknede ekşi yedım genelde tursu faalan ama ayseyı cıakrmadım:KK52: am karnım sivriydı hergören erkek mı dıyordu karın sıvrılıgı erkek oluyor yanı genelde benım 12.haftada cıkmıstı ıyı bır ultrasonda ıyı bakan dr anlayabılıyor meseal bızım bır komsuya doguma kdar kız demsıler hersey pespembe alınmıs bır doguyor erkek:KK52:pembelerı gıydırmısler artık erkege

kızlar bu topingi devam ettirelim ben 15 haftalık hamişim dr kıza benziyo dedi bende erkek istiyorum dr yanılmış olabilirmi 15şici hafta erkenmi cinsiyet için bu haftalarda yanılan oldumu lütfe yardım edin

14.hafta erken degıl bence normal benım 12.haftada erkek dedı dr öylede oldu erkekte yanılmaz heralde cınsel organdan bellı olur erkekse senın pipiyı göbek kordonu sanıppta kız demıs olmaz heralde bırde nezman hamıle kaldın bılıyomusun yyumurtlama gününde ılıskıye gırınce erkke oluyor benım öyle oldu

kızlar bende 13 haftalığım ilk bebeğim erkek onda gerçekten çok tatlı yemiştim hatta doğumdan sonrasında bile tatlıya karşı ilgim hiç azalmadı .ama şimdi neredeyse krizimi yendim.arada sadece bisküvi ve dondurma oda çok bayıla bayıla değil.neredeyse hiç yemiyorum desem yeri.şuanda sanki karnım daha çıkmadı anlayamıyorum.sürekli yorgunluk ve uyku halim var.ve sivilceler çıkıyo yüzümde.oğlumda hiç birşey yoktu.Allah tan hayırlısı ve sağlıklısı tabi.bi oğlum var bide kızım olsa.hiç fena olmaz hani.ikili testtede bhcg 52.98 çıkmıştı.acaba kızım mı olacak:44:.

kızlar yafs.karnım sanki midemden başlıyo büyümeye.doğru dürüs oturamıyorum.nasıl iş anlamadım.ilk hamileliğimde daha rahattım sanki

kesinlikle yanlış ben lıkır lıkır şalgam içiyorum ekşi ihtiyacımı gidermek için ve oğlum olacak:KK49:

eeee kimse cevap vermiyomu.madem ilgilenilmicek ne boş yere topik açılırki.

Hiç bulantım olmadı, hep ekşi şeyler canım çekti ve az önce öğrendim ki oğlum oluyormuş.. :))

Hiç bulantım olmadı, hep ekşi şeyler canım çekti ve az önce öğrendim ki oğlum oluyormuş.. :))

bende 14 haftalığım canım ayrıntılı ultrasona girmem gerek bu haftalarda bende çok merak ediyorum cinsiyetini bi oğlum var bide kızım olsun istiyorum.sağlıklı olsunda kızım olsun bide:KK49:

ne bulantım ne kusmam oldu 4 aydayım kilo da almadım canım bi şey çekmedi iştahsızlık oldu kızım olcak, aslında çoğu kişi erkeğe benziyo dedi ama tersi oldu yani kişye göre değişiyo

ben ilk haftalar oldum bulantidan cok siddetli gecti
bir elmayla bir kuru simitle gun gecirdim
nerdeyse 14. haftaya kadar surdu
ozelliklede kahvaltidan sonra mutluka cikariyordum
ama cinsiyet tam belli degil hala
oglanda dediler kizda onumuzdeki ay dananin kuyrugu kopacak artik insallah :)

eeee kimse cevap vermiyomu.madem ilgilenilmicek ne boş yere topik açılırki.

sızın bebeşinizi cınsıyetını merak ettım bızımle paylaşırmısınız lütfen bellı olduysa ??

