Aşılama aşılama ile hamile kalanlar bekleyenler buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Sagol cnm seninde haberlerini bekliyorum ilaclarini saatini hep ayni kullanmaya ozen goster yoksa bi faydasi olmuyo allaha emanet ol iyi geceler
aynı saatte kullanıyorum zaten canım ilk aşılamada hiç aynı saat denk gelememişti umudumda yoktı zaten bunda birazda olsa bi umut var ama hayal kırıklığına uğramak istemediğim için umutsuz gibi davranmaya devam ediyıorum inşallah güzel haberler veririm bende
gerçi şimdilik tek yurta var 14 mm baakalım 2. çıkarmı çıkarsa nasıl olur hayırlısı artık

aynı saatte kullanıyorum zaten canım ilk aşılamada hiç aynı saat denk gelememişti umudumda yoktı zaten bunda birazda olsa bi umut var ama hayal kırıklığına uğramak istemediğim için umutsuz gibi davranmaya devam ediyıorum inşallah güzel haberler veririm bende
gerçi şimdilik tek yurta var 14 mm baakalım 2. çıkarmı çıkarsa nasıl olur hayırlısı artık
Ins cnm rabbim nasip ettikten sonra tek yumurtaylada olur benimde ilk asilamamda 1 yumurtam vardi simdi 3 tane rabbim nasip etmedikten sonra 10 yumurtan olsada fayda etmiyo ins bu ay guzel haberler aliriz

Kizlar bgn doktra gttm.1yumurtam gelsms 14mm pazartesi ovitrelle ol dedi tek yumrta olunca asilama yapmak istemedi bu ayda catlatma dene eger tutmazsa diger ay yumrtalarni igneyle buyuturz hem.bu sefer dha fazla yumrtan gelisir dedi.sevinsemmi uzulsemmi bilemedm asilamaya odaklanmstm ilk yaptrcaktm.bundan once 3kere catlatma ignesi oldm tutmadi.tek fark rahim filmi cektrdm smdi we histereskopi oldum belki onlarn etkisiyle hamile kalirm bu ay.pazartesden itibaren 15gun.saycm.bende cok zor beklemek gunler nsl geccek blmiyorm sanirm.3umuzunde snuclar ayni doneme denk gelcek rabbim hayrli hberler almayi nasip.etsn

Kızlar slm bugun kontrole gıttım sag tarafta bı tane yumurta buyumustr.eger 16 olmus yarın Menegon vurulcam sabahtan Aksamı Dada gece 11 bucuk ta da ovıtralle catlatma ignesi vurulcam pazartesi bısey yok salı gunu asılama ya gıtcem sabah onda

Ins cumlemizin guzel sonuclanir simdi beklemeye devam en zor surec 15gun beklemek
Canm slm nasılsın bugun gıttım Dr bı tane buyumus 16 olmus yarın Menegon verdı sabahtan kalcam dan aksam 11 bucuk ta da ovıtralle catlatma ignesi gobekten vurulcam sonra salı gunu asılama saat onda kısmetse ama cok heycan ıyım streslıyım

Canm slm nasılsın bugun gıttım Dr bı tane buyumus 16 olmus yarın Menegon verdı sabahtan kalcam dan aksam 11 bucuk ta da ovıtralle catlatma ignesi gobekten vurulcam sonra salı gunu asılama saat onda kısmetse ama cok heycan ıyım streslıyım
Tsk iyiyim cnm hic sitres yapma allahin izniyle rahat atlatirsin ins 1 tane yumurtan hakkinda birsey soyledimi iyi veya kotu bide senin e2 bakildimi

E 2 bakılması o ne oluyo du guzel yeterli gelmıs dedı gonal f bı tane var dedı igne verdı iste salı gunu sabahta asılama olcagi nı soyledı
E2 yumurtanin kalitesini olcuyo kan tahliliyle benim e2 adetin 3 gunu bakildi 103 cikmisti daha yuksek olmasini istedigi icin cetrotide diye bi igne var onu 3 gun vurunmami istedi tekrar tahlil yaptiginda 800 un ustune cikmisti bu yumurta kalitesini arttirmak icinmis birde rahim duvari kalinlassin diye vagifem vajinal tablet ve climara bant verdi gecen ay tek yumurtayla asilama oldugu icin buay cok yumurtan olsun dedi ve 4 gun klomen ve gonal f kullandim o yuzden klomenin etkisiyle rahim duvarim incelmis bunu arttirmak icin de ilaclar verdi

E2 yumurtanin kalitesini olcuyo kan tahliliyle benim e2 adetin 3 gunu bakildi 103 cikmisti daha yuksek olmasini istedigi icin cetrotide diye bi igne var onu 3 gun vurunmami istedi tekrar tahlil yaptiginda 800 un ustune cikmisti bu yumurta kalitesini arttirmak icinmis birde rahim duvari kalinlassin diye vagifem vajinal tablet ve climara bant verdi gecen ay tek yumurtayla asilama oldugu icin buay cok yumurtan olsun dedi ve 4 gun klomen ve gonal f kullandim o yuzden klomenin etkisiyle rahim duvarim incelmis bunu arttirmak icin de ilaclar verdi
Bana Rahîm için menegon verdı bılmıyorum hıc bahsetmedı birde ıyı dedı

HGS rahim filmi oluyor.Yani tüplerinin açık veya kapalı olma durumu kontrol ediliyor.İnşallah hayırlısıyla hamile kalırsın..

meraba cnm.asılamaylamı hamıle kaldın ne kadar guzel.bnde asılama oldum sonuc beklıorum.pko war bnde yanı bı suru kist.adetım cok duzensız.senın neyın wardı?asılamadan sonra belırtılerın neler oldu cnm?

Bnde aşılama yptm 1 hafta oldu inşallah tutar ama hiç umudum yok ilk aşılamam çünkü birde devlet hastanesi de yaptrdm

Bnde aşılama yptm 1 hafta oldu inşallah tutar ama hiç umudum yok ilk aşılamam çünkü birde devlet hastanesi de yaptrdm
Benimde asilamanin 6.gunu ve 2. Asilamam bende devlete gidiyorum ama ozeldeki doktorlardan daha iyi ilgileniyo hem doktorum olsun hem personel olsun gazet memnunum hangi hastaneye gidiyosun

X