doktor bebegimin cinsiyetini 12+3de söyledi.Kızım olacak:) bugün tekrar baktı %100 kız dedi,aksini iddia eden gelsin diplomamı yırtarım dedi.benim hala bulantı ve kusmalarım devam ediyor.Tatlıyla aram hiç iyi değil,daha çok tuzlu tüketiyorum oda bulantımı bastırsın diye sanırım.Herkesin farklı oluyor sanırım.

okadar çok ultrason resimlerine baktımki cinsiyet için.dr ultrasona bakarken ana dedim bi çıkıntı gördüm sanki orda dedim.dr da nerde gördün ben bişi görmüyorum dedim.sonra ultrason cihazını değiştirdi.bakalım dedi.evet sanki bende bişi görüyorum ama ben ihtimal üzerine konuşmam %100 sölemek isterim dedi.sende kafana takma orası çok karışık elleri kolları parmaklar kordonvs.15 gün sonra tekrar gel dedi.bakalım merak ediyorum bi oğlum daha mı olacak acaba :44::KK1:

kızlar yüzümde sivilce gibi kızarıklıklar var.bi anda çıktı sanki.kız anneleri sölermisiniz sizinde varmı.benim bebeğin cinsiyeti daha belli değil:KK43:bi oğlum var bakalım şimdi ne olacak merak ediyorum.

kıza benziyormuuşş..bizimki de göstermiyo bi türlü:) ama canım hep tuzlu şeyler istedi,çok sevmeme rağmen hamile kaldığımdan beri tatlı istemiyurum..kızlar geç gösterirmiş diyolar öle mi kızlar??? gönlümden geçen de kız hadi hayırlısı diyelim....

kızlar rüyadan anlayanlar yorum yapabilirmi.18 haftalığım ben eşimde gece rüyasında görmüş henüz doğurmamışım ama doğacak kızımıza hazırlık yapıyomuşum pembe yapıştırma harflerle duvara iyiki doğdun kızım yazıyomuşum.

bi oğlum var bu bebeğimde kız olsun istiyorum tabi önce sağlıklı olsun bitanem.

Kızlar merhaba benimde merak ettiğim konulardan birtanesi elbette cinsiyet tabiki ilk şartmız ne olursa olsun eli ayağı düzgin olsun mantığdır el bet yinede insan merak etmeden de duramıyor değil hani ben 15 haftalık hamileyim ancak göremedik cinsiyetini aşarmelerim ekşi yada tatlı gibi arzularım olmadı toplam kilo aldım henüz ama bebeğimin gelişimi normal ne basen nede arkalarıma doğru kilo aldım ve karnım aşağıda duruyor gögüs kararmalar ve karnımda kıllanmalar mevcut ikili testi yaptırdığım yerdeki bayan dedi ama kesin değil dedi mide bulantılarım sadece 3. Ayda sabah oldu ve onlarda kalmadı gibi bişi çok aşırı yemek yiyende biri değilim sizce ne olabilir tahminlerinizi bekliyorum ayrıca doğum içinde doktorum evlilik tarihimi söyledi:))

Herkesin bünyesine göre değişiyor bence. Ben 12. haftamdayım ve cuma günü doktora gidicem, cinsiyeti öğrenmem zor gibi ama çok merak ediyorum. Gönlümdeki her zaman kız oldu, en başta sağlıklı olmasını diliyorum tabiki ..

ben daha adetime 15 gün vardı, canım turşu çekmişti ve acaba olabilir mi die ilk o zaman düşünmeye başlamıştım. En erken aşeren hamile benim sanırım. İlk zamanlar fazlasıyla ekşi yedim, tatlıyı ağzıma sürmedim. Şimdi tatlı da yiyorum ama ekşiye de devam. Ekşi - tatlı karışık yani. Bu isteklere göre cinsiyeti belirlemem zor çünkü herkesin bünyesine göre değişiyor.

En kısa zamanda öğrenmeyi ümit ediyorum..

X